Ustronie Morskie LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 2 800 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż

Lokal na sprzedaż - Ustronie Morskie

oferta była przeglądana 51 razy

2 800 000 PLN notatnik

cena za m2 5 600 PLN

  • ZDJĘCIA
Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (1)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (2)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (3)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (4)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (5)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (6)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (7)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (8)Pensjonat w Ustroniu Morskim na sprzedaż (9)
Agnieszka Ciebiera
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 571 996 293
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
6697/MKN/OS-277637
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Powierzchnia całkowita
500, 00 m²
Ilość pięter [wliczając parter]
2
Rok budowy
1985
Cena cena w innych walutach
2 800 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Opis oferty
Zapraszamy do  urokliwego pensjonatu w malowniczym Ustroniu Morskim, zaledwie 500 metrów od morza! Ten obiekt to idealna inwestycja dla tych, którzy szukają nie tylko pięknej lokalizacji, ale także komfortu i funkcjonalności.
Tylko krótki spacer dzieli nas od plaży, co sprawia, że pensjonat jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników morskich kąpieli oraz spacerów brzegiem morza. Ustronie Morskie to również miejsce pełne atrakcji turystycznych i rekreacyjnych.
Komfortowe pokoje: pensjonat oferuje 24 w pełni urządzone pokoje o różnej wielkości, aby sprostać różnym potrzebom naszych gości. Każdy z pokoi wyposażony jest we własną łazienkę, lodówkę oraz telewizor, zapewniając maksymalny komfort i prywatność.
Niskie koszty ogrzewania: Po przeprowadzonym generalnym remoncie, budynek został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak instalacja grzewczo-elektryczna oraz panele fotowoltaiczne na dachu. Dzięki temu możemy zapewnić  gościom nie tylko komfort cieplny, ale także obniżone koszty eksploatacji.
 Pensjonat oferuje również dodatkowe udogodnienia, takie jak dwie kuchnie ogólnodostępne  na każdym piętrze, gdzie  goście mogą przygotowywać posiłki. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw oraz miejsce do grillowania, co sprawia, że pobyt u nas jest nie tylko wygodny, ale także pełen możliwości relaksu i zabawy. Idealny dla rodzin z dziećmi.
 Obiekt jest w pełni ogrodzony i monitorowany, co gwarantuje  gościom poczucie bezpieczeństwa i spokoju podczas całego pobytu.
Jeśli szukasz idealnego miejsca na inwestycję w branży turystycznej,  pensjonat w Ustroniu Morskim spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Agnieszka Ciebiera
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

