ogłoszenia DobryAdres.pl - działki nad morzem
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki nad morzem

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 26 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Sarbinowo, Sarbinowo Pas nadmorski
497 060 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Sarbinowo Pas nadmorski
Czy szukasz idealnego miejsca na dom nad morzem, lub na swój biznes? Sarbinowo może być miejscem gdzie spełnią się Twoje marzenia na własny dom, bądź działalność gospodarczą. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Sarbinowie przy ul. Nad Rozlewiskiem w odległości około 800 metrów od morza. Sarbinowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa oddalona około 7 km na zachód od Mielna i 17 km na północny zachód od Koszalina. Słynie ona z urokliwego klimatu i wyjątkowej promenady nad samym morzem. Wzdłuż promenady znajdują się liczne kawiarnie, bary i ogródki gastronomiczne, a także hotele i pensjonaty. Nr działki 24/23 pow. 1714 m 2. Działka ta powstała w wyniku podziału pierwotnej nieruchomości o numerze 24/7. Cena za 1 m 2 brutto wynosi 290,00 zł. Udział w drodze dojazdowej wewnętrznej nr 24/24 (pow. 501 m 2) w cenie działki Działka objęta MPZP - symbol IV.03.MU: tereny zabudowy mieszkalno- usługowej. UZBROJENIE: W sąsiedztwie tej działki jest realizowana inicjatywa uzbrajania tych i sąsiednich działek w sieć kanalizacyjną i wodną. Właściciel działki podjął również starania o zrealizowanie budowy sieci gazowej ze środków przyznanych na tel cel przez UE. Szczegóły tych przedsięwzięć dla konkretnie zainteresowanych udziela właściciel. Uwaga: W kompleksie obok tej działki są już prowadzone prace budowlane. Dojazd: Jadąc od asfaltowej ul. Południowej w Sarbinowie do działki jest ok. 350 m. Przedłużenie ulicy Nad Rozlewiskiem prowadzi bezpośrednio do Traktu Nadmorskiego Gąski i Mścicie do drogi S6. UWAGA: Na sprzedaż oferujemy także sąsiadujące z wyżej wymienioną działki w kompleksie. Istnieje możliwość zakupu jednej lub więcej działek. Działka 24/21 jest zarezerwowana. Zapraszamy na prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45 lub 21167.
497 060 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Osieki, Jezioro, Pas nadmorski
139 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Osieki, Jezioro, Pas nadmorski
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Osieki, Gm. Sianów o powierzchni 1.000m2. Położona przy ul. Muszelkowej, w najbliższym otoczeniu niezabudowane działki, zabudowa turystyczna (domki letniskowe do wynajęcia, campingi, itp.) i 1-rodzinna. Do Jeziora Jamno odległość wynosi ok. 70m, natomiast odległość do morza, to zaledwie 2km. Dostępne uzbrojenie (przebiegające bezpośrednio w drodze przy działce): - energia elektryczna; - telekomunikacja; - kanalizacja; Wodociąg oraz gazociąg - nie przebiega przy działce. Możliwość zabudowy: Według aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu, zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Sianowie Nr XLIII/182/96 z dnia 1996-12-28 przeznaczenie w planie miejscowym przewiduję następującą zabudowę: tereny zabudowy mieszkaniowo - rekreacyjnej. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa - grunty orne. Atutem działki są: - piękny widok na zachód w kierunku Jeziora Jamno; - bliskość morza: odległość do miejscowości turystycznej Łazy to zaledwie 2km; - dogodny dojazd: działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej Sianów - Łazy - Mielno; bezpośredni wjazd na działkę z drogi wewnętrznej, która jest własnością Gminy Sianów (należy wykonać wjazd); - mocno rozwijające się osiedle turystyczne; - bliskość Koszalina; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy.
