działki - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 3540 ofert

notatnik
SZCZECIN, KIJEWKO
749 000 PLN 2001 m2
Szczecin Kijewko-uzbrojona działka-2001m²-749000zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KIJEWKO
Działka o powierzchni 2001 mkw w Szczecinie na Prawobrzeżu , w dzielnicy Kijewko .Okolica malownicza, położona blisko pełnej infrastruktury - 2km od osiedla Nad Rudzianką a jednocześnie na skraju Puszczy Bukowej ,z jednej strony las i teren dziewiczy, jeszcze niezabudowany a z drugiej strony ,w sąsiedztwie mamy , nowo wybudowane domy. To atrakcyjna oferta dla osób poszukujących swojego miejsca na dom wśród natury ,dla miłośników spokoju ,ciszy a jednocześnie bardzo blisko miasta.Działka uzbrojona w prąd i wodę, w kształcie kwadratu ,ogrodzona ,można realizować ,już rozpoczętą budowy domu wg.projektu Dom Kształtny . Ten projekt przewiduje budowę na bardzo dobrze przygotowanym podłożu domu z użytkowym poddaszem lub parterowy ,garażem na dwa samochody . Na działce już stoi domek letniskowy z wiatą z grillem , kuchnią z kominkiem - wędzarnią wybudowaną z cegły klinkierowej oraz zadaszonym tarasem. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych ,maksymalna wysokość zabudowy ; dwie kondygnacje naziemne lecz nie więcej niż 10m . oraz minimalna powierzchnia działki budowlanej nie mniejsza niż 1000mkw.W związku z powyższym istnieje wiele możliwości realizacji swoich planów inwestycyjnych poprze podział tej działki na dwie , zamieszkanie z większą np dwupokoleniową rodziną lub odsprzedanie drugiej części ,znajomym lub przeznaczenie dla dzieci .Możemy realizować swoje życiowe plany lub marzenia , na przykład podejmując się prowadzenie własnego biznesu (usług)lub zdalnie wykonując swoją pracę w domu z dala od zgiełku miejskiego .To również wspaniały azyl, sypialnia dla osób ,które wykonują swoją pracę za granicą a rodziny mają w Polsce i tu wracają ,odpoczywają w kraju. Zapraszamy do indywidualnej weryfikacji oferty, cena do negocjacji , zapraszamy do współpracy. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
749 000 PLN
2001 m2 Zobacz ofertę

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Koszalin, Rokosowo Jezioro, Las
869 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Koszalin, Rokosowo Jezioro, Las
PIĘKNIE POŁOŻONY TEREN NA OŚ. ROKOSOWO - DZIERŻĘCINO. DZIAŁKA BUDOWLANA ! Opis nieruchomości - lokalizacja. Położenie: działka położona w rogu ulic Malinowej i Jagodowej na szybko rozwijającym się osiedlu domów 1-rodzinnych, w otoczeniu nowoczesne domy, Orlik, pętla autobusowa. Łączna powierzchnia terenu: 2.485 m2; teren składa się z trzech działek (brak możliwości sprzedaży pojedynczej działki). Nieopodal ściana lasu (odległość 75 m) oraz Jezioro Lubiatowo (odległość ok. 800 m). Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna, gazociąg i wodociąg - przebiega w drodze przy granicy działki; - kanalizacja - brak, konieczność wybudowania szamba; Działka jest rokrocznie koszona, pozostawiono jedynie pojedyncze drzewa. Teren jest w całości ogrodzony. Wzdłuż wschodniej granicy działki przebiega napowietrzna linia energetyczna. Możliwość zabudowy: Przeznaczenie w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do 3 kondygnacji nadziemnych; trzecia kondygnacja nadziemna w poddaszu. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem RVa - grunty orne; Wjazd na teren posesji z ul. Malinowej i z ul. Jagodowej. Zarówno ul. Malinowa, jak i ul. Jagodowa są drogami miejskimi. Dojazd do działki. Ul. Malinowa to droga szutrowa. Ul. Jagodowa jest drogą obecnie nieużywaną. Atuty działki. - położenie na Osiedlu Rokosowo - Dzierżęcino; - sąsiedztwo nowych domów; - ciche i kameralne położenie; - dostępna komunikacja miejska; - blisko dostępny las, jezioro, Orlik; - dostępne uzbrojenie terenu. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy.
