Gryfice DOM SPRZEDAŻ za cenę 930 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom parterowy na obrzeżach Gryfic

Dom na sprzedaż - Gryfice, Obrzeża

oferta była przeglądana 3 razy

930 000 PLN notatnik

cena za m2 6 788 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (1)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (2)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (3)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (4)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (5)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (6)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (7)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (8)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (9)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (10)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (11)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (12)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (13)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (14)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (15)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (16)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (17)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (18)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (19)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (20)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (21)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (22)Dom parterowy na obrzeżach Gryfic (23)
Katarzyna Nadolska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 515 383 024
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
12160/MKN/ODS-274023
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
137, 00 m²
Powierzchnia działki
913, 00 m²
Standard
BARDZO DOBRY
Materiał ścian
MUROWANA
Cena cena w innych walutach
930 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
1
Garaż
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Opis oferty
***Do sprzedaży oferujemy dom parterowy posadowiony na działce o powierzchni 913m2 na obrzeżach Gryfic***
Na powierzchnię użytkową 106,53m2 składają się:
- salon z aneksem kuchennym 40,9m2
-spiżarnia 2,3m2
-sypialnia 11,81m2
-sypialnia 8,82m2
-sypialnia 11,51m2
-sypialnia 12,26m2
-łazienka 5,43m2
-wc 1,59m2
- pralnia 476m2
-przedpokoje 5,92m2
+ poddasze (do zagospodarowania)
Dom wybudowany w 2015 roku i gotowy do zamieszkania . Ogrzewanie i woda -piec z podajnikiem. Ponadto Teren ogrodzony i zagospodarowany.
Przed domem jest położona kostka brukowa. Dodatkowo garaż w bryle budynku o powierzchni 20,64m2 i kotłownia 7,74m2.
Idealna lokalizacja tylko 3km od Gryfic. Bardzo cicha i spokojna okolica.
Polecam
Katarzyna Nadolska tel. 515 383 024
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Katarzyna Nadolska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

515 383 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kołobrzeg, Janiska
939 000 PLN 114 m2
Kołobrzeg- dom szeregowy z wiatą garażową
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, Janiska
Prezentujemy Państwu dom szeregowy na osiedlu 129 domów nad morzem w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. Odległość od morza wynosi jedynie 2,5 km w linii prostej. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum miasta. Nieopodal wejścia, znajduje się przystanek autobusowy. Dotarcie do centrum zajmuje 10 minut. Plan osiedla zapewnia dużo otwartej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców oraz ich gości. Do każdego domu przynależą dwa miejsca parkingowe, ten dom posiada również wiatę garażową Podane ceny są cenami brutto Status: Wolny Powierzchnia domu: 96,44 m2 + strych* Powierzchnia działki: 229 m2 * Funkcjonalny strych, dwa okna połaciowe, wygodne schody, pełna izolacja termiczna, podłoga POZIOM 0 Parter: 49,46 m2 Pokój + aneks: 42,71 m2 Łazienka: 5,21 m2 Przedsionek: 4,93 m2 Taras: 8,00 m2 POZIOM 1 Poddasze: 46,98 m2 Pokój: 15,47 m2 Komunikacja: 7,14 m2 Łazienka: 5,40 m2 Pokój: 8,37 m2 Pokój: 10,60 m2 Balkon: 3,56 m2 POZIOM 2 Strych Strych na który prowadzą funkcjonalne schody. Dwa okna połaciowe. Do zagospodarowania. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
939 000 PLN
4 114,15 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DOŁUJE
929 999 PLN 113 m2
Nowa Inwestycja. Nowoczesne bliźniaki bez skosów.
DOM NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Z przyjemnością prezentujemy nową kameralną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowaną w spokojnej części Dołuj, w granicach miasta Szczecin. To idealne miejsce dla osób które cenią komfort życia blisko natury, a jednocześnie potrzebują sprawnego dojazdu do centrum miasta. O inwestycji Nowoczesne bliźniaki zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i funkcjonalności: Dwie pełne kondygnacje - bez skosów Przemyślany i ustawny układ pomieszczeń Jasne, przestronne wnętrza Ogród do własnej aranżacji Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Brak skosów oznacza maksymalne wykorzystanie przestrzeni na obu piętrach - każdy metr pracuje na Twój komfort. Lokalizacja - cisza, natura i wygoda Inwestycja położona jest w spokojnej, zielonej części Dołuj - miejscu, które łączy uroki natury z dostępem do infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się: sklepy i punkty usługowe szkoły i przedszkola przystanki komunikacji miejskiej tereny rekreacyjne i spacerowe Miłośnicy aktywnego stylu życia docenią: liczne ścieżki rowerowe pobliskie lasy i tereny zieloneDojazd do centrum Szczecina jest szybki i wygodny, co pozwala cieszyć się spokojem przedmieścia bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Dlaczego warto? To doskonała propozycja dla: rodzin z dziećmi osób pracujących w Szczecinie klientów szukających alternatywy dla mieszkania w bloku osób ceniących prywatność i kameralną zabudowę Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza oraz wyjątkowa lokalizacja sprawiają, że jest to inwestycja, która łączy komfort, spokój i dobrą komunikację. Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ogrzewanie gazowe podłogowe. Kanalizacja. Wydanie - Wrzesień 2026r. Zamieszkaj blisko natury - nie rezygnując z miasta. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację ! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
929 999 PLN
4 113,19 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Goleniów, Obrzeża
920 000 PLN 480 m2
Goleniów - nieruchomość pod inwestycję
DOM NA SPRZEDAŻ Goleniów, Obrzeża
Ofertą sprzedaży jest: 1. Część budynku mieszkalnego obecnie zamieszkanego o powierzchni użytkowej 180 m2 składająca się z trzech kondygnacji: - garaż i piwnica (pow. 120 m2), - parter: salon z kominkiem połączony z jadalnią oraz wyjściem na taras, kuchnia, hol, wiatrołap oraz łazienka z toaletą, - poddasze: 3 sypialnie, łazienka. Budynek w całości murowany. Podwójne ściany z suporexu dodatkowo ocieplone wełną mineralną. Podłoga - gres szkliwiony. Okna PCV. Standard bardzo dobry. Instalacje - nowe. Ciepła woda oraz ogrzewanie z pieca na paliwo stałe lub kominka znajdującego się w salonie. W mieszkaniu pozostają stałe elementy wyposażenia. 2. Druga część to budynek dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 300 m2, - parter: posiada projekt i pozwolenie na budowę dwóch odrębnych mieszkań (każde po ok 75 m2). - poddasze o powierzchni 150 m2, do własnej aranżacji. 3. Działka 1 448 m2. W pełni ogrodzona. Liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację, tel. 530 855 099. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
920 000 PLN
4 480,00 m2 Zobacz ofertę