Kołobrzeg DOM WYNAJEM za cenę 6 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta

Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo

Dom na wynajem - Kołobrzeg, Miasto

oferta była przeglądana 391 razy

6 000 PLN notatnik

cena za m2 33 PLN

  • ZDJĘCIA
Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (1)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (2)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (3)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (4)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (5)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (6)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (7)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (8)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (9)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (10)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (11)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (12)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (13)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (14)Kołobrzeg-dom wolnostojący wynajem długoterminowo (15)
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 660 727 425
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
5100/MKN/DW-280138
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
180, 00 m²
Powierzchnia działki
3 500, 00 m²
Rok budowy
2010
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
DOBRY
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Cena cena w innych walutach
6 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
2
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Opis oferty
Dom na wynajem - idealny dla firmy lub rodziny | 5 sypialni | 3500 m2 działki
Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o funkcjonalnym układzie, położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 3500 m2. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce dla rodziny, jak i siedziba dla firmy lub kadry pracowniczej.
Opis nieruchomości:
5 niezależnych sypialni
Przestronny salon - idealny do wypoczynku lub wspólnych spotkań
W pełni wyposażona kuchnia
2 łazienki - wygodne rozwiązanie dla większej liczby osób
Pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok. 200 m2 do dyspozycji (może pełnić funkcję magazynu, warsztatu lub dodatkowego zaplecza)
Działka i otoczenie:
Duża działka 3500 m2 - ogrodzona, z możliwością zagospodarowania (parking, rekreacja, magazynowanie)
Spokojna lokalizacja z wygodnym dojazdem
Warunki najmu:
Czynsz miesięczny: 6000 zł
Dodatkowo: media według zużycia (prąd, woda, gaz/ogrzewanie, śmieci)
Oferta skierowana do firm oraz rodzin szukających przestrzeni, spokoju i praktycznych rozwiązań.
Dostępność - od zaraz.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację Paulina Zielińska tel. 660 727 425
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Paulina Zielińska
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