869 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
MORYŃ
137 340 PLN 2289 m2
Działka rekreacyjna nad jeziorem 0,24ha MPZP
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ MORYŃ,
Przedmiotem oferty jest działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o łącznej powierzchni 2289 m2. LOKALIZACJA Działka jest położona w miejscowości Moryń przy jeziorze Morzycko ok 400m od plaży. Podzielony kompleks działek rekreacyjnych. O NIERUCHOMOŚCI W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę rekreacyjną. Działka bezpośrednio z dojazdem drogą gminną na drogę w udziałach, aktualnie droga polna, projektowane uzbrojenie w drodze głównej - prąd, woda, kanalizacja, deszczówka. Teren płaski na skraju las. Atrakcyjne położenie, dla osób ceniących ciszę z dala od hałasu wielkomiejskiego. Jest również możliwość zakupu dwóch pozostałych sąsiadujących działek. Na terenie kompleksu działek rozpoczęte budowy. PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: - PW.04 - działka rekreacyjna - teren do zagospodarowania na cele zgodne z kategorią terenów zabudowy pensjonatowej zgodnie zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: a) dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy PZ = 0.35, b) dopuszczalny maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy IZ = 0.55, c) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej TZ = 0.50, d) dopuszczalna maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, lecz nie więcej niż HZ = 9,5 m, e) zabudowę należy sytuować zgodnie z liniami zabudowy wyznaczonymi na rysunku planu - pensjonaty i domy rekreacyjne od frontu działki, zabudowę towarzyszącą w głębi działki, f) zabudowa wolnostojąca na wydzielonych działkach, na jednej działce dopuszcza się sytuowanie jednego budynku pensjonatowego lub jednego domu rekreacyjnego, g) dopuszcza się realizację mieszkania właściciela pensjonatu jako zabudowy towarzyszącej, SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ OFERTY! Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
137 340 PLN
2289 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GRZYBOWO
257 000 PLN 816 m2
Działka budowlana nad Morzem - Grzybowo - 816 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ GRZYBOWO,
Oto wyjątkowa oferta dla tych, którzy marzą o własnym domu blisko morza! Przedstawiam Państwu działkę budowlaną, która urzeka atrakcyjnym położeniem i urokiem. Prezentowana nieruchomość gruntowa o numerze 105/16 ma powierzchnię 816 m2, położona jest przy ul. Spokojnej. Znajduje się w urokliwej części Grzybowa, w niewielkiej odległości od brzegu Bałtyku. Jest to idealne połączenie spokoju wiejskiego życia z bliskością morskich atrakcji. Grzybowo (woj. Zachodniopomorskie) to miejscowość, która niezmiennie zachwyca swoją sielankową atmosferą i nadmorskimi krajobrazami. Jednocześnie, bliska odległość od Kołobrzegu gwarantuje łatwy dostęp do szerokiej gamy usług, rozrywek oraz udogodnień, jakie oferuje to popularne nadmorskie miasto. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, przeznaczona jest pod zabudowę bliźniaczą. Cechy: Powierzchnia: 816 m2 Wymiary: ok. 18,5 x 44,1 m2 Kształt: prostokąt Media: w drodze TERYT: 320804_2 Obręb: 0002 Województwo: Zachodniopomorskie Powiat: kołobrzeski Gmina: Kołobrzeg Rodzaj: gmina wiejska Odległości: Centrum: 6,3km Tramwaj: 99,4km Autobus: 1,7km Park, skwer: 750m Galeria: 6,0km Supermarket: 3,9km Przedszkole: 3,8km Szkoła: 3,7km Szkoła wyższa: 6,6km Droga ekspresowa: 5,9km Rzeka: 5,0km Jezioro: 4,8km Morze: 1,65km Zapraszam serdecznie do kontaktu: Aleksandra Mleczko Tel. +48 888 111 054 E-mail: [email protected] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
257 000 PLN
816 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
711 480 PLN 924 m2
Działka do szybkiej zabudowy-Mierzyn/Gumieńce
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Mierzynie przy granicy z dzielnicą Szczecin Gumieńce. Powierzchnia działki: 924 m2. Działka znajduje się na końcu drogi prywatnej (w cenę sprzedaży działki jest wliczony udział w drodze). Droga jest oświetlona, w wyniku inwestycji właścicieli częściowo wyłożona polbrukiem. Nieruchomość jest położona na skraju Mierzyna, przy dzielnicy Gumieńce. Do działki są alternatywne drogi dojazdu - przez Gumieńce lub przez Mierzyn . W bliskiej odległości działki znajduje się przedszkole, szkoła, przystanki autobusowe oraz sklepy. Jednocześnie usytuowanie działki zapewnia spokój i ciszę. Dwie sąsiednie nieruchomości są zabudowane, co pozwala na odpowiednie usytuowanie przyszłego domu tak, by zachować prywatność. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu - oznacza to swobodne usytuowanie zarówno domu, garażu, wiat, czy ogrodu. Ponadto, ziemia na działce nie jest gliniasta, co jest istotne zarówno z punktu widzenia budowy domu, jak i stworzenia przyszłego ogrodu. Na działce jest prąd. Ponadto, przed inwestycją budowy drogi, zostało zaprojektowane i wykonane przyłącze kanalizacyjne oraz wodne (wszystkie "wyjścia" mediów są na terenie nieruchomości). Właściciel dysponuje umową z WOZ na dostarczanie wody oraz protokołem odbioru instalacji ściekowej z POLDEK. Niezależnie od tego, na działce może być posadowiona studnia. Właściciel dysponuje także pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, parterowego o powierzchni zabudowy 221,70 m2, według indywidualnego projektu. Oznacza to, że wszystkie formalności potrzebne do budowy są już skompletowane i można ją zacząć od razu. Właściciel posiada opinię geotechniczną. Teren działki jest zasadniczo płaski, niezalewowy. Wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości są do wglądu. Polecam i zapraszam. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
711 480 PLN
924 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DOŁUJE
546 129 PLN 1611 m2
Niemcy- działki budowlane z pozwoleniem .
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Poniższa oferta stanowi krótką prezentację 3 działek budowlanych z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów parterowych które znajdują się w przygranicznej miejscowości Hohenfelde Gmina Ramin w południowo -wschodniej części Niemiec w bardzo bliskiej granicy z Polską. Pobliską drogą B 104 można dojechać do Bismark i Löcknitz, gdzie znajdują się sklepy, lokalna administracja, a także przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, np. niemiecko-polskie liceum. Bogatą ofertę handlową i rozrywkową można znaleźć także w oddalonym o około 15 kilometrów Szczecinie. Istnieje również połączenie kolejowe z sieciami DB Regio i Polregio poprzez przystanek w Grambow, a także z Löcknitz i Pasewalk. Nieruchomość charakteryzuje się spokojną lokalizacją o wysokich walorach rekreacyjnych, w środku pagórkowatego krajobrazu Pomorza Zachodniego. Część o planowanej inwestycji to duża działka budowlana powierzchni o pow .ok 7000 m2 z której zostały wydzielone 3 działki : nr.1 o pow. 1611 m2 nr 2 o pow. 2031 m2 nr 3 o pow.1739 m2 Działka nr 1 graniczy z drogą na szerokości ok 40 m . W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Działka nr 2 zlokalizowana na wzgórzu z przepiękna panoramą oraz dostępem do drogi głównej poprzez własną drogę o szerokości 5 m. W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Działka nr 3 graniczy z drogą na szerokości ok 40 m. W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Na powyższe działki wydane jest pozwolenie na budowę parterowego domu jednorodzinnego . Pozwolenie wydane we wrześniu 2023r. W oferowanej cenie zawarta jest cała dokumentacja projektowa domów oraz wszelka dokumentacja wykonawcza. Dodatkowym atutem dla działki nr 3 oraz nr 1 jest możliwość zakupu narożnej działki na której znajdują się przepiękne stare dęby . Działka o pow ok 1620 m2 oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
546 129 PLN
1611 m2 Zobacz ofertę
notatnik
KLINISKA WIELKIE
530 100 PLN 1767 m2
Duża działka budowlana z mediami
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KLINISKA WIELKIE,
