notatnik

Obiekt, 2,676 m2, Szczecin Płonia

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Płonia

oferta była przeglądana 32 razy

informacje ogólne
Numer oferty
ATL01219
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Pow. całkowita
2 676 m2
Pow. działki
20 000 m2
Ogrzewanie
C.O. WŁASNE
cena/m2
1 308 PLN
Cena cena w innych walutach
3 500 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Instalacje w budynku
ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA
Energia elektryczna
Kanalizacja
opis oferty
W ofercie sprzedaży obiekt z ogromnym potencjałem położony w Szczecinie, dzielnica Bukowo-Klęskowo. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej od strony ul. Świętochowskiego. Nieruchomość o pow. 2 ha zabudowana budynkiem mieszkalno- produkcyjnym i garażowym. Budynek w zabudowie wolnostojącej. Budynek składa się z trzech części zasadniczych: dwóch skrajnych części mieszkalnych i środkowej części przeznaczonej na cele produkcyjne z pomieszczeniami technicznymi i socjalnymi. Dostępne instalacje; kanalizacyjna (do zbiornika lokalnego), wodna (studnia wiercona), energetyczna, telefoniczna, c.o. (własna kotłownia piec węglowy i/lub olejowy).
Zestawienie powierzchni użytkowej:
I część mieszkalna 465,88 m2 (do odświeżenia lub drobnego remontu, ogród, basen z instalacją do remontu)
II część mieszkalna 352,69 m2 ( do wykończenia)
III część produkcyjna 1977,63 (niepyląca podłoga, doświetlenie światłem dziennym, duże pomieszczenia socjalne, siatka słupów, szyb na dźwig towarowy). Pomieszczenia techniczne jak: rozdzielnia elektryczna, hydrofornia,kotłownia.
Garaż 125 m2 - 6 stanowisk
Obiekt leży na terenie objętym MPZP, z którego wynika między innymi, że przeznaczenie terenu to zabudowa i działalność usługowa, lokale mieszkalne towarzyszące funkcji usługowej lub wolno stojące domy zamieszkania zbiorowego. Dopuszcza się usługi typu handel pon. 400 m2 pow., obsługa firm i klientów, hotelarstwo, oświata, sport, turystyka, opieka zdrowotna, opieka społeczna. Nieruchomość ma charakter zdecydowanie komercyjny. W chwili obecnej w części produkcyjnej działalność prowadzi Najemca, na terenie nieruchomości usytuowany jest rownież maszt telekomunikacyjny co jest dodatkowym źródłem dochodu. Oferta skierowana do ludzi przedsiębiorczych z pomysłami. Zapraszam na prezentację.

Obiekt komercyjny z dużym potencjałem -- YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=5Go59FQPxp0


Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty.Blanka Dzięciołowska
(ATELIA Agnieszka Zalewska)
nr licencji: 6836

tel.: 0048533630764
email: blanka@atelianieruchomosci.pl
Blanka Dzięciołowska
(ATELIA Agnieszka Zalewska)
nr licencji: 6836

tel.: 0048533630 (pokaż)

blanka@atelianieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps