MOSTY DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 145 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Atrakcyjna oferta! 145000 pln- 0,3514 ha w Mostach

Działka na sprzedaż - Mosty

oferta była przeglądana 19 razy

145 000 PLN notatnik

cena za m2 41 PLN

  • ZDJĘCIA
Beata Kusiak
(MARKET Nieruchomości)
nr licencji: 505

tel.: 607-342-607
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MAR21847
Powierzchnia działki
3 514, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNO-BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
41, 26 PLN
Cena cena w innych walutach
145 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
NA SPRZEDAŻ!

Działka rolna niezabudowana zlokalizowana w Mostach - 7 km od Goleniowa, jedną z granic działki jest las, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Powierzchnia nieruchomości: 3514 m2.

Media: woda, prąd, gaz w drodze. Możliwość dojazdu do działki z dwóch stron.

Cena ofertowa: 145 000 pln.

*Możliwość podziału działki na trzy odrębne działki po pow. ok 1000 m2.

Zapraszamy na prezentację oferty.

marketnieruchomości.pl - 20 lat doświadczenia
NIERUCHOMOŚCI, UBEZPIECZENIA, KREDYTY

U nas znajdziesz:
mieszkania Goleniów, mieszkania Szczecin, domy Goleniów, domy Szczecin, nieruchomości Goleniów, nieruchomości Szczecin, kredyty Goleniów, kredyty Szczecin, ubezpieczenia Goleniów

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Beata Kusiak
(MARKET Nieruchomości)
nr licencji: 505

607-342- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOŁUJE
149 000 PLN 1098 m2
Super tania działka!!! Ale... reszta w opisie
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Pięknie położona działka znajdująca się w miejscowości Dołuje. Ze względu na niekorzystne warunki glebowe konieczne jest osadzenie domu na kilkunastometrowych palach lub kolumnach. Stąd też jest taka niska cena żeby zrekompensować dodatkowe koszty związane z budową. Na granicy działki (w drodze) znajdują się wszystkie media: prąd, woda miejska. gaz. Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - dopuszczalny udział powierzchni zabudowanej 30% - wysokość zabudowy do 13 m - dachy wysokie wielospadowe Na sprzedaż są 3 działki graniczące ze sobą o powierzchniach 935, 1098 oraz 1819 m2. Istnieje możliwość kupna 2 lub 3 sąsiednich działek. Na okolicznych działkach stoją już domy. Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną. Bardzo ładna okolica, cisza i spokój, w pobliżu dużo terenów zielonych. Działki oddalone są od "centrum" Dołuj o ok 500 m. Na sąsiednich działkach budują się już dwa duże domy. Możliwość zamiany na mieszkanie w Szczecinie. Ze względu na niekorzystne warunki glebowe konieczne jest osadzenie domu na palach lub kolumnach. Stąd też jest taka niska cena żeby zrekompensować dodatkowe koszty związane z budową. Świetny dojazd do centrum oraz do przejścia granicznego w Lubieszynie. Zapraszam serdecznie na prezentację ! Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 11 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
149 000 PLN
1098 m2 Zobacz ofertę