KĄTY DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 45 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka dla przecietnego"Kowalskiego"

Działka na sprzedaż - Kąty

oferta była przeglądana 6 razy

45 000 PLN notatnik

cena za m2 34 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
3260/7376/OGS
Powierzchnia działki
1 335, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
33, 71 PLN
Cena cena w innych walutach
45 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Polecam Państwu niedrogą , spora działkę przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, położoną w odległości 10 km od Goleniowa w miejscowości Kąty.
Działka narożna , o kształcie podkowy, położona bardzo blisko lasu sosnowego, na skraju wsi. Działka może uzyskać możliwość zabudowy zarówno od strony jednej drogi wiodącej wgłąb wsi, przy drodze wyłożonej płytami jumbo , z oświetleniem ledowym latarni. Może także od krótszego boku dolegajacego do drogi bitej , kończącej sie na lesie sosnowym. Ze względu na kształt działki istniej docelowo możliwość jej podzielenia.
To oferta dla klientów chcących sie wybudować w pobliżu Goleniowa za niewielki pieniądze.
Kąty- to wieś położona na trasie alternatywnej do Świnoujścia, oddalona od Goleniowa 10 km i od Stepnicy tyle samo!
Nieruchomość dla ludzi z inwencją!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 503 78 33 29
email: [email protected]
Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

+48 503 78 33 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
RECZ
43 636 PLN 908 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ RECZ,
DZIAŁKA NR 607/10 na sprzedaż o pow. 908 m2 . Cena 43.636 zł 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż działka budowlane w atrakcyjnej cenie z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest na wzgórzu, z którego roztacza się panorama na całe miasteczko Recz. Sprzedaż działki prowadzona jest wraz z udziałem we własności działek stanowiących drogę dojazdową. Obecnie dla nieruchomości uruchamiana jest procedura uzyskania warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W drodzę dojazdowej do działki zainstalowany jest kabel umożliwiający przyłączenie energii elektrycznej. UWAGA: Możliwość znacznego powiększenia obszaru działki na korzystnych warunkach. Na zdjęciach widoczne zagospodarowane działki obok. Zapraszamy na bezpośrednią prezentację . Kontakt : 513 164 708: inne oferty na naszej stronie : www.swiatnieruchomości.stargard.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2016r. poz. 922/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Kierując się zasadami Kodeksu etyki zawodowej oraz Standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - kupno, sprzedaż oraz wynajem - we współpracy z profesjonalnymi, licencjonowanymi i wyselekcjonowanymi biurami nieruchomości działającymi w Systemie Wymiany Ofert, fachową i kompleksową obsługę realizowanych transakcji w miłej i przyjaznej atmosferze, a także oferujemy bezpłatne doradztwo w zakresie doboru kredytu hipotecznego, analizy zdolności kredytowej oraz wszelkich formalności w uzyskaniu kredytu spośród banków PEKAO SA, PKO BP, BZ WBK, BGŻ, GETIN BANK, CREDIT AGRICOLE, MILLENIUM BANK, GE MONEY BANK, ING BANK, DEUTSCHE BANK, BNP PARIBAS, KREDYT BANK, BPH BANK, SANTANDER BANK, ALIOR BANK. Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow Sp. z o.o. tel. 500 296 440 ul. Chrobrego 5a (Starówka) 73-110 Stargard, tel 91 5780827 Świat Nieruchomości Choszczno- Wolności 15 D tel. 957650083 [email protected] www.swiatnieruchomosci.stargard.pl Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
43 636 PLN
908 m2 Zobacz ofertę