KOŁOBRZEG DOM SPRZEDAŻ za cenę 950 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Bliźniak parterowy,Kołobrzeg,osiedle premium

Dom na sprzedaż - Kołobrzeg

oferta była przeglądana 42 razy

950 000 PLN notatnik

cena za m2 10 190 PLN

  • ZDJĘCIA
Lilianna Pokorniecka
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 4454

tel.: 515298015
email: l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
MTN13173
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
93, 23 m²
Powierzchnia użytkowa
93, 23 m²
Powierzchnia działki
350, 00 m²
Rok budowy
2022
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
10 189, 85 PLN
Cena cena w innych walutach
950 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
NIE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Osiedle zamknięte
Garaż
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
OFERTA BEZ PODATKU PCC dla kupującego !
Dostępne domy parterowe, w trakcie budowy. Domy sprzedawane są w stanie developerskim (rachunek powierniczy).
Osiedle luksusowych domów bliźniaczych, parterowych, każdy z ogrodem 350m2.
Dom parterowy 93.23 m2 : Hol 4.05 m2, Garderoba 4.32 m2, WC 1.31 m2, Schowek / pralnia 4.81 m2, Salon / jadalnia / kuchnia 42.47 m2, Komunikacja 01.47 m2, Sypialnia 11.22 m2, Łazienka 5.50 m2, Pokój 9.04 m2, Pokój 9.04 m2.
Zdjęcia poglądowe z domu obok dwukondygnacyjnego.
Co sprawia, że osiedle będzie wyjątkowe?
Zagospodarowane tereny wspólne w wyjątkowej, niespotykanej aranżacji:
Wewnętrzna droga osiedlowa ma charakter ciągu pieszo-jezdnego o uspokojonym ruchu. W jej przebiegu zaprojektowano oświetlenie, a także wyspy z licznymi nasadzeniami oraz siedziskami. Jest przyjazna mieszkańcom, bezpieczna z uwagi na spowolnienie ruchu i brak miejsc parkingowych na jej szerokości. Umożliwia spotkania międzysąsiedzkie oraz zabawy dzieci. Jej nawierzchnia przerośnięta trawą i wyspy są uzupełnieniem dominujących zielonych przestrzeni osiedla.
Na terenie osiedla infrastruktura dla mieszkańców m.in. kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci.

Dom w zabudowie bliźniaczej. Układ zapewnia poczucie prywatności i świetny dostęp do ogrodu.
Powierzchnia użytkowa domu 93,23m2.
Projekt przemyślany i bardzo funkcjonalny, dużo przestrzeni w pomieszczeniach, duże witryny okienne (przeszklone ściany). Rozsuwane drzwi balkonowe dają możliwość stworzenia spójności i jednej przestrzeni z częścią ogrodu.
Szerokie okna z wyjściem na taras i ogród. Stonowany, minimalistyczny design. Układ budynków zapewniający prywatność.
Domy wyposażone są w nowoczesne rozwiązania ogrzewania podłogowego, systemy ogrzewania z przyłączem gazowym, mogą być też opcjonalnie wyposażone w panele słoneczne. Osiedle posiada bezpieczną drogę wewnętrzną, ochronę oraz miejsca parkingowe.
W cenie domu między innymi:
okna trzyszybowe, na parterze duże witryny okienne wykonane w systemie przesuwnym, drzwi wejściowe antywłamaniowe, Instalacja grzewcza - piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, ogrzewanie podłogowe na parterze. W pozostałych pomieszczeniach grzejniki płytowe ścienne, w łazience drabinkowe, indywidualny system wentylacji grawitacyjnej dla pomieszczeń
Zagospodarowanie terenu: ogrodzenie z systemu panelowego, zawór czerpalny do podlewania ogródka, lampa zewnętrzna na czujkę, montowana przy drzwiach, ścieżki do budynków wykonane z kostki.

Łatwy dojazd trasą S3, tylko 1 godzina do lotniska, odległość od plaży niecałe 3000 m, 50 km ścieżek rowerowych, plaże kategorii błękitna flaga.
Tylko - 7 minut od centrum miasta Kołobrzeg - letniej stolicy Polski.
Osiedle stwarza możliwość zamieszkania we własnym, nowoczesnym wykonanym z wysokiej klasy materiałów domu marzeń.
Malownicze widoki i doskonała komunikacja z samym miastem (autobus miejski).
Osiedle pięknie zagospodarowane, strzeżone, z dobrą komunikacją i spokojną okolicą.

Do każdego domu, przynależy własny ogród, 2 miejsce do parkowania.
Zadzwoń, zapytaj nas o dostępność domów parterowych oraz piętrowych.
Zapraszamy do kontaktu.
Polecamy



POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI:
*10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR
*10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis
*10% rabatu w Hiper Stolarka
*voucher na projekt domu w Superdom
*oraz wiele innych sprawdź nas

Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lilianna Pokorniecka
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 4454

515298 (pokaż)
l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Darłowo
950 000 PLN 268 m2
Pensjonat w Darłowie. 300m od plaży.
DOM NA SPRZEDAŻ Darłowo,
DOCHODOWY PENSJONAT W DARŁOWIE. 300m od plaży. Polecamy pensjonat w Darłowie, położony w Darłówku Zachodnim na działce o powierzchni 438m2 w otoczeniu domów wczasowych i pensjonatów. Obiekt znajduje się około 300 metrów w linii prostej od plaży. Budynek powstał w 1980r. W 2016 roku wymienione zostały między innymi wszystkie instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa, została zrobiona elewacja i dach. Budynek murowany 3-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 168m2, całkowitej około 268m2 składa się z: Przyziemia: przedpokój, 3 łazienki, 4 pokoje, kuchnia i aneks kuchenny. Parteru: przedpokój, 2 łazienki, 3 pokoje w tym jeden z garderobą, pokój z łazienką. i piętra: przedpokój, łazienka, 4 pokoje (w tym 2 z łazienkami i tarasami). W obiekcie jest łącznie 35 miejsc noclegowych. Dane techniczne: pokrycie dachu - papa, stolarka okienna PCV, ogrzewanie i podgrzewanie wody za pomocą pieca gazowego, budynek ocieplony. W cenie pozostaje całe umeblowanie i wyposażenie. Nieruchomość jest bardzo dobrze prosperującym obiektem z wieloletnią bazą stałych klientów. Lokalizacja: Budynek położony na osiedlu domów i pensjonatów z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu między innymi Biedronka, place zabaw, strzeżony parking. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem.
950 000 PLN
12 268 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Będzino
950 000 PLN 186 m2
Dom - Będzino
DOM NA SPRZEDAŻ Będzino,
Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem - zaledwie 5 km od morza! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 186m2, położonego w malowniczej miejscowości Będzino - tylko 10 km od Koszalina i 5 km od wybrzeża Bałtyku. Opis budynku: Dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej (murowanej). Dach wielospadowy, pokryty trwałą dachówką ceramiczną, strop wylewany. Stolarka okienna PCV. Ogrzewanie - piec na pelet. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. W całym domu ogrzewanie podłogowe oraz rozprowadzenie ciepła z kominka. Układ pomieszczeń: Parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu; osobna, funkcjonalna kuchnia; sypialnia; łazienka; wiatrołap i schowek; garaż w bryle budynku (16,38 m2); pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Piętro (ze skosami): cztery ustawne pokoje; łazienka; przestronny hall. Działka: Nieruchomość posadowiona jest na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2400 m2. Teren daje wiele możliwości aranżacyjnych - od przydomowego ogrodu po strefę rekreacyjną. Lokalizacja: Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, cichej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność, naturę oraz bliskość morza. Otoczenie sprzyja zarówno codziennemu wypoczynkowi, jak i rekreacji na świeżym powietrzu. To idealna propozycja dla rodzin, osób szukających komfortu poza miastem, a także dla planujących stworzenie domu blisko morza i miasta. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!
950 000 PLN
6 186 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, PŁONIA
950 000 PLN 130 m2
Nowa inwestycja domów w Płoni!
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PŁONIA
Zaprojektowane osiedle to spokojne i urokliwe miejsce na Prawobrzeżu Szczecina, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Bliskość centrum handlowego przy osiedlu Słonecznym, miasta Stargardu i węzła Kijewo sprawiają, że życie tutaj to nie tylko przyjemność, ale i wygoda. Spacer do rezerwatu przyrody Buczynowe Wąwozy zajmuje 10 minut, a jeszcze bliżej jest do lasku sosnowego, który znajduje się zaledwie 50 m od terenu inwestycji. W pobliżu mieści się też szkoła podstawowa, apteka, sklepy oraz szpital. Dobra infrastruktura, przemyślana zabudowa i spokojna okolica powodują, że Osiedle Trzy Rzeki to idealne miejsce do życia i rozwoju. Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 130m2 każdy jako parterowy z użytkowym poddaszem, z garażem w bryle budynku. Powierzchnia 113,7m2 + garaż 19,46. Działki po 520m2. Domy będą bardzo dobrze ustawione względem stron świata, wjazd od północy, ogrody od strony południowej. Każdy dom został starannie zaprojektowany i wyposażony w nowoczesne technologie. Przestronne pomieszczenia z dużymi oknami gwarantują doskonałe nasłonecznienie, tworząc tym samym przyjazne i jasne wnętrza. Projekt domu uwzględnia salon z oddzielną kuchnią, dodatkowo 3 sypialnie, łazienkę i wc, garderobę, garaż jednostanowiskowy. Rzuty lokali do wglądu w biurze, wraz z prospektem informacyjnym o standardzie wykonania budynku i zagospodarowania terenu. Zostały podpisane umowy na media ze ZWiK i Enea. Brak kanalizy, sugerowane przydomowe oczyszczalnie ścieków lub szambo ekologiczne. Gaz w drodze, natomiast projekt zakłada pompy ciepła. Termin wydania to maj 2026r. _____________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/U1 70-250 Szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
950 000 PLN
4 130 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję