DZIWNÓWEK DOM SPRZEDAŻ za cenę 826 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY 600 M DO MORZA

Dom na sprzedaż - Dziwnówek, ul. Wrzosowo

oferta była przeglądana 173 razy

826 000 PLN notatnik

cena za m2 7 060 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (1)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (2)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (3)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (4)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (5)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (6)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (7)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (8)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (9)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (10)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (11)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (12)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (13)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (14)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (15)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (16)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (17)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (18)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (19)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (20)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (21)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (22)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (23)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (24)DZIWNÓWEK-DOM DWU APARTAMENTOWY  600 M DO MORZA (25)
Renata Dobrowolska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 661 797 721
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
13264/MKN/DS-277834
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
117, 00 m²
Powierzchnia działki
506, 00 m²
Rok budowy
2024
Ilość pięter
1
Standard
DEWELOPERSKI
Cena cena w innych walutach
826 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
2
Garaż
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Opis oferty
DOM NAD MORZEM DZIWNÓWEK 600 M DO MORZA.POW 117,92 M2. 826 000 ZL
LOKALIZACJA
Dom z dwoma mieszkaniami
/apartamentami, zlokalizowany w miejscowości Dziwnówek 600 m do morza.
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
działka 500 m2
dom o pow. użytkowej 117,92 m2
dwa osobne wejścia
stan w środku do wykończenia
garaż blaszany
OPIS NIERUCHOMOŚCI
PARTER
salon z aneksem kuchennym
korytarz
WC, łazienka
2 sypialnie
PIĘTRO
2 pokoje
salon z aneksem kuchennym
korytarz
WC, łazienka
pomieszczenie gospodarcze
INFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA
garaż
okna trzyszybowe
rolety antywłamaniowe zewnętrzne sterowane elektrycznie
ścieżka rowerowa
widok na pole i starodrzew
cicha ,boczna uliczka
blisko do morza 600 m- 12 minut
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
Wnętrze domu zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób daje wiele możliwości adaptacyjnych wypoczynkowych, mieszkalnych bądź usługowych pod wynajem sezonowy. Na parterze znajdują się przestronne salony z pięknym widokiem. Osobne wejścia są dodatkowym atutem w przypadku świadczenia usług wynajmu. Mieszkania posiadają dwie niezależne instalacje elektryczne. Dom zabezpieczają rolety antywłamaniowe. Docieplony styropianem grafitowym gr 15 cm i otynkowany tynkiem silikonowym. Dach jest pokryty dachówką ceramiczną. Teren zostanie w najbliższym czasie wyrównany.
Nieruchomość posiada własne ujęcie wody oraz szambo, Zlokalizowana na bocznej uliczce na obrzeżach Dziwnówka gwarantuje wypoczynek a jednocześnie z uwagi na bliskość morza i samego Dziwnówka pozwala na korzystanie z ofert tego miasteczka.
Miejscowość leży w gminie Kamień Pomorski, powiat Kamieński.
Bliska odległość do morza zajmuje około 12 min - to duży atut.

Agent nieruchomości Renata Dobrowolska tel. 661797721
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Renata Dobrowolska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

661 797 7 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
WARNICE
820 000 PLN 120 m2
Warnice - Nowa cena domu w zabudowie parterowej
DOM NA SPRZEDAŻ WARNICE,
Na sprzedaż dom w miejscowości Warnice na trasie Stargard - Pyrzyce, woj Zachodniopomorskie. Dom w zabudowie parterowej o powierzchni 120 m2 jest usytuowany na działce o powierzchni 749 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Budynek pokryty dachówką jest wybudowany z bardzo dobrych materiałów. W budynku znajdują się: - duży salon z wyjściem na taras i ogród - trzy sypialnie - oddzielna i widna kuchnia - łazienka - toaleta - obszerny przedpokój - pomieszczenie gospodarcze/kotłownia Obok budynku jest usytuowany murowany garaż, zadaszony taras oraz część warzywna ogrodu. Budynek wyposażony jest w centralny odkurzacz, ekologiczną oczyszczalnię, elektryczny bojler oraz piec na ekogroszek. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie i godna Państwa uwagi. Zapraszam osoby zainteresowane na prezentację. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
820 000 PLN
4 120,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
819 000 PLN 117 m2
Bliźniaki w Mierzynie
DOM NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, CENA od 699.000 do 769.000 zł. Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych, w których zaprojektowano szesnaście apartamentów. Lokale 5-pokojowe, każdy o powierzchni użytkowej po 73,79 m2 (powierzchnia całkowita lokalu wynosi: 117,25 m kw.), posiada balkon i przydomowym ogródek. Do każdego apartamentu przynależą dwa miejsce postojowe przed budynkiem. Standard wykończenia lokali -deweloperski i obejmuje wykonanie m in.: ogrzewania podłogowego w każdym z pomieszczeń, systemu domofonowego i instalacji pod kominek. Na lokal przysługuje 5-letnia rękojmia od dewelopera. Osiedle całkowicie ogrodzone, w którym przewidziano dwa osobne wjazdy z bramą otwieraną na pilota. Inwestycję wyróżnia niezaprzeczalnie interesująca i gustowna architektura z dozą elegancji. Energooszczędność domów mają zapewnić przyjęte rozwiązania architektoniczne: izolacje ścian i podłóg, stolarka okienna. Dla miłośników dwóch kółek pomyśleliśmy o wiacie osiedlowej ze stojakami dla rowerów. Zakończenie prac budowlanych całego osiedla nastąpi w trzecim kwartale 2025 roku. Atuty nieruchomości: Funkcjonalny rozkład pomieszczeń Powierzchnie lokali: 73,79 m kw. (powierzchnia całkowita: 117,25 m kw.) Do każdego lokalu przynależy balkon i ogródek Ponadnormatywna wysokość pomieszczeń na parterze 275 cm, na I piętrze 260 cm W standardzie wykonana: ogrzewanie podłogowe i instalacja pod kominek. Dwa miejsca postojowe GRATIS Wiata osiedlowa ze stojakami na rowery Idealna lokalizacja: blisko ścieżek rowerowych, terenów sportowych i rekreacyjnych Dojazd od ul. Topolowej nową infrastrukturą drogową Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
819 000 PLN
4 117,25 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELENIEWO
835 000 PLN 104 m2
Dom wolnostojący z ogrodem w spokojnej okolicy.
DOM NA SPRZEDAŻ ZIELENIEWO,
Zapraszam do zakupu domu wolnostojący położony w miejscowości Zieleniewo. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - cisza spokój i jednocześnie bliski dostęp do jeziora miedwie . Budynek o powierzchni ok. 104m2 usytuowany na działce o powierzchni 1043m2. Dom składa się : Parter: * salon z kominkiem oraz wyjściem na taras , * osobna kuchnia oraz łazienka z wc * przestrony korytarz który prowadzi do wszystkich wymienionych pomieszczeń, *wiatrołap Piętro: * trzy sypialnie, * łazienka z wc, * korytarz gdzie znajduje się wyjście na poddasze które można zaadoptować na kolejne pomieszczenia. * garaż w bryle domu. Instalacje Domu: -ogrzewanie gazowe (gaz ziemny) -kominek -woda z wodociągów gminnych -kanaliza oraz dodatkowo szambo -instalacja alarmowa Z zewnątrz dom jest ocieplony, okna pcv , drewniane drzwi wejściowe, klinkier, dach pokryty blachodachówką. Dom znajduje się na ślicznej działce gdzie są wieloletnie nasadzenia co sprawia że ogród jest świetnym miejscem do relaksu. Wnętrze domu wymaga odświeżenia lub dowolnej aranżacji, co dla wielu będzie dużą zaletą. Miejscowość Zieleniewo jest świetnie skomunikowana ze Stargardem i Szczecinem, okolica wciąż się rozwija - sklepy ,restauracje, jezioro, promenada, place zabaw. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na prezentację. Więcej informacji udzielę telefoniczne, jeśli potrzebujesz kredytu zapraszam na NIEODPŁATNE konsultacje. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
835 000 PLN
4 104,00 m2 Zobacz ofertę