KOŁCZEWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 700 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Pięknie położone działki nad morzem! Z Planem!

Działka na sprzedaż - Kołczewo

oferta była przeglądana 310 razy

700 000 PLN notatnik

cena za m2 350 PLN

  • ZDJĘCIA
Pięknie położone działki nad morzem! Z Planem! (1)
Paweł Placek
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 509 420 090
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON47521
Powierzchnia działki
2 000, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
350, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
700 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Opis oferty
Z nieukrywaną radością mam możliwość zaproponowania pięknie położonych działek nad morzem.

Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania! Co przy obecnych zawirowaniach związanych z gruntami jest ogromnym atutem i czyni te grunty wyjątkowymi.

W ramach kompleksu oferuję działki o powierzchni od 450 m2 aż do 1500 m2. W razie potrzeby większego metrażu można kupić kilka sąsiednich działek na jeszcze lepszych warunkach.
Cały kompleks działek znajduje się:
- zaledwie 2600 m od pięknej morskiej plaży gdzie możemy dojechać ścieżką rowerową!
- na granicy z Wolińskim Parkiem Narodowym,
- tuż przy jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce - Amber Baltic Golf Club,
- 13 km od Międzyzdrojów,
- 95 km od Szczecina.
Naprawdę ciężko o lepszą lokalizację dla osób poszukujących ciszy i spokoju za dnia, ale i chcących korzystać uroków nadmorskich kurortów nocą.

Na granicy kompleksu znajdują się wszystkie media (kanalizacja, woda, prąd). Uzbrojenie jest tylko kwestią czasu.

Zapraszam na niewątpliwie miłą dla oka prezentację.
Zadzwoń już dziś, spotkajmy się i zarezerwuj najlepsze działki zanim zrobią to inni!



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Paweł Placek
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

509 420 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, OSIEDLE ZAŁOM
692 810 PLN 2389 m2
Działka komercyjna. Rewelacyjna lokalizacja!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSIEDLE ZAŁOM
Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 2389 m2, położona w świetnej lokalizacji przy ulicy Tczewskiej w Szczecinie (dzielnica Wielgowo). Działka stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących miejsca na siedzibę, halę magazynową, warsztat, bazę transportową czy obiekt usługowy. Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: Zabudowa produkcyjna i usługowa - z możliwością wprowadzenia jednego lokalu mieszkalnego w granicach działki. Dopuszcza się obiekty rzemieślnicze i magazyny, a także handel detaliczny i hurtowy w obiektach o powierzchni użytkowej do 400 m2. Działka idealna pod obsługę firm i klientów - doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących gruntu pod inwestycję. Atuty nieruchomości: 1. Dogodny i szybki dojazd z głównych tras komunikacyjnych, 2. Teren o regularnym kształcie, 3. Możliwość elastycznego zagospodarowania zgodnie z potrzebami inwestora. 4. Działka sąsiaduje z dwoma drogami. Prąd na działce. Istniej możliwość zakupienia działki sąsiedniej o powierzchni 3016m2. Zapewniamy Państwu wsparcie w procesie zakupu, a także pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !! Biuro Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować jako zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
692 810 PLN
2389,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
RADAWKA
690 000 PLN 4000 m2
Super działka nad Morzem 4000m2, koło Dziwnówka
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ RADAWKA,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Działka pod zabudowę tylko 1500m od Morza Działka rolna w dobrej cenie położona w miejscowości Radawka - 2,9 km do Dziwnówka, 3,9 km od Łukęcina i 6 km od Dziwnowa. Bliskość morza oraz spokojny charakter miejscowości to niebywałe atuty tej nieruchomości. Powierzchnia 4000m2 daje duże możliwości zabudowy. Dla przedmiotowego terenu, gdzie położona jest działka, nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Do działki zostały wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna- nowe domy oraz tereny leśne. Istnieje możliwość podziału działki. Niska klasa gruntu. Media: przy granicy działki- prąd i woda. Dobra propozycja zarówno inwestycyjna, jak i na własne potrzeby mieszkaniowe Zapraszam na prezętacje Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
690 000 PLN
4000,00 m2 Zobacz ofertę