ogłoszenia DobryAdres.pl - działki nad morzem
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki nad morzem

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 19 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Mielno, Jezioro, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
1 200 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielno, Jezioro, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
Działka 0,4 ha Mielno, przy jeziorze z WZ na domki rekreacyjne Działka budowlana, 0,4 ha z WZ pod 8 domków rekreacyjnych w centrum Mielna przy samym jeziorze Jamno. Fantastycznie położona działka budowlana o powierzchni 3969 mkw. Od jeziora oddziela nieruchomość tylko wał przeciwpowodziowy. Z poziomu 1-go piętra będzie fantastyczna panorama na jezioro. Wzdłuż jednego z boków rozciąga się urokliwy kanał wodny dający mozliwość dopływania np. kajakiem w pobliże działki. Dojazd do działki droga asfaltową. Przebiega tu też (wzdłuż działki) szlak pieszy w kierunku plaży nadmorskiej, do której stąd jest ok. 600 metrów. W pobliżu sklepy: Biedronk, Polo i osiedlowe. W ciągu 5 minut piechotą znajdziemy się w centrum tętniącego życiem Mielna sama zaś nieruchomośc leży odrobine poza miejskim zgiełkiem. Na terenie, na którym jest działka, brak jest Planu Zagospodarowania Przestrzennego ale sa wydane Warunki Zabudowy na 8 domków rekreacyjnych. Ponieważ działka jest odrolniona (Bp) zaś gleba mineralna (jest na to stosowne zaświadczenie) to w naszym mniemaniu będzie można, przy odpowiednim podejściu, uzyskać dużo korzystniejsze warunki zabudowy. Nieruchomość ogrodzona, pokryta trawa, częściowo szuwarami. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
1 200 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
290 880 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Działka położona w kompleksie innych 6-ciu działek o powierzchni od 3.002m2 do 4.848m2. Oferowana działka ma powierzchnię 4.848m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa, Ps IV, W - R IVa, N. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
290 880 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
181 740 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Działka położona w kompleksie innych 6-ciu działek o powierzchni od 3.002m2 do 4.848m2. Oferowana działka ma powierzchnię 3.029m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
181 740 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Podamirowo, Jezioro, Pas nadmorski
83 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Podamirowo, Jezioro, Pas nadmorski
Działka budowlana położona w miejscowości Podamirowo (Gmina Będzino). Działki położone w cichej okolicy, oddalonej od zgiełku jakim charakteryzują się duże turystyczne miejscowości. Działki położone w odległości 2 km od morza (w linii prostej) od którego oddziela je Jezioro Jamno, od brzegu jeziora do granicy działek jest około 200 metrów. Jeżeli właściciel działek będzie chciał odwiedzić mieleńskie plażę, zajmie mu to około 15 minut jazdy samochodem lub 20 minut jazdy rowerem. Działka o powierzchni 1000 m2, znajduje się w kompleksie czterech, przylegających do siebie działek każda o powierzchni 10 arów. Cena jednej działki: 80 000 PLN. Działki Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone są: ML, MJ, UT+US: przeznaczenie podstawowe: zabudowa rekreacji indywidualnej, usługi turystyczne i wypoczynku pobytowego z usługami sportowo - rekreacyjnymi oraz co najważniejsze w funkcji dodatkowej zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące). W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się budynki o mieszkalne oraz turystyczne. W drodze przy granicy działek jest położony wodociąg, linia energetyczna, oraz w głównej drodze kanalizacja. Warunki przyłączenia się do mediów należy ustalić z instytucjami branżowymi. Oglądanie działek po wcześniejszym kontakcie z Pośrednikiem nr lic. 14825
83 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mielenko, Mielenko Pas nadmorski
298 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielenko, Mielenko Pas nadmorski
Opis nieruchomości. Działka zlokalizowana w miejscowości Mielenko Gm. Mielno o powierzchni 2.995m2 w odległości ok. 1.400m od morza. Możliwości zabudowy: 1. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa - grunty orne. 2. Brak opracowanego planu zagospodarowania przestrzennego dla tej działki. 3. Wydane zostały warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalno - usługowego z częścią pensjonatową na pobyt do 99 osób oraz budynku gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Parametry w warunkach zabudowy: - wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 15%; - szerokość elewacji - do 20m; - wysokość elewacji frontowej (od gzymsu, attyki lub okapu) - 7m; - wysokość zabudowy - do 10m; - geometria dachu - wielospadowy, kąt nachylenia połaci dachu - od 35 do 45 st.; Przez teren przechodzi napowietrzna linia średniego napięcia - jest możliwość jej usunięcia i poprowadzenia linii podziemnej w sposób niekolidujący z zabudową - wzdłuż granic działki: istnieje wycena dotycząca przeniesienia tej linii i przeprowadzenie linii pod ziemią (koszt inwestycji wg kosztorysu od 20.000,- do 30.000,- zł). Dostępne uzbrojenie (przebiegające w drodze przy działce): - energia elektryczna; - woda; Otoczenie: Działka bardzo ładnie położona, w najbliższym sąsiedztwie hotele z basenami, pensjonaty. Urokliwe i spokojne miejsce. Od strony południowej działka otoczona świerkami, strona zachodnia działki to droga dojazdowa - asfaltowa, od strony północnej i wschodniej działka graniczy z niezabudowanymi działkami. Dojście do morza ul. Bosmańską, odległość od morza ok. 1.400m.
298 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sarbinowo, Kościół, Las, Pas nadmorski, Przychodnia, Tereny r
1 800 001 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Kościół, Las, Pas nadmorski, Przychodnia, Tereny r
OBNIŻKA CENY O 200TYŚ!! Tylko 250m do Morza!! Pozwolenie na budowę!! 202zł/m2 !! SARBINOWO Możliwość kupna na raty! Nieruchomość gruntowa o powierzchni 8881m2 z wydanym pozwoleniem na budowę domków letniskowych tj 18 domków + recepcja (decyzja ostateczności). W cenie nieruchomości projekt domków z projektem zagospodarowania działki. Na działce wylane już pierwsze fundamenty pod domek. Odległość do morza ok. 250m Media- woda, kanalizacja, prąd, gaz- bezpośrednio przy działce. Uzyskane warunki przyłączeń Domki w zabudowie bliźniaczej, parterowe. Składające się z trzech pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz z tarasu. Położenie nieruchomości *bardzo bliska odległość do morza (250m), *bardzo bliska odległość do centrum miejscowości (ul. Nadmorska- 200m), *położenie w ustronnym miejscu, przy samym lesie, *dookoła zabudowa domów jednorodzinnych, pensjonatów oraz domków letniskowych, *nowo oddana droga z polbruku, aż do samego wejścia na plażę *działka położona w drugiej lini tj. ul. Południowa. 30km do Kołobrzegu, 7km do Mielna, 16km do Koszalina, 5km do Gąsek. Nieruchomość inwestycyjna w super lokalizacji!!! Umów się na oglądanie!! Oglądanie tylko z Pośrednikiem. ( nr. lic. Zaw. 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art. 66 KC
1 800 001 PLN
Zobacz ofertę