DARŁOWO DOM SPRZEDAŻ za cenę 540 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Szeregowiec skrajny, 456 m2, Darłowo Centrum

Dom na sprzedaż - Darłowo, Centrum

oferta była przeglądana 23 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
ZAG04490
Rodzaj domu
SZEREGOWIEC SKRAJNY
Powierzchnia całkowita
456 m2
Powierzchnia użytkowa
349 m2
Powierzchnia działki
262 m2
Rok budowy
1985
Standard
DO REMONTU
Materiał ścian
CEGŁA, BLOCZKI BETONOWE
Rodzaj okien
.DREWNIANE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
1 184 PLN
Cena cena w innych walutach
540 000 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
GAZOWE
Ogrzewanie
WŁASNE, W TRAKCIE WYMIANY
Balkon
Taras
instalacje
Wentylacja
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
opis oferty
BEZPIECZNA PREZENTACJA – w związku z rozprzestrzenianiem się korona wirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Chcesz tylko zamieszkać w ogromnym domu z tarasami wielkości mieszkania w bloku, zrobić tu oddzielne mieszkania, czy też prowadzić tu działalność?
Nieruchomość położona jest ok 2 km od plaży w Darłówku ale za to o kilka metrów od głównego miejsca w Darłowie: Placu Kościuszki. Tu nie ma sezonowości, w tym miejscu ruch pieszych i zmotoryzowanych jest cały rok. Właściciel jest otwarty na różne propozycje, może na przykład przyjąć w rozliczeniu mieszkanie położone w pasie nadmorskim. Szczegóły do uzgodnienia.

Do sprzedaży zabudowane działki gruntu o pow. 262m, położone w ścisłym centrum Darłowa, przy ul Młyńskiej. Na nich znajduje się budynek mieszkalny, z frontem od ulicy Młyńskiej, o powierzchni całkowitej 456m, użytkowej 349m. Składa się z części onegdaj użytkowanej w charakterze zakładu gastronomicznego, później piwiarni na parterze – obecnie funkcja mieszkalna, oraz z części mieszkalnej na piętrze. Poddasze do zagospodarowania. Budynek przeznaczony jest do remontu (część prac właśnie jest prowadzona).

Pomieszczenia na parterze to blisko 200m powierzchni. Dokonano tu zmiany sposobu użytkowania budynku z użytkowego na mieszkalny i obecnie są tu: cztery pokoje, łazienka, osobne wc, garderoba, pom. gosp., kotłownia, kuchnia (30m2!) i ciągi komunikacyjne. Wysokość pomieszczeń 3,0 m.
Na piętrze budynku znajduje się przestronny hol, sypialnia, łazienka, cztery inne pokoje dzienne w tym z wyjściami na taras od zaplecza budynku, oraz duża kuchnia z wyjściem na kolejny ogromny, blisko 50-cio metrowy taras. Tę część można wykończyć wg. własnych potrzeb i gustu.

Tak duża powierzchnia budynku daje nieograniczone możliwości jej wykorzystania: bar? Proszę, Mieszkania? Proszę, inne usługi w tym gastronomiczne też proszę. Można wiele! W zależności od zamysłów nabywcy wewnątrz budynku zmian można dokonać w dowolny sposób.

Budynek oddany do użytku w 1985 roku, w stanie do remontu a tarasy na piętrze do wykończenia. Murowany, dwukondygnacyjny z poddaszem, z dachem dwuspadowym, kryty dachówką ceramiczną, zaopatrzony w instalację: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową. Okna w całym budynku drewniane, podłogi wyłożone na parterze i na piętrze w pomieszczeniach mokrych terakotą, w pokojach na piętrze deską, lub wykładziną pcv. Ściany otynkowane, część pomieszczeń wyłożona glazurą. Dojazd do posesji z dwóch stron: od ulicy Młyńskiej oraz od zaplecza, drogą wewnętrzną.

Utrzymanie tej nieruchomości to podatek: około 385 zł rocznie i opłaty licznikowe w/g zużycia.
Klucze w biurze nieruchomości, co umożliwia nam dużą elastyczność w umawianiu się z Państwem na prezentacje.
PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

HANNA SENGEBUSCH
(ŻAGIEL Nieruchomości)
nr licencji: 1036

tel.: 943145031, 691479051
email: [email protected]
HANNA SENGEBUSCH
(ŻAGIEL Nieruchomości)
nr licencji: 1036

tel.: 943145031, 691479 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie