ŚWINOUJŚCIE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 315 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media

Działka na sprzedaż - Świnoujście, Przytór, ul. Zalewowa

oferta była przeglądana 129 razy

315 000 PLN notatnik

cena za m2 150 PLN

  • ZDJĘCIA
Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (1)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (2)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (3)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (4)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (5)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (6)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (7)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (8)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (9)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (10)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (11)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (12)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (13)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (14)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (15)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (16)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (17)Działki Świnoujście - pod lasem - wszystkie media (18)
Damian Łukaszczyk
(Magnet House)
nr licencji: 28201

tel.: 788184040
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
10/13324/OGS
Powierzchnia działki
2 102, 00 m²
Rodzaj działki
SIEDLISKOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
149, 86 PLN
Cena cena w innych walutach
315 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
KWADRAT
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Opis oferty
Prezentujemy ofertę sprzedaży działek pod zabudowę zagrodową o powierzchniach od 2102 do 3110 mkw. położonych w południowo-wschodniej dzielnicy Świnoujścia (Przytór-Łunowo), w bliskim sąsiedztwie jeziora Wicko i rozlewiska rzeki Świna.

Działki zlokalizowane są w zacisznym zakątku tuż pod lasem, za którym przebiega droga gminna którą kursuje autobus.

Cena za metr kwadratowy to 149zł, więc cena działek może się różnić w zależności od ich wielkości.

PARAMETRY

A – 0,2178ha
B – 0,2179ha
C – 0,2351ha
D – 0,3110ha
E – 0,2102ha
F – 0,2114ha

Kształt działek: prostokąt lub kwadrat
Nachylenie: płaska
Ogrodzenie: nie
Wygląd: trawa, krzaki
Klasa gruntu: od 4 do 6 (rolna)
Gleba: sucha
MPZP: tak
Przeznaczenie: 2bRM (zabudowa siedliskowa)
Wskaźnik zabudowy: 25%
Rodzaj budynku: zabudowa wolnostojąca
Maksymalna wysokość budynku: 3 kondygnacje

POŁOŻENIE
Odległość do najbliższych zabudowań: ~80m
Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa, tereny niezabudowane, las
Droga wewnętrzna: wytyczona geodezyjnie
Droga dojazdowa: nieutwardzona
Dostęp do drogi publicznej: tak

MEDIA

Wszystkie media (gaz, prąd, woda i kanalizacja) w drodze głównej zaledwie 100 metrów dalej!

OKOLICA

500m – Przystanek autobusowy
1500m –Kościół
1800m – Szkoła
3km – Marina
3km – Droga Krajowa numer 3
4km – Stacja PKP
9km – sklep Biedronka
10km – Tunel Świnoujście
10km - Plaża wschodnia
11km – Międzyzdroje
15km – Promenada Świnoujście
22km – Lotnisko Heringsdorf




Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś!

We speak English, so please don"t hesitate and contact us for more details.


Dlaczego my? Bo u nas czeka na Ciebie cały pakiet korzyści:

Oferujemy wsparcie architekta wnętrz, specjalisty ds. kredytów, licencjonowanego brokera ubezpieczeń (nieruchomości, pojazdy, życie) a także obsługę podatkową na miejscu u nas w biurze lub telefonicznie
Pomagamy w sprzedaży, zakupie, wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami
Wykonujemy bezpłatną wycenę
Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji
Proponujemy dodatkowe korzyści za polecenie lub transakcję wiązaną
Gwarantujemy 10% rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin
Sprzedajemy mieszkania wykonane "pod klucz"
Kupujemy nieruchomości za gotówkę "od ręki"
Współpracujemy z…
- rzeczoznawcą majątkowym
- firmą remontową
- firmą transportową
- firmą sprzątającą
- stolarzem
- ogrodnikiem
- salonem osłon okiennych...

… i wiele więcej, o czym można przeczytać na naszej stronie, na której znajduje się więcej ciekawych ofert. Serdecznie zapraszamy.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, wobec czego zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.



We present an offer for sale of plots for farm development with areas ranging from 2,102 to 3,110 square meters, located in the southeastern district of Świnoujście (Przytór-Łunowo), in close proximity to Lake Wicko and the Świna River floodplain.

The plots are located in a quiet corner right next to the forest, behind which runs a municipal road along which a bus runs.

The price per square meter is PLN 149, so the price of plots may vary depending on their size.

PARAMETERS

A – 0.2178 ha
B – 0.2179 ha
C – 0.2351 ha
D – 0.3110 ha
E – 0.2102 ha
F – 0.2114 ha

Plot shape: rectangle or square
Slope: flat
Fence: no
Appearance: grass, bushes
Soil class: 4 to 6 (agricultural)
Soil: dry
Local Development Plan: yes
Intended use: 2bRM (habitat development)
Development rate: 25%
Building type: detached building
Maximum building height: 3 storeys

POSITION
Distance to the nearest buildings: ~80m
Neighborhood: residential buildings, undeveloped areas, forest
Internal road: geodetic marked
Access road: unpaved
Access to public road: yes

MEDIA

All utilities (gas, electricity, water and sewage) on the main road just 100 meters away!

AREA

500m – Bus stop
1500m – Church
1800m – School
3km – Marina
3km – National Road No. 3
4km – Railway station
9km – Biedronka store
10km – Świnoujście Tunnel
10km - East Beach
11km – Międzyzdroje
15km – Świnoujście Promenade
22km – Heringsdorf Airport


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Damian Łukaszczyk
(Magnet House)
nr licencji: 28201

788184 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
CIESZYNO
318 106 PLN 3001 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ CIESZYNO,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3001 m2 usytuowana jest w kompleksie działek jeszcze nie zabudowanych (w przyszłości kameralne osiedle domów jednorodzinnych z dostępem do jeziora). Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest MPZP i inwestor musi wystąpić o warunki zabudowy oraz warunki przyłączeniowe mediów. Jezioro Siecino - położone na Pojezierzu Drawskim w gminie Złocieniec. Wody jeziora zaliczane są do I klasy czystości. Długość linii brzegowej: 23 km, powierzchnia: 729,7 ha, głębokość do 44,3m w najgłębszym punkcie. Przez Siecino przepływa rzeka Rakoń. Na jeziorze są dwie wyspy: Ostrów i Kępa. Krystalicznie czysta woda:) Ponadto, jezioro ma bardzo czyste i przejrzyste wody, dzięki czemu jest popularne wśród płetwonurków, którzy podziwiają podwodne lasy i urozmaicone dno. Taki charakter jeziora docenią również wędkarze. Unikatowa lokalizacja, walory krajobrazowe i ogromny potencjał inwestycyjny to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację! Opis dodatkowy dołączany w eksporcie: Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
318 106 PLN
3001,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
RADZISZEWO
324 300 PLN 1081 m2
Działka w Radziszewie 1081m2 na sprzedaż
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ RADZISZEWO,
Przedmiotem oferty jest działka w Radziszewie 1081m2 nr 94/20 z przeznaczeniem budowlanym. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, otoczona zielenią, co dodatkowo podkreśla jej urok. Bliskość natury oraz możliwość korzystania z licznych terenów rekreacyjnych sprawiają, że jest to miejsce również atrakcyjne dla osób aktywnych. Możliwość spacerów po okolicznych terenach czy przejażdżek rowerowych to dodatkowe atuty tej lokalizacji. Z działki roztacza się piękny widok na pobliskie lasy i pola. Dogodna lokalizacja, bliskość natury oraz dostępność mediów sprawiają że teren ten jest doskonałym miejscem do budowy domu mieszkalnego lub letniskowego. Droga wewnętrzna jest w fazie realizacji, w drodze poprowadzone będą także media w postaci sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Dojazd do działek asfaltową drogą powiatową. Pozostałe media: prąd i gaz w drodze. Teren jest dobrze skomunikowany z okolicznymi miastami, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i ciszy, a jednocześnie bliskości miejskich udogodnień. W ofercie są jeszcze trzy inne działki o parametrach: 934m2, 901m2 oraz 1065m2. Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem jednej z nich , zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną wizytę na terenie działek. Mogę również pomóc w znalezieniu odpowiedniego projektu domu lub architekta, który stworzy dla Ciebie wymarzony dom. Nie zwlekaj, ta oferta może być idealna dla Ciebie! Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
324 300 PLN
1081,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Nowogard, okolice Nowogardu
320 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Nowogard, okolice Nowogardu
Polecamy Państwu działkę rolną o pow.31697m2 ,położoną w bliskiej odległości Nowogardu .Teren płaski i niepodmokły .Wszystkie media przy głównej drodze .Możliwość przekształcenia na działki budowlane .W pobliżu dużo zieleni , cisza ,spokój .nieruchomość nie jest zagospodarowana . Dogodna lokalizacja , tylko 5 minut drogi do miasta . Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje . "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
320 000 PLN
Zobacz ofertę