ogłoszenia DobryAdres.pl - działki nad morzem
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki nad morzem

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 28 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Mielno, Mielno Pas nadmorski
11 188 800 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielno, Mielno Pas nadmorski
Oferta dla dewelopera - unikalny i pięknie położony teren o powierzchni 6.048 m2, Mielno - odległość ok. 250m od plaży i morza. LOKALIZACJA. - teren położony w centralnej części Mielna; - w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodki wczasowe, pensjonaty oraz luźna zabudowa wczasowa; - odległość od morza i plaży oraz przebiegającej przy morzu promenady nadmorskiej - ok. 250m; - bezpośrednio przed terenem znajdują się miejsca parkingowe zlokalizowane wzdłuż ul. Słonecznej; MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Wydane aktualne warunki zabudowy przewidujące następujące parametry: - rodzaj inwestycji: budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z przyłączami i wjazdem; - linia zabudowy: nieprzekraczalna - 6 m od granicy z pasem drogowym ul. Słonecznej; - szerokość elewacji frontowej: do 50m; - wysokość elewacji frontowej: do 9,0m od poziomu terenu do gzymsu (okapu); - wysokość zabudowy (kalenicy): do 13,5m; - kształt nachylenia dachu: płaski lub wielospadowy, o kącie nachylenia połaci od 20st. do 50st.; - procentowa wartość wskaźnika wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 33%; - powierzchnia działki biologicznie czynna - min. 20% powierzchni działki; - należy zapewnić miejsca postojowe w ilości 0,95 miejsce postojowe na jednostkę mieszkalną. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem Bi i Bp. Badania geologiczne - przeprowadzone. PARAMETRY WYNIKAJĄCE Z ANALIZY ARCHITEKTONICZNEJ (na podstawie WZ): - powierzchnia zabudowy: 1.995m2; - powierzchnia ogólna budynku: 6.300m2; - PUM: 5.500m2. UZBROJENIE TERENU. Na działce dostępne pełne uzbrojenie terenu zawierające: - energię elektryczną; - gaz; - kanalizację sanitarną; - kanalizację deszczową; - wodociąg miejski; ATUTY NIERUCHOMOŚCI. - bliskość plaży i morza; - gotowa dokumentacja pozwalająca na zrealizowanie budynku mieszkalno - apartamentowego; - dostępne pełne uzbrojenie terenu; - atrakcyjne ukształtowanie terenu; - dogodny do inwestycji kształt działki; - 2 wjazdy na teren posesji. CENA. Cena terenu wynosi 11.188.800,- zł + Vat 23%. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI. Oferta na wyłączność, prezentacja po uprzednim kontakcie z biurem. KOMUNIKACJA. Poznań - Mielno: 250km, Warszawa - Mielno: 469km, Wrocław - Mielno: 425km, Berlin - Mielno: 305km. OPIS MIEJSCOWOŚCI. Mielno to jeden z najbardziej znanych kurortów na Pomorzu Środkowym, słynący z piaszczystych, czystych plaż, rokrocznie nagradzany za kąpielisko spełniające wymogi bezpieczeństwa i czystości wody. Morze Bałtyckie oraz bliskość J. Jamno to doskonałe połączenie dla osób ceniących wypoczynek nad wodą. Rokrocznie Mielno odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.
11 188 800 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
1 341 695 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
Działki budowlane w Sarbinowie, nad morzem, gmina Mielno przy ulicy Nad Rozlewiskiem w kompleksie 6 działek o łacznej powierzchni 6000 m2, ale UWAGA! działka o nr 24/15 jest sprzedana, więc zostało do sprzedaży 5- działek o łącznej powierzchni 5063 m 2 o nr: 1.24/8 o pow. 943 m 2 w cenie 249.895 zł; 2. 24/9 o pow. 900 m 2 w cenie 238.500 zł; 3. 24/10 o pow. 893 m 2 w cenie 236.645 zł; 4. 24/13 o pow. 900 m 2 w cenie 238.500 zł; 5. 24/14 o pow. 900 m 2 2 cenie 238.500 zł; 6. 24/15 o pow. 937 m 2 - SPRZEDANA ! Droga wewnętrzna o nr 456, pow. 527 m2. Powierzchnia razem wszystkich 6 działek wraz z drogą wewnętrzną o pow. 527 m2 wynosi 6000 m 2. Każdą działkę można nabyć odzielnie wg podanych cen. Cena ofertowa za 1 m2 wynosi 265,00 zł. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu IV.03.MU - zabudowa mieszkaniowo-usługowa.Szczegółowy wydrukz MPZP Uchwały Rady Miejskiej w Mielnie, który jest dostępny na stronie Gminy Mielno lub prześlemy na podany przez zamawiającego klienta e-maila. Dostępne media: gaz. Kanalizacja w odległości 400 m dalej i woda wykonane przez prywatny komitet uzbrojenia terenu z którym należy uzgodnić możliwość przyłączenia się po wybudowania sieci. W tym kompleksie będzie niebawem prowadzony proces budowlany . Inwestor będzie zainteresowany przyłączeniem się do w/w sieci.Ponadto została podjęta Uchwała Rady Miejskiej w Mielnie o budowie sieci kanalizacyjnej w latach 2019-2025 na terenie Sarbinowa zachodniego. Dojazd do dzialek drogą utwardzoną ,jadąc od ulicy Południowej działki znajdują się w odległości ok. 400 m. Do morza ok. 700 m. Przedłużenie tej ulicy prowadzi bezpośrednio do TRAKTU NADMORSKIEGO Gąski- Mścice do drogi S6. Wszystkie te działki mają wydzieloną drogę wewnętrzną, w której udział zakupuje się wraz z działką. Cena udziału wynosi 7780 zł. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45 lub 21167.
1 341 695 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
290 880 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Działka położona w kompleksie innych 6-ciu działek o powierzchni od 3.002m2 do 4.848m2. Oferowana działka ma powierzchnię 4.848m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa, Ps IV, W - R IVa, N. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
290 880 PLN
Zobacz ofertę