571 996 2 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Borne Sulinowo
2 800 000 PLN 1000 m2
Borne Sulinowo - PENSJONAT W UROKLIWYM MIEJSCU
LOKAL NA SPRZEDAŻ Borne Sulinowo,
Przedmiotem oferty jest dobrze prosperujący pensjonat w miejscowości Borne Sulinowo. Jedną z wielu zalet nieruchomości jest atrakcyjne położenie, budynek znajduje się przy spokojnej ulicy, otoczony drzewami. Do jeziora Pile jedynie ok 400m, blisko do miejskiej plaży. Pensjonat to przedwojenny, ocieplony budynek z czerwonej cegły. Na łączną powierzchnię ok 1000 m2 składają się 2 piętra oraz poddaszę, które można zagospodarować na kolejne pokoje. Obecnie w obiekcie wydzielono 15 pokoi z łazienkami, salę konferencyjno-bankietową, w pełni wyposażoną kuchnię oraz oddzielne mieszkanie np. dla właścicieli o powierzchni ok 65 m2. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. Budynek posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1640 m2. Do dyspozycji gości są drewniane wiaty, miejsce na grilla itp. Na terenie znajdują się miejsca parkingowe dla gości. Nieruchomość w pełni przystosowana do prowadzenia działalności, przyjmowania zorganizowanych grup, organizacji imprez okolicznościowych itp. Pełna galeria zdjęć obiektu jest dostępna na naszej stronie internetowej. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie z opiekunem oferty. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
2 800 000 PLN
20 1000,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
2 799 500 PLN 468 m2
Budynek z kortem tenisowym Szczecin Prawobrzeże
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom (willę) na prawobrzeżu w Szczecinie Budynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny pod klinikę, biura, motel, z możliwością rozbudowy wykaz pomieszczeń - poziomy: 1.przyziemie: garaż 34,5m2 (dwustanowiskowy) + dwa pokoje + wc + pralnia + kotłownia (wszystko wykafelkowane) 2.parter: ogromny salon, przedpokój, jadalnia, biuro, wc, kuchnia z przedsionkiem/spiżarką, taras 3.l piętro: 4 x sypialnie/pokoje gościnne i balkon posadzki wykończone różnymi materiałami: w tym granit, panele, wykładziny, terakota okna plastikowe + rolety antywłamaniowe, budynek ocieplony media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, ogrzewanie gazowe grunt w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 2.565m2 (wymiary 50m/47m) zadbany, ogrodzony z nasadzeniami, na podjeździe i chodniku kostka granitowa, na ogródku letnim marmurowy stół i grill UWAGA WŁASNY KORT TENISOWY! z możliwością wynajmowania wysokie tuje gwarantują kameralną atmosferę i dyskrecję ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU DZIAŁKI I ZBUDOWANIE DRUGIEJ CZĘŚCI NP. DWOMA BLIŹNIAKAMI ORAZ ADAPTACJI DOMU NA DWA świetna lokalizacja blisko szkoły, sklepy, hipermarkety, kościół, gastronomia, komunikacja miejska i wiele innych usług UWAGA, ROZWAŻYMY KAŻDĄ PROPOZYCJĘ, NAWET RATALNĄ zapraszam na prezentację Maciej Borkowski RENT - nieruchomości ROMANOWICZ 721 110 122 >>>>>OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS<<<<< Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 799 500 PLN
9 468,20 m2 Zobacz ofertę
notatnik
CHOSZCZNO
2 795 000 PLN 1150 m2
Hotel, Restauracja nad jeziorem przy promenadzie!!
LOKAL NA SPRZEDAŻ CHOSZCZNO,
OFERTA TYLKO W RENT-NIERUCHOMOŚCI ROMANOWICZ Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny obiekt Hotel z Restauracją przy samym jeziorze i promenadzie w Choszcznie funkcjonujący nieprzerwalnie od ponad 20 lat jako Hotel, Restauracja i Dom Weselny ze znaną i bardzo dobrą i stałymi klientami Budynek 1100m2 dwukondygnacyjny z utwardzonym placem parkingowym, posiadający: Parter ok 650m2 - dwie duże sale weselne i dwie małe na inne okoliczności, kuchnia, biuro, toalety, 2 kawalerki I Piętro ok 450m2 - pokoje hotelowe z własną łazienką o różnych wielkościach na ok 40 gości, od strony północnej każdy pokój z balkonem, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze Ogrzewanie gazowe; media: woda, gaz, prąd, kanalizacja Dach w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe, dobra izolacja elewacji, budynek w ciągłym użytku Cała działka ma wielkość ok 0,13Ha Świetna lokalizacja, dojazd asfaltowy, przy samym budynku promenada, jezioro, blisko basen - aquapark, plaża, marina, centrum Choszczna Cena 2 795 000zł brutto sprzedaż bez VAT W cenie nieruchomości dodatkowo całe wyposażenie, przejęcie biznesu wraz z niezawodnym i zgranym personelem pracującym tu od wielu lat, sieć kontaktów i kontrakty Zapraszam Maciej Borkowski Rent-nieruchomości-Romanowicz +48 721 110 122 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 795 000 PLN
1150,00 m2 Zobacz ofertę