ogłoszenia DobryAdres.pl - działki nad morzem
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki nad morzem

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 34 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Sarbinowo, Kościół, Las, Pas nadmorski, Przychodnia, Tereny r
1 800 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Kościół, Las, Pas nadmorski, Przychodnia, Tereny r
Tylko 250m do Morza!! Pozwolenie na budowę!! SARBINOWO Nieruchomość gruntowa o powierzchni 8881m2 z wydanym pozwoleniem na budowę domków letniskowych tj 18 domków + recepcja (decyzja ostateczności). W cenie nieruchomości projekt domków z projektem zagospodarowania działki. Na działce wylane już pierwsze fundamenty pod domek. Odległość do morza ok. 250m Media- woda, kanalizacja, prąd, gaz- bezpośrednio przy działce. Uzyskane warunki przyłączeń Domki w zabudowie bliźniaczej, parterowe. Składające się z trzech pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz z tarasu. Położenie nieruchomości *bardzo bliska odległość do morza (250m), *bardzo bliska odległość do centrum miejscowości (ul. Nadmorska- 200m), *położenie w ustronnym miejscu, przy samym lesie, *dookoła zabudowa domów jednorodzinnych, pensjonatów oraz domków letniskowych, *nowo oddana droga z polbruku, aż do samego wejścia na plażę *działka położona w drugiej lini tj. ul. Południowa. 30km do Kołobrzegu, 7km do Mielna, 16km do Koszalina, 5km do Gąsek. Nieruchomość inwestycyjna w super lokalizacji!!! Umów się na oglądanie!! Oglądanie tylko z Pośrednikiem. ( nr. lic. Zaw. 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art. 66 KC
1 800 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
1 800 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
Działki budowlane w Sarbinowie, nad morzem, gmina Mielno przy ulicy Nad Rozlewiskiem w kompleksie 6 dzialek o nr: 1.24/8 o pow. 943 m 2 w cenie 282.900 zł; 2. 24/9 o pow. 900 m 2 w cenie 270.000 zł; 3. 24/10 o pow. 893 m 2 w cenie 267.900 zł; 4. 24/13 o pow. 900 m 2 w cenie 270.000 zł; 5. 24/14 o pow. 900 m 2 2 cenie 270.000 zł; 6. 24/15 o pow. 937 m 2 w cenie 281.100 zł. Droga wewnętrzna o nr 456, pow. 527 m2. Powierzchnia razem wszystkich 6 działek wraz z drogą wewnętrzną o pow. 527 m2 wynosi 6000 m 2. Każdą działkę można nabyć odzielnie wg podanych cen. Cena ofertowa za 1 m2 wynosi 300,00 zł. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu IV.03.MU - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Dostępne media: w drodze prąd, gaz w niedalekiej odległości , kanalizacja, woda na działce w uzgodnieniu z instytucjami branżowymi. Dojazd do dzialek drogą utwardzoną ,jadąc od ulicy Południowej działki znajdują się w odległości ok. 400 m. Do morza ok. 700 m. Przedłużenie tej ulicy prowadzi bezpośrednio do TRAKTU NADMORSKIEGO Gąski- Mścice do drogi S6. Wszystkie te działki mają wydzieloną drogę wewnętrzną, w której udział zakupuje się wraz z działką. Cena udziału wynosi 8783 zł. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45 lub 21167.
1 800 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mielno, Jezioro, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
1 200 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielno, Jezioro, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
Działka 0,4 ha Mielno, przy jeziorze z WZ na domki rekreacyjne Działka budowlana, 0,4 ha z WZ pod 8 domków rekreacyjnych w centrum Mielna przy samym jeziorze Jamno. Fantastycznie położona działka budowlana o powierzchni 3969 mkw. Od jeziora oddziela nieruchomość tylko wał przeciwpowodziowy. Z poziomu 1-go piętra będzie fantastyczna panorama na jezioro. Wzdłuż jednego z boków rozciąga się urokliwy kanał wodny dający mozliwość dopływania np. kajakiem w pobliże działki. Dojazd do działki droga asfaltową. Przebiega tu też (wzdłuż działki) szlak pieszy w kierunku plaży nadmorskiej, do której stąd jest ok. 600 metrów. W pobliżu sklepy: Biedronk, Polo i osiedlowe. W ciągu 5 minut piechotą znajdziemy się w centrum tętniącego życiem Mielna sama zaś nieruchomośc leży odrobine poza miejskim zgiełkiem. Na terenie, na którym jest działka, brak jest Planu Zagospodarowania Przestrzennego ale sa wydane Warunki Zabudowy na 8 domków rekreacyjnych. Ponieważ działka jest odrolniona (Bp) zaś gleba mineralna (jest na to stosowne zaświadczenie) to w naszym mniemaniu będzie można, przy odpowiednim podejściu, uzyskać dużo korzystniejsze warunki zabudowy. Nieruchomość ogrodzona, pokryta trawa, częściowo szuwarami. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
1 200 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
290 880 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Działka położona w kompleksie innych 6-ciu działek o powierzchni od 3.002m2 do 4.848m2. Oferowana działka ma powierzchnię 4.848m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa, Ps IV, W - R IVa, N. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
290 880 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
181 740 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 1.400m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słynąca z pięknych, piaszczystych plaż, różnorodności ośrodków wczasowych, apartamentów oraz wszelkich usług opartych na turystyce nadmorskiej. Lokalizacja działki przy ul. Piaskowej, w II linii zabudowy od tej drogi. Ul. Piaskowa to asfaltowa ulica biegnąca w kierunku południowym od głównej drogi w Gąskach - ul. Nadbrzeżnej. Działka położona w kompleksie innych 6-ciu działek o powierzchni od 3.002m2 do 4.848m2. Oferowana działka ma powierzchnię 3.029m2. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); - woda (przebiega w ul. Piaskowej lub w najbliższych zabudowaniach); możliwość wykonania studni głębinowej; - gaz - brak. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Parametry zawarte w decyzji o warunkach zabudowy: rodzaj zabudowy: mieszkaniowa, jednorodzinna, wolno stojąca; wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 20%; szerokość elewacji frontowej - do 18m; wysokość elewacji frontowej (do: gzymsy, attyki lub okapu) - do 4m; wysoko zabudowy - do 9m; geometria dachu: dach płaski lub stromy, dwu- lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci - do 45 st.; powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa. Dojazd do działki. W centralnej części Gąsek należy skręcić w ul. Piaskową. Następnie należy skręcić w prawo w ul. Wiejską. Od ul. Wiejskiej dojazd odbywa się wytyczoną drogą wewnętrzną, która w terenie nie jest wyznaczona, utwardzona. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową do działki do ul. Wiejskiej, która jest skomunikowana z ul. Piaskową. Atuty działki. - na działce można wybudować całoroczny dom mieszkalny; - położenie w spokojnej części Gąsek; - odległość od morza - 1.400m; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
181 740 PLN
Zobacz ofertę