Kołobrzeg DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 890 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy

Dom na sprzedaż - Kołobrzeg, ul. Warszawska

oferta była przeglądana 170 razy

1 890 000 PLN notatnik

cena za m2 6 750 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (1)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (2)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (3)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (4)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (5)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (6)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (7)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (8)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (9)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (10)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (11)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (12)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (13)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (14)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (15)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (16)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (17)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (18)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (19)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (20)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (21)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (22)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (23)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (24)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (25)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (26)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (27)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (28)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (29)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (30)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (31)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (32)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (33)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (34)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (35)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (36)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (37)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (38)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (39)Kołobrzeg- dom pensjonatowy w cichej okolicy (40)
Anna Damps
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 530 855 030
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
13852/MKN/DS-280080
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
14
Powierzchnia całkowita
280, 00 m²
Powierzchnia działki
446, 00 m²
Rok budowy
1990
Ilość pięter
3
Standard
IDEALNY
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Cena cena w innych walutach
1 890 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
8
Garaż
Balkon
Taras
instalacje
Podłączony gaz
Opis oferty
Poszukujesz miejsca, w którym możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać?
... chcesz mieszkać w pięknej okolicy z bliskim dostępem do morza?
Oferta sprzedaży dotyczy budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej około 251 m2 , położonego na działce o powierzchni 446 m2.
DOM WOLNOSTOJĄCY z 1990 r.
PARTER :
1. wiatrołap,
2. kotłownia z piecem gazowym i kotłem na ciepłą wodę,
3. korytarz,
4. kuchnia z jadalnią(kuchnia w zabudowie, lodówka, indukcja, piekarnik, zmywarka) kafle na podłodze, spiżarnia,
5. salon,
6. łazienka (prysznic, grzejnik drabinkowy, lustro szafka, wc, zlew),
7. dwie sypialnie z łazienką.
PIĘTRO - przeznaczone do wynajmu dla 10 osób:
1. pokój 3 osobowy z łazienką,
2. pokój 3 osobowy z balkonem i łazienką,
3. jadalnia z tarasem i aneksem kuchennym,
4. łazienka,
5. 2 pokoje 2 osobowe,
II PIĘTRO -
1. 2 pokoje z łazienką,
2. 3 pokoje z łazienką,
3. korytarz.















Ogrzewanie z pieca gazowego.
Dodatkowym atutem nieruchomości są:
- 2022 roku przeprowadzony generalny remont nieruchomości- dach, instalacja wod-kan-ener, podłogi, ściany, łazienki, schody,
- 2017 roku wymiana pieca gazowego i kotła.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 530855030.
"
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Anna Damps
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