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1767 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie. Możliwość nabycia działki sąsiedniej o pow. 2401 m2. Idealna oferta dla dewelopera. Aktualnie wystąpiono o wydanie decyzji polegającej na budowie 6 budynków mieszkalnych. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna, - wskaźnik dla nowej zabudowy do 15%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 12m do 18m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni. Dostęp do drogi publicznej gminnej - bezpośredni, oświetlona droga. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - w drodze publicznej gminnej, - woda - w drodze publicznej gminnej, - kanalizacja - w drodze publicznej gminnej, - gaz - w drodze publicznej gminnej. ODLEGŁOŚĆ OD: - Szczecina - 25 km, - Goleniowa - 15 km, - Świnoujścia - 80 km, - Berlina - 170 km. Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją. Kliniska Wielkie to spokojna miejscowość rolniczo-usługowo-mieszkalna. Nowe zabudowania to nowoczesne budownictwo jednorodzinne. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, stacja PKP. W centrum miejscowości jest również sklep Dino. Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - wynagrodzenie biura z tytułu usługi pośrednictwa w nabyciu, - podatek PCC 2%, taksa notariusza, opłaty sądowe, opłat za wypisy aktu notarialnego. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJAJI CENY. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
530 100 PLN
1767 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DĄBROWICA
299 000 PLN 2374 m2
Działka nad jeziorem Pile
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DĄBROWICA,
Do sprzedaży działka budowlana o pow. 2.373 m2, znajdująca się w miejscowości Dąbrowica (niedaleko Bornego Sulinowa - Pojezierze Drawskie) Teren na którym znajduje się działka jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. PRZEZNACZENIE W PLANIE: - MN - budownictwo jednorodzinne, budynki do 2 kondygnacji z dachami stromymi - budownictwo jednorodzinne w tym przypadku to: wolnostojące (minimalna pow. działki 1.000 m2), bliźniacze (minimalna pow. działki 800 m2), szeregowe (minimalna pow. działki 500 m2) - w budynkach można prowadzić bez ograniczeń usługi handlu, gastronomii, administracji, gabinety, biura, pokoje gościnne, - na działkach można wybudować budynki gospodarcze, związane z obsługa gospodarczą i techniczną działki (np. garaże) z naciskiem na brak uciążliwości dla sąsiada lub otoczenia (środowiska) MEDIA: - prąd przy działce - kanalizacja w drodze - gaz brak - woda w drodze POLOŻENIE: - działka znajduje 50 m od jeziora (trzeba tylko przejść przez drogę asfaltową) - dojazd do działki droga asfaltową - obok działka zabudowana Oprócz opisanej działki, posiadamy do sprzedaży działki budowlane położone w tej samej miejscowości (okolica ulic Kwiatów Polskich, Jagodowej, Poziomkowej), w kompleksie działek, oddalonym około 200 m w linii prostej od jeziora: Działka o pow. 1.294 m2 - cena 140.000,-PLN Działka 1.246 m2 - cena 135.000,-PLN Działka 1.080 m2 - cena 117.000,-PLN WALORY TURYSTYCZNE: Jezioro Pile to jedno z 5 najbardziej atrakcyjnych jezior Pojezierza Drawskiego. Jego powierzchnia (ponad 1.000 hektarów) sprawia, że jest rajem dla żeglarzy i osób uprawiających inne sporty wodne. Urozmaicona linia brzegowa (liczne zatoczki, półwyspy) sprawia, że jest miejsce lubiane zarówno przez plażowiczów (piaszczyste plaże) jak i wędkarzy (II klasa czystości wody; liczne gatunki ryb, raki). Przez jezioro biegnie szklak kajakowy rzeki Piławy. W okolicy lasy pełne grzybów. LEGRA Nieruchomości Szczecin, ul. Monte Cassino 18A lok. nr 112 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
299 000 PLN
2374 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Chłopy, Chłopy Pas nadmorski
494 550 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Chłopy, Chłopy Pas nadmorski