139 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
2 018 110 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Nad Rozlewiskiem Pas nadmorski
Czy szukasz idealnego miejsca na dom nad morzem, lub na swój biznes? Sarbinowo może być miejscem gdzie spełnią się Twoje marzenia na własny dom, bądź działalność gospodarczą. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony kompleks działek budowlanych w Sarbinowie przy ul. Nad Rozlewiskiem w odległości około 800 metrów od morza. Sarbinowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa oddalona około 7 km na zachód od Mielna i 17 km na północny zachód od Koszalina. Słynie ona z urokliwego klimatu i wyjątkowej promenady nad samym morzem. Wzdłuż promenady znajdują się liczne kawiarnie, bary i ogródki gastronomiczne, a także hotele i pensjonaty. Oferowana nieruchomość pierwotnie nie była podzielona geodezyjnie i miała numer 24/7. Nastąpił jej podział na pięć działek o numerach i powierzchniach: 1. 24/19 pow. 1763 m 2. 2. 24/20 pow. 1766 m 2. 3. 24/21 pow. 1620 m 2. - działka ta jest zarezerwowana. 4. 24/22 pow. 1716 m 2. 5. 24/23 pow. 1714 m 2. 6. 24/24 - droga dojazdowa wewnętrzna o powierzchni 501 metrów 2, udział w drodze w cenie działki. Cena za metr działki to 290 zł. Łączna cena kompleksu to 2.018.110 zł. Teren ten objęty jest MPZP o symbolu: IV.03.MU: tereny zabudowy mieszkalno - usługowej. Wyciąg z Uchwały Rady Miejskiej w Mielnie do. MPZP na życzenie udostępnimy drogą mailową. Uzbrojenie: W sąsiedztwie kompleksu jest realizowana inicjatywa uzbrajania tych i sąsiednich działek w sieć kanalizacyjną i wodną. Właściciel działki podjął równiez starania o zrealizowanie budowy sieci gazowej ze środków przyznanych na ten cel prze UE. Szczegóły tych przedsięwzięć dla konkretnie zainteresowanych udziela właściciel. Dojazd: Odległość do działek od ulicy Południowej w Sarbinowie wynosi około 350 metrów. Przedłużenie ulicy Nad Rozlewiskiem prowadzi bezpośrednio do Traktu Nadmorskiego Gąski i Mścice do drogi S6. Uwaga: W kompleksie obok działek są juz prowadzone prace budowlane. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi za ofertę, nr lic. 45 lub 21167.
2 018 110 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Sarbinowo, Pas nadmorski
999 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Sarbinowo, Pas nadmorski
Geoportal: https://bit.ly/3HeKVoI Atrakcyjna niezabudowana działka o pow. 1006 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, ul. Ratowników. Działka zaledwie 350 m od morza! Media: gaz, prąd, woda i kanalizacja. Sąsiednie działki zabudowane: domki letniskowe, apartamenty. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem I.25.UM: Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy usługowo-mieszkaniowej; dla funkcji usługowych ustala się: wyklucza się lokalizację obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży pow. 400m2; dla funkcji mieszkaniowej ustala się: a) funkcję mieszkaniową dopuszcza się wyłącznie jako towarzyszącą funkcji usługowej, nie przekraczającą 30% sumy powierzchni użytkowej budynków na działce, b) zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie zabudowy jednorodzinnej jako towarzyszącą funkcji usługowej, c) zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie budynków wolno stojących lub lokali wbudowanych w budynkach o funkcji usługowej; Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy: a) w odległości nie mniej niż 6m od dróg publicznych i dojazdów, zgodnie z rysunkiem planu, b) w odległości nie mniej niż 4m od terenów sąsiednich, zgodnie z rysunkiem planu; 2) parametry zagospodarowania terenu: a) wskaźnik powierzchni zabudowy: nie więcej niż 25% powierzchni działki budowlanej, b) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 40% powierzchni działki budowlanej; 3) parametry zabudowy: a) wysokość zabudowy: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 12m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 6m, b) liczba kondygnacji: nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, c) intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,1 i nie więcej niż 0,75, d) parametry dachu: - dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, - kąt nachylenia połaci: 350-450 e) szerokość elewacji frontowej budynku: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 30m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 10m; 4) zasady lokalizacji zabudowy przy granicy działki: wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki. Plan zagospodarowanie przestrzennego: https://mielno.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=12357&bar_id=6316 Odległość od Koszalina 15 km, od Mielna 7 km.