660 727 4 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Stepnica
12 500 PLN 185 m2
Pensjonat na wynajem nad wodą Stepnica
DOM NA WYNAJEM Stepnica,
Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parter/przyziemie łączna powierzchnia 65m2: komunikacja 5m2, kuchnia 16,3m2, jadalnia/sala biesiadna 25,4m2, biuro (pokój) 12m2, WC 3,2, łazienka z WC 3,4m2 pom. gospodarcze 6,27m2, balkon, Piętro łączna powierzchnia 62m2: komunikacja 9,5/2,28m2, sypialnie 12/9,2/11,2/11,2m2, łazienki 3,2/3,3m2, Poddasze łączna powierzchnia 58,5m2: komunikacja 9,8/2,28m2, sypialnie 11,5/7,52/9,19/10,72m2, łazienki z WC 2,73/2,58m2. Układ na piętrze i poddaszu jest taki, że są po 2 apartamenty 2 pokojowe z łazienkami. Parter/przyziemie stanowi część jadalniano-świetlica a pozostałe pomieszczenia mogą stanowić dodatkową część mieszkalną z 2 pokojami, kuchnią i łazienką np dla zarządzających. Na tym poziomie z wejściem z zewnątrz jest pomieszczenie gospodarcze/kotłownia . Możliwość nocowania minimum 16 osób jednorazowo. Ogrzewanie centralne z alternatywnie piecami gazowym i na opał stały. Ściany gładzone i malowane, w łazienkach glazura (kabiny natryskowe, w jednej wanna). W części pokoi umywalki. W wolnych miejscach urządzone aneksy kuchenne. Podłogi wszędzie z terakoty. Przy 2 pokojach na poddaszu balkony z wystawą na Zalew Szczeciński. Na terenie działki wiata garażowa i miejsca parkingowe na około 7 samochodów, wiata biesiadna z grillem, fontanna. Z posesji wyjście bezpośrednio na piękną plażę z dużym molo. Media wszystkie z sieci miejskiej. Obiekt obecnie z powodzeniem wynajmowany dla pracowników a latem dla wczasowiczów. W pobliżu są: plaża, molo, wieża/punkt widokowy, marina żeglarska, sklepy, gastronomie. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Biuro pobiera wynagrodzenie. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48. 500. 103. 180. Zapraszamy na stronę firmową Pronovo Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
12 500 PLN
10 185,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, OSÓW
6 200 PLN 174 m2
Ekskluzywny dom na wynajem na Osowie
DOM NA WYNAJEM SZCZECIN, OSÓW
Przepiękny dom na wynajem na osiedlu Osów przy ul. Narożnej. Wolnostojący dom o pow. 173,59m2 wybudowany z cegły w 2002 roku, obecny stan domu określa się na bardzo dobry. Właściciele cały czas dbają o stan techniczny budynku w środku jak i na zewnątrz. Generalny remont w środku budynku był w 2017r. Elewacja odnowiona w 2017 r., a dach w 2016 r. W środku nieruchomość zachowana w kolorystyce bieli i beżu co daje wrażenie przestrzeni i świeżości. Dodatkowym elementem tworzącym przestrzeń jest salon, gdzie wysokość wynosi 8 metrów. W całym domu na podłogach położona jest deska podłogowa. W łazienkach na podłogach terakota, na ścianach glazura. Wszystkie okna plastikowe w kolorze brązu wraz z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi. Ściany we wszystkich pomieszczeniach pomalowane na biało co tworzy spójną całość domu. Ogrzewanie domu odbywa się z pieca gazowego dwuobiegowego, dodatkowo w salonie zainstalowany jest kominek z płaszczem wodnym. Nieruchomość składa się z: - parteru: przestrzenny salon (26,99m2) z wyjściem na taras wyłożony płytkami i kostką, co tworzy miejsce na wystawienie mebli ogrodowych; sypialnia (12,39m2) z szafą w zabudowie z lustrami; kuchnia (10,25m2) w zabudowie z całym sprzętem AGD; przedpokój (15,8m2) podzielony na dwie części, w każdej znajduje się szafa w zabudowie, dalej wyjściem do garażu (22,59m2) z jednym miejscem postojowym oraz miejscem na urządzenie warsztatu, wyjściem do sypialni, kuchni, łazienki z WC (5,46m2) oraz do wiatrołapu (2,61m2), dodatkowo jest jeszcze niewielkie pomieszczenie gospodarcze (5,27m2). - I piętro: dwie sypialnie (18,02m2 i 16,53m2), gdzie w jednej z nich znajduje się również ogromna szafa w zabudowie z lustrami, gabinet (12,26m2) z wyjściem na mniejszy balkon, łazienka (21,31m2) z pralnią, suszarnią oraz sauną, a także z wyjściem na drugi większy balkon. Opłaty za media (za m-c): gaz 150-400zł, prąd 150zł, woda 150zł, śmieci 50zł. Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Najem w formie najmu okazjonalnego. Dom otacza niewielka zagospodarowana przestrzeń ogrodowa z nawodnieniem z 2018 roku, gdzie znajduje się drewutnia i pomieszczenie gospodarcze. Dom całkowicie ogrodzony, z bramą wjazdową i furtką wejściową. Otoczony jest częściowo żywopłotem i licznymi drzewami oraz nasadzeniami. Okolica jest cicha i spokojna, a przede wszystkim zielona. Sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna, bliźniacza i szeregowa. W okolicy znajduje się sklep spożywczy, supermarket, przedszkole, plac zabaw, Stadnina Koni i las. Dojazd do centrum Szczecina zajmuje około 15 minut. Zapraszam na prezentację Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
6 200 PLN
5 173,59 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
7 000 PLN 110 m2
Na wynajem nowiutki bliźniak w Mierzynie
DOM NA WYNAJEM MIERZYN,
Przedstawiam Państwu ofertę nowego bliźniaka o powierzchni 110 m2 na wynajem w znakomitej lokalizacji. Bliźniak położony jest na działce o powierzchni 380 m2, do którego przynależą dwa miejsca postojowe .Dom znajduje się na kameralnym osiedlu, do którego dojazd jest drogą asfaltową. Podłączone są wszystkie media, woda, kanalizacja, kanalizacja deszczowa, prąd, gaz oraz światłowód. Jest wybudowany w wysokim standardzie. Ogrzewanie jest podłogowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z dwoma zamkami. Poddasze docieplone pianką PUR. Parter składa się z salonu o powierzchni 32,75m2, otwartej kuchni (10,05m2), WC ( 1,86 m2), korytarza (3,95m2), pomieszczenia gospodarczego (3, 11 m2), spiżarki ( 1,48 m2). Dużym atutem jest brak skosów na piętrze, na którym znajdują się 3 sypialnie ( 12,63 m2, 10,90 m2, 10,55 m2), garderoba (3,28 m2), łazienka ( 7,66 m2), korytarz ( 4,98 m2). Z salonu jest wyjście na ogródek. Cena wynajmu 7000 zł .Wymagana jest kaucja. Do czynszu należy doliczyć koszty prądu ,gazu wody, odprowadzenia ścieków według zużycia. Preferowany najem okazjonalny. Serdecznie zapraszam na prezentację. Już 18 lat Spełniamy Państwa Marzenia " Szulc Nieruchomości" Najlepsze Oferty Nieruchomości Kredytów Bezpłatnie pomożemy uzyskać Kredyt - Pożyczkę - Leasing Kupujemy nieruchomości za gotówkę Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
7 000 PLN
4 110,00 m2 Zobacz ofertę