2 działki zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Chłopy, w odległości ok 550 m od morza. Niewiele jest już nadmorskich miejscowości, które oferują kameralną atmosferę i prawdziwy odpoczynek od tłumów. Jedną z nich są Chłopy - oddalone od Sarbinowa zaledwie 2 km, są wspaniałym miejscem dla każdego poszukującego relaksu nad Bałtykiem. Nieruchomości w kształcie prostokąta o powierzchni 1099m2 ( szer. ok 28m x 39m) i 1390m2 ( szer. ok 28m x 49,5m) , teren płaski, nie ogrodzony. Cena 450 zł/m2 tj. działka o pow. 1099m2 - 494.550 zł , działka o pow. 1390m2 - cena 625.500 zł Istnieje możliwość zakupu każdej działki osobno. Dojazd do działki - część droga asfatową, część utwardzoną. Media - woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. W MPZP działki na sprzedaż oznaczona symbolem II.17.MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej Ustalenia dla terenów oznaczonych na załączniku do uchwały symbolem II. 10.MN/U, II.11.MN/U, II.12.MN/U, II.13.MN/U, II.17.MN/U. 1. Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej: 1) zabudowę mieszkaniową dopuszcza się wyłącznie w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej; 2) zabudowę usługową dopuszcza się w formie zabudowy wolnostojącej; 3) dopuszcza się funkcje usługowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej: a) turystyczne z wykluczeniem lokalizacji kempingów i pól namiotowych, b) usługi handlu i gastronomii; 4) wyklucza się lokalizację budynków rekreacji indywidualnej oraz obiektów wczasowych w formie zespołów budynków letniskowych. 2. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy: a) wyznaczone przez istniejącą zabudowę, zgodnie z rysunkiem planu, b) w odległości nie mniej niż 6 m od dróg publicznych, wewnętrznych i dojazdów; 2) parametry zagospodarowania terenu: a) wskaźnik powierzchni zabudowy: nie więcej niż 25% powierzchni działki budowlanej, b) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 50% powierzchni działki budowlanej; 3) parametry zabudowy: a) wysokość zabudowy: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 10 m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 6,0 m, b) liczba kondygnacji: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 1 kondygnacja nadziemna, c) intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,1 i nie więcej niż 0,5, Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 25 - Poz. 3445 d) parametry dachu: - dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, dopuszcza się dachy płaskie w formie tarasów, - kąt nachylenia połaci: 30°-45°, - główna kalenica dachu równoległa lub prostopadła do ulicy, z której odbywa się wjazd na działkę, - dopuszcza się zachowanie dachów o parametrach niezgodnych z ustaleniami planu istniejących w dniu uchwalenia planu, e) szerokość elewacji frontowej budynku: dowolna; 4) zasady lokalizacji zabudowy przy granicy działki: wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki; 5) wyklucza się lokalizację dwóch lub więcej budynków mieszkalnych na jednej działce budowlanej. 3. Szczegółowe zasady i warunki podziału nieruchomości: 1) powierzchnia nowo projektowanej działki budowlanej: nie mniej niż 1000 m2; 2) szerokość frontu nowo projektowanej działki budowlanej: nie mniej niż 20 m; 3) kąt położenia granic działki w stosunku do pasa drogowego: w przedziale od 70° do 110°; 4) dopuszcza się realizację zabudowy na mniejszych działkach budowlanych, istniejących w momencie wejścia w życie planu, w tym pomniejszonych wskutek wydzielenia gruntu pod drogi na podstawie ustaleń planu. 4. Szczególne warunki zagospodarowania terenów oraz ograniczenia w ich użytkowaniu: 1) tereny znajdują się w strefie ochrony ekspozycji wsi Chłopy, oznaczonej graficznie na rysunku planu, obowiązują ustalenia zawarte § 10 uchwały; 2) na terenie oznaczonym jako II.10.MN/U, II.17.MN/U znajdują się strefy ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych "WIII", dla których obowiązują ustalenia zawarte § 10 uchwały; 3) tereny położone są w obszarze chronionego krajobrazu "Koszaliński Pas Nadmorski", dla którego obowiązują ustalenia zawarte w § 9 uchwały. W najbliższym sąsiedztwie - działki zabudowane domkami letniskowymi, budownictwo jednorodzinne. Działka leży 5 min.do jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10- dojazd do Mielna, Sarbinowa, Kołobrzegu. Jeśli zainteresowała Cię oferta, zapraszamy do kontaktu. Lic. zaw. 3240 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.Więcej ofert www.nieruchomoscibliskomorza.pl
494 550 PLN
Zobacz ofertę