999 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
365 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
Na sprzedaż piękna działka niezabudowana, zlokalizowana w Mścicach gm. Będzino powiat koszaliński. Mścice cechują się świetną infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, trasy rowerowe). Dużym atutem jest bliskie usytuowanie względem morza. Niewielka odległość do drogi ekspresowej S6 to dodatkowa zaleta tej lokalizacji. Działka o powierzchni 3171 m2 oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako grunty orne. Do działki przynależy udział w drodze. Położona ok. 120 m od głównej drogi na Dobiesławiec. Teren płaski, bez nasadzeń, o regularnym kształcie. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy przed podziałem działki na zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media: - Energa zapewniła przyłączenie do sieci elektroenergetycznej - zaopatrzenie w wodę - z własnego ujęcia wody, studni - odprowadzanie ścieków - do zbiornika bezodpływowego - gazownia zapewniła przyłączenie do sieci gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. Oferta skierowana do osób ceniących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz szukających swojego miejsca do zamieszkania bez miejskiego gwaru. Zapraszam na krótką pezentację działki. https://youtu.be/QbWvOxWhSEc Do sprzedaży również sąsiadujące działki. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
365 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
365 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
Na sprzedaż piękna działka niezabudowana, zlokalizowana w Mścicach gm. Będzino powiat koszaliński. Mścice cechują się świetną infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, trasy rowerowe). Dużym atutem jest bliskie usytuowanie względem morza. Niewielka odległość do drogi ekspresowej S6 to dodatkowa zaleta tej lokalizacji. Działka o powierzchni 3002 m2 oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako grunty orne. Do działki przynależy udział w drodze. Położona ok. 80 m od głównej drogi na Dobiesławiec. Teren płaski, bez nasadzeń, o regularnym kształcie. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy przed podziałem działki na zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media: - Energa zapewniła przyłączenie do sieci elektroenergetycznej - zaopatrzenie w wodę - z własnego ujęcia wody, studni - odprowadzanie ścieków - do zbiornika bezodpływowego - gazownia zapewniła przyłączenie do sieci gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. Oferta skierowana do osób ceniących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz szukających swojego miejsca do zamieszkania bez miejskiego gwaru. Zapraszam na krótką pezentację działki. https://youtu.be/QbWvOxWhSEc Do sprzedaży również sąsiadujące działki. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
365 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
130 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
Na sprzedaż piękna działka niezabudowana, zlokalizowana w Mścicach gm. Będzino powiat koszaliński. Mścice cechują się świetną infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, trasy rowerowe). Dużym atutem jest bliskie usytuowanie względem morza. Niewielka odległość do drogi ekspresowej S6 to dodatkowa zaleta tej lokalizacji. Działka o powierzchni 1121 m2 oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako grunty orne. Do działki przynależy udział w drodze. Położona ok. 50 m od głównej drogi na Dobiesławiec. Teren płaski, bez nasadzeń. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy przed podziałem działki na zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media: - Energa zapewniła przyłączenie do sieci elektroenergetycznej - zaopatrzenie w wodę - z własnego ujęcia wody, studni - odprowadzanie ścieków - do zbiornika bezodpływowego - gazownia zapewniła przyłączenie do sieci gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. Oferta skierowana do osób ceniących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz szukających swojego miejsca do zamieszkania bez miejskiego gwaru. Zapraszam na krótką pezentację działki. https://youtu.be/QbWvOxWhSEc Do sprzedaży również sąsiadujące działki. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
130 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
115 125 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
Na sprzedaż piękna działka niezabudowana, zlokalizowana w Mścicach gm. Będzino powiat koszaliński. Mścice cechują się świetną infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, trasy rowerowe). Dużym atutem jest bliskie usytuowanie względem morza. Niewielka odległość do drogi ekspresowej S6 to dodatkowa zaleta tej lokalizacji. Działka o powierzchni 921 m2 oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako grunty orne. Do działki przynależy udział w drodze. Położona ok. 60 m od głównej drogi na Dobiesławiec. Teren płaski, bez nasadzeń, o regularnym kształcie. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy przed podziałem działki na zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media: - Energa zapewniła przyłączenie do sieci elektroenergetycznej - zaopatrzenie w wodę - z własnego ujęcia wody, studni - odprowadzanie ścieków - do zbiornika bezodpływowego - gazownia zapewniła przyłączenie do sieci gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. Oferta skierowana do osób ceniących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz szukających swojego miejsca do zamieszkania bez miejskiego gwaru. Zapraszam na krótką pezentację działki. https://youtu.be/QbWvOxWhSEc Do sprzedaży również sąsiadujące działki. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