530 855 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kopań
1 900 000 PLN 294 m2
Dom wolnostojący - Kopań
DOM NA SPRZEDAŻ Kopań,
Dom z widokiem na morze. Murowany, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 294,39 mkw. W budynku zaprojektowano 8 niezależnych pokoi z łazienkami, oraz jeden większy apartament na piętrze z dużym tarasem i panoramą na morze. Dom znajduje się na dużej, w całości budowlanej działce gruntu o powierzchni 3361 mkw. Teren jest ogrodzony płotem z metalową bramą wjazdową i furtką. Wzdłuż granicy działki zaaranżowano zieleń "izolacyjną", w centrum działki znajduje się dom z ekspozycją na morze i zachody słońca. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku, jest wybudowany w technologii tradycyjnej z bloczków gazobetonowych, posiada żelbetowy strop i dwuspadową więźbę dachową krytą dachówką ceramiczną. Piętro jest w stanie do wykończenia, do wykonania okładziny konstrukcji dachowej, posadzka, powłoki malarskie i skrzydła drzwiowe. W sąsiedztwie znajdują się działki zabudowane domkami jednorodzinnymi i rozległe tereny rolnicze, wokół spokój i dużo zieleni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług nieuciążliwych, oznaczonym symbolem MU-1. W ustaleniach szczegółowych dotyczących tego oznaczenia, maksymalna dopuszczalna powierzchnia zabudowana wynosi 50% całkowitej powierzchni działki. Przy obecnym zagospodarowaniu terenu, do wykorzystania pod zabudowę pozostaje około 1400 mkw. Dojazd do nieruchomości nową drogą asfaltową prowadzącą z Cisowa do jeziora Kopań, oraz do morza. Kopań to nazwa jeziora i miejscowości w której znajduje się nieruchomość. Jest to miejscowość turystyczna licząca 132 stałych mieszkańców, położona w środkowej części Polskiego Wybrzeża, w odległości 5 km od Darłowa i 13 km od Jarosławca.
1 900 000 PLN
9 294,39 m2 Zobacz ofertę
notatnik
WOLIN
1 890 000 PLN 315 m2
2 domy dla dużej rodziny przy plaży z mariną Wolin
DOM NA SPRZEDAŻ WOLIN,
Na sprzedaż dwa zadbane domy o łącznej powierzchni ok. 315 m2, położone na działce 684 m2 w spokojnej części Wolina, niedaleko plaży i nowoczesnej mariny. To doskonała propozycja: dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny (np. dom dla siebie i rodziców), jako inwestycja - możliwość zamieszkania w jednym domu i wynajmu drugiego, pod cichą działalność gospodarczą (gabinet, biuro). Dodatkowym atutem jest możliwość podziału większego domu na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami. Większy dom powierzchnia: ok. 170 m2 parter: kuchnia z jadalnią i wyjściem na taras łazienka z prysznicem sypialnia piętro: duża łazienka z wanną 4 sypialnie ogrzewanie: piec gazowy + ogrzewanie podłogowe w kuchni nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna panele fotowoltaiczne nowy dach pokryty blachodachówką ocieplenie - styropian 15 cm monitoring garaż Mniejszy dom powierzchnia: ok. 120 m2 gabinet kosmetyczny o pow. 25 m2 z osobnym wejściem 2 łazienki taras od strony południowej 4 pokoje piwnica Działka teren ogrodzony brama wjazdowa na pilota podjazd i parking wyłożony polbrukiem Okolica Wolin położony jest w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, na południowym cyplu wyspy Wolin, nad cieśniną Dziwną. W miejscowości znajdują się sklepy, szkoła, punkty handlowo-usługowe, restauracje oraz liczne tereny zielone sprzyjające rekreacji. Dogodny i szybki dojazd do Świnoujścia. Ważne szybki dojazd drogą ekspresową S3 (Świnoujście - Szczecin) linia kolejowa Szczecin - Świnoujście (przystanek Wolin Pomorski) 150 m do nowej wieży widokowej ok. 1 km do plaży i nowej mariny Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś! We speak English, so please don"t hesitate and contact us for more details. Dlaczego my? Bo u nas czeka na Ciebie cały pakiet korzyści: Oferujemy wsparcie architekta wnętrz, specjalisty ds. kredytów, licencjonowanego brokera ubezpieczeń (nieruchomości, pojazdy, życie) a także obsługę podatkową na miejscu u nas w biurze lub telefonicznie Pomagamy w sprzedaży, zakupie, wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami Wykonujemy bezpłatną wycenę Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji Proponujemy dodatkowe korzyści za polecenie lub transakcję wiązaną Gwarantujemy 10% rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin Sprzedajemy mieszkania wykonane "pod klucz" Kupujemy nieruchomości za gotówkę "od ręki" Współpracujemy z... - rzeczoznawcą majątkowym - firmą remontową - firmą transportową - firmą sprzątającą - stolarzem - ogrodnikiem - salonem osłon okiennych... ... i wiele więcej, o czym można przeczytać na naszej stronie, na której znajduje się więcej ciekawych ofert. Serdecznie zapraszamy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, wobec czego zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. For sale: two well-kept houses with a total area of approximately 315 m2 , located on a 684 m2 plot in a quiet part of Wolin, close to the beach and a modern marina. This is an excellent proposition: for a large or multi-generational family (e.g. a house for yourself and your parents), as an investment - the possibility of living in one house and renting another, for quiet business activities (office, study). An additional advantage is the possibility of dividing a larger house into two independent premises with separate entrances . Bigger house area: approx. 