POLICE DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 299 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród

Dom na sprzedaż - Police

oferta była przeglądana 177 razy

1 299 000 PLN notatnik

cena za m2 6 215 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (1)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (2)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (3)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (4)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (5)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (6)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (7)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (8)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (9)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (10)Dom wolnostojący, 5 pokoi, duży garaż, ogród (11)
Katarzyna Mierzejewska
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

tel.: 510 266 602
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
CIT25405
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
209, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
209, 00 m²
Powierzchnia działki
600, 00 m²
Rok budowy
2008
Ilość pięter
1
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CERAMIKA
Cena za m2
6 215, 31 PLN
Cena cena w innych walutach
1 299 000, 00 PLN
wyposażenie
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 209 m², położony na zadbanej, ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 600 m². Idealny dla rodziny szukającej komfortu, przestrzeni i spokoju.
Dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem z 2008 r, wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego, dodatkowo docieplony. Dach wielospadowy - dachówka ceramiczna.
PARTER (138 m2):
- przedsionek
- hall
- salon ok.27 m2 z kominkiem i wyjściem na taras oraz do ogrodu
- kuchnia ok.8 m2 otwarta na salon (umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD : lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka)
- pokój ok.16 m2
- łazienka z wc ( wanna i kabina prysznicowa)
- obszerny garaż 32 m2 na dwa samochody
PODDASZE (70,5 m2 pow. użytkowej, 97 m2 pow. podłóg):
- hall
- pomieszczenie gospodarcze
- garderoba
- 3 pokoje/sypialnie (21, 8 i 13 m2 pow. użytkowej)
- łazienka
Dom zaopatrzony we wszystkie media z sieci miejskiej, również światłowód.
Ogrzewanie: piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny oraz kominek z płaszczem wodnym. W części pomieszczeń (łazienki, kuchnia i przedsionek) zastosowano ogrzewanie podłogowe.
W okolicy piękne, zielone tereny. Komunikacja miejska 300 m.
Zapraszam na prezentację.





Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Mierzejewska
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

510 266 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
GRZĘDZICE
1 299 000 PLN 142 m2
Na sprzedaż dom wolnostojący w cichej okolicy
DOM NA SPRZEDAŻ GRZĘDZICE,
Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. całkowitej 141,52 m2 (125,42 m2 pow. użytkowej) zlokalizowany na działce o pow. 807 m2. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum Stargardu oraz Szczecina Wnętrza zaprojektowane z dbałością o szczegóły z użyciem wysokiej klasy materiałów. Parter domu: - korytarz - przestronny salon z otwartą kuchnią - gabinet - główna sypialnia - łazienka z prysznicem - przedpokój Piętro domu: - przedpokój - 3 sypialnie - duża łazienka z wanną Wokół nieruchomości rozciąga się przestronny zielony teren zapewniający prywatność. *Ogrzewanie gazowe podłogowe w całym domu, *Okna PCV z automatycznymi roletami zewnętrznymi. *Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. *Ogród z licznymi nasadzeniami i miejscem na rodzinne spotkania oraz placem zabaw dla dzieci. Wolnostojący murowany garaż wraz z dodatkowym miejscem do przechowywania narzędzi. W pobliżu przystanek autobusowy oraz stacja PKP zapewniająca szybki dojazd do Szczecina, Stargardu, Polic czy Choszczna. Mam nadzieję że ta nieruchomość spełnia Twoje oczekiwania, zachęcam do kontaktu i umówienia się na spotkanie. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 299 000 PLN
6 141,52 m2 Zobacz ofertę
notatnik
RUSINOWO
1 290 000 PLN 34 m2
Rusinowo - domki nad morzem
DOM NA SPRZEDAŻ RUSINOWO,
RUSINOWO - miejscowość nadmorska położona pomiędzy jeziorami Kopań i Wicko w odległości 5km od Jarosławca. Szukasz interesującej inwestycji, przeczytaj, może jest dla ciebie, tylko 600m do morza. Propozycją sprzedaży jest kompleks trzech domków wakacyjnych położonych na działce o powierzchni 1040m2. Domki w stylu skandynawskim oddane do użytku 2019 roku. Domki są wykonane w technologii szkieletowej i ocieplone. Powierzchnia każdego domku, to 34,20m2 na którą składa się: - pokój z aneksem kuchennym - łazienka - dwa małe pokoje. Przed każdym domkiem zadaszony taras o powierzchni 12m2. Media - prąd, woda, kanalizacja gminna, telewizja naziemna , internet, światłowód. Każdy domek posiada swój podlicznik prądu. Cały teren bardzo ładnie zagospodarowany, ogrodzony, zabezpieczony monitoringiem i oświetlony. Zadbana trawa z rolki, liczne nasadzenia, plac zabaw z piaskownicą, miejsce do grillowania z grillem betonowym i ławą biesiadną. Parking utwardzony z odwodnieniem, chodniki z kostki brukowej. Domki sprzedawane z całym wyposażeniem i meblami. W/g projektu jest możliwość dostawienia jeszcze dwóch domków, pod które są przygotowane wszystkie przyłącza. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 290 000 PLN
3 34,20 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BOBOLIN
1 300 000 PLN 180 m2
Parterowe domy w Bobolinie z dużą działką 1152m2
DOM NA SPRZEDAŻ BOBOLIN,
Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Bobolinie blisko Szczecina, 15 min do centrum ! Powierzchnia całkowita domu wynosi 179,52 m2, powierzchnia użytkowa 117 + garaż 142 m2 na działce o powierzchnii 1152 m2. Na powierzchnię 179,52 m2 składa się: salon 26,67 m2 z aneksem kuchennym 11, 74 m2, wydzielona spiżarnia 1,15 m2, 3 sypialnie 16,25 m2, 15,52 m2, 11,84 m2, 2 łazienki 6,88 m2, 3, 84 m2, kotłownia 5, 38 m2, hall 16,13 m2, wiatrołap 5, 81 m2, garaż jednostanowiskowy w bryle 18,92 m2. Kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni, wysokość budynku 6,69 m. Dom idealnie nadający się dla rodziny 2+2 z podziałem na strefę dzienną, salon z kominkiem, z wyjściem na taras oraz strefę nocną prowadzącą przez dość długi korytarz w jednej lini kompleks sypialni. Dodatkowo możliwość adaptacji strychu zyskując przy tym około 20 m2. Wielkim atutem domu jest położenie względem stron świata, przez co salon z wyjściem na taras będzie większości dnia nasłoneczniony, co sprzyja domownikom przy korzystaniu z ogrodu. Cena zawiera: 1. Podjazd i podejście do domu wykonane z kostki brukowej 2. Ogrzewanie podłogowe 3. Tynki gipsowo - wapienne 4. Instalacje wodno - kanalizacyjną 5. Instalację elektryczną 6. Ogrodzenie działki (front do własnej aranżacji ) 7. Wysokiej jakości okna 3 szybowe, plus rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie 8. Dachówkę ceramiczną 9. Ściany - Solbet 10. Ocieplenie styropian 20cm 30 cm dach 11. Pompa ciepła wyposażona moduł umożliwiający schładzanie latem do każdego pomieszczenia możliwość montażu sterownia temperaturą 12. Strop lekki ( możliwość adaptacji strychu około 20m ) 13. Wyprowadzona elektryka pod bramę wjazdową , domofon 14. Brama garażowa marka Wiśniowski z napędem elektrycznym 15. Cokół z granplastu W budowie są kolejne 2 identyczne domy jak w opisie powyżej obok siebie. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 300 000 PLN
4 179,52 m2 Zobacz ofertę