115 125 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
121 750 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mścice, Jezioro, Kościół, Pas nadmorski, Przedszkole, Przy
Na sprzedaż piękna działka niezabudowana, zlokalizowana w Mścicach gm. Będzino powiat koszaliński. Mścice cechują się świetną infrastrukturą społeczną (szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, trasy rowerowe). Dużym atutem jest bliskie usytuowanie względem morza. Niewielka odległość do drogi ekspresowej S6 to dodatkowa zaleta tej lokalizacji. Działka nr 40/8 o powierzchni 974 m2 oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako grunty orne. Do działki przynależy udział w drodze. Położona ok. 40 m od głównej drogi na Dobiesławiec. Teren płaski, bez nasadzeń, o regularnym kształcie. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy przed podziałem działki na zabudowę jednorodzinną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media: - Energa zapewniła przyłączenie do sieci elektroenergetycznej - zaopatrzenie w wodę - z własnego ujęcia wody, studni - odprowadzanie ścieków - do zbiornika bezodpływowego - gazownia zapewniła przyłączenie do sieci gazowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. Oferta skierowana do osób ceniących piękno przyrody, spokój i ciszę oraz szukających swojego miejsca do zamieszkania bez miejskiego gwaru. Zapraszam na krótką pezentację działki. https://youtu.be/QbWvOxWhSEc Do sprzedaży również sąsiadujące działki. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
121 750 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Mielno, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy, Ulica osiedl
3 143 760 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Mielno, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy, Ulica osiedl
Na sprzedaż działki inwestycyjne w Mielnie. Teren przeznaczony pod inwestycje związane z obsługą, komunikacji samochodowej, parkingi z zabudową usługową. Numer działek: 333/5 oraz 333/6 UZBROJENIE: gaz: po drugiej stronie drogi woda: w działce kanalizacja: informacje w Ekoprzedsiębiorstwie sp. z o.o. w Mielnie energia elektryczna - uzgodnienie przyłącza z Energa CENA: Cena ofertowa wynosi 240 zł. Za metr kwadratowy. Działki sprzedawane są jako kompleks. Powierzchnia łączna nieruchomości wynosi 1,3099 ha., cena ofertowa całej nieruchomości to 3.143.760 zł. LOKALIZACJA: Działki leżą przy trasie wjazdowej do Mielna przy ulicy Lechitów. Mielno jest znanym miastem w województwie zachodniopomorskim, położonym nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Cieszy się wielką popularnością wśród turystów ceniących wypoczynek nad morzem. Jest połączone z drogą krajową nr 11 poprzez drogę wojewódzką nr 165. Odległość od Koszalina - 11 km, Odległość od morza - około 2.250 metrów, Odległość do jeziora Jamno - około 1150 metrów. Odległości do większych miast: Mielno - Poznań ok. 250 km Mielno - Wrocław ok. 430 km Mielno - Warszawa ok. 470 km Mielno - Berlin ok. 310 km. KOMUNIKACJA W pobliżu przystanek autobusowy /busów. MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY: Na powyższym obszarze obowiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Mielno zatwierdzone Uchwałą Rady Gminy Mielno nr XLIV/459/10 z dnia 27 kwietnia 2010 roku. Działki znajdują się w obszarze oznaczonym jako III.KS/U. Tereny strategicznych urządzeń komunikacji samochodowej (parkingi buforowe) z zabudowa usługową (KS/U). funkcja podstawowa : obsługa gminy w zakresie komunikacji samochodowej - miejsca postojowe dla samochodów osobowych (parkingi buforowe) oraz zabudowa usługowa (usługi komercyjne) ; funkcja uzupełniająca: zieleń urządzona oraz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tych terenów urządzenia infrastruktury technicznej i komunikacja; dopuszcza się realizację miejsc postojowych dla samochodów osobowych w garażu wielopoziomowym lub podziemnym; realizacje funkcji usługowych dopuszcza się jako zabudowę wolnostojącą lub wbudowaną w obiekt funkcji podstawowej ; w przypadku zabezpieczenia właściwej ilości miejsc postojowych w garażu podziemnym i/lub w poziomie terenu dopuszcza się realizację w kondygnacjach nadziemnych wyłącznie funkcji usługowych, w obrębie geodezyjnym Mielno dopuszcza się usługi realizowane w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży do 2000 m2. Zabudowa nie powinna stanowić więcej niż 50 % terenu funkcjonalnego (wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do terenu funkcjonalnego lub działki 0.5) W trakcie są procesowane warunki zabudowy zbieżne z tymi określonymi w Studium. Projektowane wyżej usługi nie są realizowane w Gminie Mielno, nie ma tam myjni samochodowej, warsztatów samochodowych ani stacji obsługi samochodów. Otwiera to drogę dla inwestorów, którzy chcieliby wypełnić tą lukę usług. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI po kontakcie z pośrednikiem odpowiedzialnym za ofertę; nr licencji 45 oraz 21167.
