LUBCZYNA DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 76 800 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka pod zabudowę z warunkami zabudowy

Działka na sprzedaż - Lubczyna

oferta była przeglądana 6 razy

76 800 PLN notatnik

cena za m2 80 PLN

  • ZDJĘCIA
Anna Serej
(Mint Invest Jacek Karmazyn)
nr licencji: 26214

tel.: 517366330
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MNI21369
Powierzchnia działki
960, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
80, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
76 800, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Opis oferty
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży projektowanej do wydzielenia działki o pow. 960 m2 położonej około 950 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.

Dojazd do działki bezpośredni drogą publiczną, częściowo utwardzoną płytami jumbo.

W odległości ok. 250 m od nieruchomości znajduje się główna droga w miejscowości.

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przedmiotowy teren przeznaczony jest pod:
- usługi turystyczne z zabudową mieszkaniową w strefie rozwoju funkcji turystycznych i rekreacyjnych.
Działka znajduje się w obszarze Natura 2000.

Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej w bliskiej odległości.
Po podziale uzyskana zostanie decyzja o warunkach zabudowy dla każdej działki.

PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących):
- budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem,
- zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe),
- wskaźnik zabudowy do 12 %,
- kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*,

Media:
- prąd - w drodze, w odległości ok. 100 m, ul. Kapitańska,
- woda- w drodze, w odległości ok. 100 m, ul. Kapitańska,
- kanalizacja- w drodze, w odległości ok. 200 m, ul. Jesionowa (do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy),
- gaz- brak

W miejscowości w 2020 r. wyremontowano jezdnię, sieć kanalizacji deszczowej, chodnik, parking przy plaży, plac OSP oraz ścieżkę rowerową, która rozpoczyna się już w Goleniowie i prowadzi do samej plaży. Obecnie w Lubczynie notuje się duży przyrost liczby nowych budynków mieszkalnych.

Lubczyna - rozwijająca się miejscowość turystyczna, położona nad Jeziorem Dąbie. Ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Goleniowa i nie tylko. Szeroka, piaszczysta plaża, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływackiego, port jachtowy i przystań. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, OSP, przychodnia, sklepy, punkty gastronomiczne i handlowe przy plaży.

W naszej ofercie sprzedaży pozostaje 11 działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach (od ok. 900 m2 do 1200). W przypadku zainteresowania działką inną niż w ofercie prosimy o kontakt.

Oferta dotyczy działki nr.1

Odległość do Goleniowa - 12 km,
Odległość do Szczecin Dąbia - 18 km,
Odległość do Szczecina - 26 km,

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Anna Serej
(Mint Invest Jacek Karmazyn)
nr licencji: 26214

517366 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
gryficki, Gryfice
74 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ gryficki, Gryfice
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona na obrzeżach Gryfic. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Został zatwierdzony projekt budowlany i udzielone pozwolenie na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Media: gaz przy granicy działki, prąd na działce, nieczystości - kanalizacja sanitarna bezodpływowym zbiornikiem ścieków, woda - studnia głębinowa. Dojazd do nieruchomości odbywa się poprzez drogę asfaltową następnie utwardzoną. Bardzo dobry dojazd do centrum Gryfic. Cicha i spokojna okolica. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Polecam nieruchomość oraz zapraszam na prezentację w terenie. Wiesława Caruk licencja państwowa 17109 tel.: 6O3 8OO 7OO pgnpolska. pl Zapraszam do naszego biura w Gryficach ul. Wysoka Brama 1 ( za Sądem Rejonowym ). Pomorska Giełda Nieruchomości funkcjonuje od 1998 roku oferując Państwu nieruchomości w powiecie kamieńskim i gryfickim. Nasi mobilni agenci są do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 9 do 19. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem 6O37OO8OO NASZE BIURA: Kamień Pomorski ul. Gryfitów 10 tel. 91`382` 33`33 (40 metrów od Katedry Kamieńskiej) oraz Gryfice ul. Wysoka Brama 1 tel. 91`307` 88`88 (za Sądem Rejonowym) WAŻNE: Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Szanowni Państwo większość ogłoszeń które są przedmiotem naszej oferty przedstawia ceny DO NEGOCJACJI, dlatego prosimy kierować wszelkie Wasze propozycje cenowe do naszych agentów. Jako jedyni na rynku nadmorskim przedstawiamy w naszych ogłoszeniach krótkie filmy obrazujące sprzedawane nieruchomości co pozwala zdecydowane lepiej niż zdjęcia przedstawić potencjalną ofertę. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Nota prawna: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację podanych w ogłoszeniu informacji, gdyż pomimo naszych starań w opisy ogłoszeń mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
74 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
KŁODOWO
79 926 PLN 1038 m2
Nieruchomość gruntowa na osiedlu rekreacyjnym
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KŁODOWO,
Oferta na wyłączność. Do sprzedaży trzy działki, dwie o powierzchni 1038 m2 oraz jedna o powierzchni 1037 m2. Nieruchomości gruntowe położone są w obszarze Natura 2000 w Kłodowie - jednej ze wsi w województwie zachodniopomorskim. Okolica przyciąga turystów dzięki swemu malowniczemu otoczeniu w postaci lasów, łąk, jezior oraz znanej w regionie winnicy Turnau. Teren, na którym znajdują się nieruchomości objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "Gminy Widuchowa w obrębie geodezyjnym Kłodowo". Według planu fronty wszystkich działek zostały ujednolicone do minimum 24 m z możliwością umieszczenia na nich obiektów do 2 kondygnacji nadziemnych o dachach w układzie szczytowym lub kalenicowym. W przypadku realizacji obiektu dwukondygnacyjnego, druga kondygnacja użytkowa w stromym dachu. Maksymalna powierzchnia zabudowy 25% powierzchni działki, minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej 60%. W drodze przy sprzedawanej nieruchomości znajduje się instalacja elektryczna - skrzynka ZK. Dostępność wody za pomocą studni głębinowej, kanalizacja za pomocą szamba szczelnego. Teren, na którym znajdują się nieruchomości jest strzeżony i został wyposażony w infrastrukturę tj. drogi, ogrodzenie, oświetlenie, pomosty, architekturę rekreacyjną ogólnodostępną. Miejsce to może stać się weekendową odskocznią od miejskiego zgiełku ale również i miejscem do zamieszkania całorocznego. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
79 926 PLN
1038 m2 Zobacz ofertę