ogłoszenia DobryAdres.pl - działki nad morzem
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki nad morzem

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 21 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Paprotno, Pas nadmorski
2 655 295 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Paprotno, Pas nadmorski
Na sprzedaż malowniczo położone działki w Paprotnie, w niedalekim sąsiedztwie latarni morskiej w Gąskach, gmina Mielno. Działki są położone, niedaleko Gąsek, w rozwijającej się nadmorskiej okolicy, która posiada wszystkie atuty niewielkiej miejscowości nadmorskiej a jednocześnie jest doskonała na spokojny wypoczynek. Jest to świetne miejsce na wybudowanie własnego domu, albo na stworzenie i poprowadzenie własnego biznesu nad morzem. Nr 93/1 pow. 3000 m2 , dł. ok. 81 m., szer. ok. 35 m. cena 885.000 zł. Nr 93/2 pow. 3001 m2 , dł. ok. 87 m., szer. ok. 35 m., cena 885.295 zł. Nr 93/3 pow. 3000 m2 , dł. ok. 94 m., szer. ok. 35 m. cena 885.000 zł. Nr 93/5 pow. 1557 m2 , dł. ok. 398 m. - droga wewnętrzna Powierzchnia łączna działek 9001 m2 (bez drogi) Cena łączna 2 655 295 zł., cena za 1 m2 wynosi 295 zł. W przypadku zakupu wszystkich działek będzie zapewniony do nich dojazd przez udział w drodze wewnętrznej. Klasyfikacja gruntu R IV a, b / grunty zrekultywowane, średniej jakości. UZBROJENIE: Woda od strony północnej wzdłuż ulicy Nastrojowej, od strony południowej w drodze wewnętrznej ( dochodzi do wysokości działki 93/3), kanalizacja jest projektowana. Energia elektryczna od strony północnej znajduje się około 50 od działki 93/1, od strony południowej projektowany jest w drodze gminnej. Gaz doprowadzony jest do działki sąsiadującej z działką 93/3. Odległość od morza w linii prostej od działki położonej najbliżej strony północnej: około 820 m. Odległość od morza drogą samochodową do zejścia na plaże w sąsiedztwie latarni to około 1,4 km Teren pozbawiony krzewów i drzew, nie wymaga karczowania. Na terenie obwiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mielno przyjęte uchwałą Rady Gminy Mielno nr XLIV/459/10 z dnia 27 kwietnia 2010 roku. ZGodnie z nim działki znajdują się w obszarze oznaczonym symbolami: UM1-e - tereny zabudowy usługowo - mieszkaniowej ekstensywnej MU2-e - tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej ekstensywnej Preferowana jest sprzedaż całego kompleksu działek łącznie. Działka sąsiadująca z kompleksem od południa należy do właściciela. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45 lub 21167.
2 655 295 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mielno, Mielno Pas nadmorski
11 188 800 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielno, Mielno Pas nadmorski
Oferta dla dewelopera - unikalny i pięknie położony teren o powierzchni 6.048 m2, Mielno - odległość ok. 250m od plaży i morza. LOKALIZACJA. - teren położony w centralnej części Mielna; - w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodki wczasowe, pensjonaty oraz luźna zabudowa wczasowa; - odległość od morza i plaży oraz przebiegającej przy morzu promenady nadmorskiej - ok. 250m; - bezpośrednio przed terenem znajdują się miejsca parkingowe zlokalizowane wzdłuż ul. Słonecznej; MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Wydane aktualne warunki zabudowy przewidujące następujące parametry: - rodzaj inwestycji: budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z przyłączami i wjazdem; - linia zabudowy: nieprzekraczalna - 6 m od granicy z pasem drogowym ul. Słonecznej; - szerokość elewacji frontowej: do 50m; - wysokość elewacji frontowej: do 9,0m od poziomu terenu do gzymsu (okapu); - wysokość zabudowy (kalenicy): do 13,5m; - kształt nachylenia dachu: płaski lub wielospadowy, o kącie nachylenia połaci od 20st. do 50st.; - procentowa wartość wskaźnika wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 33%; - powierzchnia działki biologicznie czynna - min. 20% powierzchni działki; - należy zapewnić miejsca postojowe w ilości 0,95 miejsce postojowe na jednostkę mieszkalną. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem Bi i Bp. Badania geologiczne - przeprowadzone. PARAMETRY WYNIKAJĄCE Z ANALIZY ARCHITEKTONICZNEJ (na podstawie WZ): - powierzchnia zabudowy: 1.995m2; - powierzchnia ogólna budynku: 6.300m2; - PUM: 5.500m2. UZBROJENIE TERENU. Na działce dostępne pełne uzbrojenie terenu zawierające: - energię elektryczną; - gaz; - kanalizację sanitarną; - kanalizację deszczową; - wodociąg miejski; ATUTY NIERUCHOMOŚCI. - bliskość plaży i morza; - gotowa dokumentacja pozwalająca na zrealizowanie budynku mieszkalno - apartamentowego; - dostępne pełne uzbrojenie terenu; - atrakcyjne ukształtowanie terenu; - dogodny do inwestycji kształt działki; - 2 wjazdy na teren posesji. CENA. Cena terenu wynosi 11.188.800,- zł + Vat 23%. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI. Oferta na wyłączność, prezentacja po uprzednim kontakcie z biurem. KOMUNIKACJA. Poznań - Mielno: 250km, Warszawa - Mielno: 469km, Wrocław - Mielno: 425km, Berlin - Mielno: 305km. OPIS MIEJSCOWOŚCI. Mielno to jeden z najbardziej znanych kurortów na Pomorzu Środkowym, słynący z piaszczystych, czystych plaż, rokrocznie nagradzany za kąpielisko spełniające wymogi bezpieczeństwa i czystości wody. Morze Bałtyckie oraz bliskość J. Jamno to doskonałe połączenie dla osób ceniących wypoczynek nad wodą. Rokrocznie Mielno odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.
11 188 800 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
290 880 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa - to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Oferowana działka ma powierzchnię 4.848m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa, Ps IV, W - R IVa, N. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
290 880 PLN
Zobacz ofertę