3 143 760 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
2 910 970 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Na sprzedaż działki gruntu leżące w kompleksie działek, znajdujące się w miejscowości nadmorskiej Gąski, gm. Mielno przy ul. Nadbrzeżnej, od strony południowej. Przedmiotem sprzedaży są, wydzielone geodezyjnie, następujace działki: nr 82/3 o powierzchni : 3001 m 2, cena ofertowa: 1.455 485 zł; nr 82/5 o powierzchni : 3001 m 2, cena ofertowa: 1.455 485 zł. Cena ofertowa za 1 metr kwadratowy wynosi 485,00 zł. Łączna powierzchnia działek wynosi 6002 metrów kwadratowych, co daje cene ofertową 2.910.970 zł. Powyższe działki mają udział 1/13 w drodze dojazdowej o nr 82/1 . Odległość od morza w linii prostej wynosi około 380 metrów. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz apartamenty. W ulicy Nadbrzeżnej znajduje się pełne uzbrojenie, czyli woda, prąd i gaz. Warunki przyłączy do sieci uzbrojenia tych działek, do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Obecnie nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Zgodnie ze Studium z 2010 roku przyjętym przez Radę Miasta i Gminy Mileno są to tereny ZIELENI URZĄDZONEJ Z ZABUDOWĄ EKSTENSYWNĄ WRAZ Z USŁUGAMI. Gąski są miejscowością nadmorską leżącą w odległości 20 km od Koszalina. UWAGA! Na życzenie zainteresowanych , przyszłych nabywców istnieje możliwość zakupu, oprócz tych opisanych, sąsiednich działek znajdujących się w tym kompleksie. Nabycie dzialek zgodnie z Ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego z dnia 11 kwietnia 2003 r. (t. j. DZ. U.2022.461) Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45.
2 910 970 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Gąski, Pas nadmorski
2 655 295 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Gąski, Pas nadmorski
Na sprzedaż malowniczo położone działki w niedalekim sąsiedztwie latarni morskiej w Gąskach, gmina Mielno. Działki są położone, niedaleko Gąsek, w rozwijającej się nadmorskiej okolicy, która posiada wszystkie atuty niewielkiej miejscowości nadmorskiej a jednocześnie jest doskonała na spokojny wypoczynek. Jest to świetne miejsce na wybudowanie własnego domu, albo na stworzenie i poprowadzenie własnego biznesu nad morzem. Nr 93/1 pow. 3000 m2 , dł. ok. 81 m., szer. ok. 35 m. cena 885.000 zł. Nr 93/2 pow. 3001 m2 , dł. ok. 87 m., szer. ok. 35 m., cena 885.295 zł. Nr 93/3 pow. 3000 m2 , dł. ok. 94 m., szer. ok. 35 m. cena 885.000 zł. Nr 93/5 pow. 1557 m2 , dł. ok. 398 m. - droga wewnętrzna Powierzchnia łączna działek 9001 m2 (bez drogi) Cena łączna 2 655 295 zł., cena za 1 m2 wynosi 295 zł. W przypadku zakupu wszystkich działek będzie zapewniony do nich dojazd przez udział w drodze wewnętrznej. Klasyfikacja gruntu R IV a, b / grunty zrekultywowane, średniej jakości. UZBROJENIE: Woda od strony północnej wzdłuż ulicy Nastrojowej, od strony południowej w drodze wewnętrznej ( dochodzi do wysokości działki 93/3), kanalizacja jest projektowana. Energia elektryczna od strony północnej znajduje się około 50 od działki 93/1, od strony południowej projektowany jest w drodze gminnej. Gaz doprowadzony jest do działki sąsiadującej z działką 93/3. Odległość od morza w linii prostej od działki położonej najbliżej strony północnej: około 820 m. Odległość od morza drogą samochodową do zejścia na plaże w sąsiedztwie latarni to około 1,4 km Teren pozbawiony krzewów i drzew, nie wymaga karczowania. Na terenie obwiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mielno przyjęte uchwałą Rady Gminy Mielno nr XLIV/459/10 z dnia 27 kwietnia 2010 roku. ZGodnie z nim działki znajdują się w obszarze oznaczonym symbolami: UM1-e - tereny zabudowy usługowo - mieszkaniowej ekstensywnej MU2-e - tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej ekstensywnej Preferowana jest sprzedaż całego kompleksu działek łącznie. Działka sąsiadująca z kompleksem od południa należy do właściciela. Dojazd: Jadąc od Śmiechowa w kierunku centrum Gąsek skręcamy w prawo w ulicę Kołobrzeską, a następnie w lewo za niebieskim przystankiem. Jadąc od strony centrum Gąsek w kierunku Śmiechowa ulica Kołobrzeską za niebieskim przystankiem skręcamy w prawo. Od północy działka nr 93/1 graniczy z ulicą Nastrojową. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45 lub 21167.
2 655 295 PLN
Zobacz ofertę