170 m2 ground floor: kitchen with dining room and access to the terrace bathroom with shower bedroom floor: large bathroom with bathtub 4 bedrooms heating: gas stove + underfloor heating in the kitchen new plumbing and electrical installations photovoltaic panels new roof covered with metal tiles insulation - 15 cm polystyrene monitoring garage Smaller house area: approx. 120 m2 25 m2 beauty salon with a separate entrance 2 bathrooms south-facing terrace 4 rooms basement Plot fenced area remote-controlled entrance gate driveway and parking lot paved with cobblestones Area Wolin is located in the northwestern part of the West Pomeranian Voivodeship, on the southern tip of Wolin Island, on the Dziwna Strait. The town boasts shops, a school, retail and service outlets, restaurants, and numerous green spaces ideal for recreation. Świnoujście is easily accessible. Important quick access via the S3 expressway (Świnoujście - Szczecin) Szczecin - Świnoujście railway line (Wolin Pomorski stop) 150 m to the new observation tower approx. 1 km to the beach and the new marina Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 890 000 PLN
10 315,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GRYFINO
1 880 000 PLN 350 m2
Nowa Cena! Piękny dom w Gryfinie na działce 693m2
DOM NA SPRZEDAŻ GRYFINO,
Dom parterowy z użytkowym poddaszem (całkowicie podpiwniczony) 8-pokojowy o powierzchni całkowitej 350m2, pow. użytkowej ok. 300,5m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 693m2 z 2003 roku w spokojnym miejscu Gryfina, Górny Taras. Dom zadbany i zamieszkały w standardzie bardzo dobrym, może funkcjonować jak dom 2 -pokoleniowy. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfaltową. Budynek ocieplony wełną mineralną w murze warstwowym wraz ze stropami i dachem. Na nieruchomość składają się 4 poziomy: W podpiwniczeniu znajdują się: garaż 27m2, korytarz, spiżarka, kotłownia, pralnia i trzy pomieszczenia gospodarcze mogące pełnić funkcję pokoi wraz z kuchnia. Ten poziom posiada niezależne wejście z zewnątrz. Posadzki betonowe wyłożone terakotą we wszystkich pomieszczeniach. Stolarka drzwiowa drewniana sosnowa. Tutaj mamy zamontowany kocioł gazowy dwu-funkcyjny z zasobnikiem wody oraz instalację centralnego odkurzacza. Duży garaż z automatycznie sterowaną bramą wjazdową. Parter to: wiatrołap, hol, duży salon połączony z jadalnią, pokój, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc. Kuchnia z oknem umeblowana w meble wyposażona ze sprzętem agd. W salonie na podłodze deska barlinecka, okazały kominek z rozprowadzeniem nawiewowym. Uroku dodają liczne łuki w przejściach między pomieszczeniami oraz w oknach, co stanowi wizualny efekt. Stolarka drzwiowa bukowa. Okna i parapety drewniane dębowe. Z salonu wyjście na duży taras. Na piętrze znajdują się: korytarz, 3 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), duży pokój kąpielowy, oddzielne wc i garderoba. Stolarka drzwiowa drewniana sosnowa. Z korytarza mamy możliwość wejścia na nie użytkowe poddasze. Schody prowadzące do podpiwniczenia obłożone terakotą, natomiast prowadzące na piętro obłożone stopniami drewnianymi bukowymi. W budynku rozprowadzona instalacja alarmowa. Ogród ładnie zagospodarowany, na bieżąco pielęgnowany z licznymi okazałymi nasadzeniami. Oprócz garażu na posesji może zaparkować nawet do 5 aut. Brama wjazdowa i ogrodzenie od frontu wykonane z przęseł stalowych z zamontowaną automatyką. Idealna oferta dla dużej rodziny, lub wielopokoleniowej. Dom mógłby funkcjonować jako 2-pokoleniowy, częściowo nawet z przeznaczeniem pod działalność biurową w podpiwniczeniu. Zalando oddalone od Gryfina zaledwie ok. 10km. Dogodny i szybki dojazd do Szczecina (bez korków i świateł), od przejścia granicznego Rosówek zaledwie 14km, od przejścia granicznego Mescherin 3km. _____________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/U1 70-250 Szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 880 000 PLN
8 350,00 m2 Zobacz ofertę