Nowy segment 4 pok., ogródek, 2 miejsca postojowe
DOM NA SPRZEDAŻ PRZĘSOCIN,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń.
Ciekawy projekt budynku, przemyślany i ergonomiczny rozkład pomieszczeń, wysoki standard deweloperskiego wykończenia oraz dobra lokalizacja w parze z relatywnie niską ceną tworzą tę ofertę bardzo atrakcyjną.
Budynek o powierzchni 93,2 m2 z dużym salonem z aneksem kuchennym, miejscem na jadalnię, 3 sypialniami i 2 łazienkami, a także strychem jako pomieszczeniem magazynowym (podłoga z płyt OSB, właz z drabinką).
Bardzo dobrze skomunikowany w odległości ok. 400 metrów od przystanków komunikacji miejskiej skąd dojedziemy bezpośrednio zarówno do centrum Szczecina jak i Polic, w okolicach liczne punkty handlowe oraz usługowe, park handlowy Vendo Park oraz to co najcenniejsze, spacerem 15 minut do puszczy Wkrzańskiej.
Idealne miejsce dla rodziny, poszukującej segmentu z ogródkiem, w cenie mieszkania w bloku, gdzie komunikacja nie jest przeszkodą.
Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%
Planowane zakończenie budowy koniec 2026, planowane przeniesienie własności do końca kwietnia 2027.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.
Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
869 000 PLN
4
93,20 m2 Zobacz ofertę