Stare Bielice DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 850 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Stare Bielice

Działka na sprzedaż - Stare Bielice, ul. Jodłowa

oferta była przeglądana 343 razy

850 000 PLN notatnik

cena za m2 41 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
0206243
Cena cena w innych walutach
850 000, 00 PLN
Opis oferty


Działka o pow. 2,0756 ha położona w miejscowości Stare Bielice, gmina Biesiekierz.

Typy gruntów:

R - IIIa - 0,2485 ha;
R - IIIb - 1,3367 ha;
R - IVa - 0,3519 ha;
R - V - 0,0861 ha;
PS - IV 0,0524 ha.

Media:

woda (na działce);
gaz (na działce);

prąd (5 m od granicy działki).

Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka znajduje się 3 km od drogi ekspresowej S6 - S11.
Na sąsiednich działkach zabudowa jednorodzinna.
Teren nieruchomości nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Biesiekierz.

Cena 40 zł/m2 !
Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Osoba do kontaktu: Kamil 690 923 900.
Kamil
(ANKAM Nieruchomości)
nr licencji: 412

tel.: 690 923 900
email: [email protected]
Kamil
(ANKAM Nieruchomości)
nr licencji: 412

690 923 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
WAŁCZ
850 000 PLN 60900 m2
6,09 h ziemi przy lesie oraz budynki mieszkalno-gospodarcze.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ WAŁCZ,
6,09 hektara ziemi rolnej przy lesie łącznie z działką zabudowaną 3 budynkami z ogrodem, stawem. Ofertą sprzedaży są; budynk mieszkalny, budynek mieszkalno-gospodarczy oraz budynek gospodarczy oraz 6 h ziemi w Wałczu. Nieruchomość położona jest z dala od zabudowań w lesie przy ul.Wałcz Pierwszy. Budynki wybudowane 1991r na fundamentach wcześniejszych budynków. Działka o powierzchni 3400 m2 ogrodzona i oświetlona ze stawem i ogródkiem kwiatowym. I. Budynek główny. Budynek o powierzchni całkowitej 360 m2. Na parterze znajdują się; 3 sypialnie prywatne, łazienka z toaleta i sauną, przedpokój, kuchnia ze spiżarką, kuchnia dla gości oraz salon o powierzchni 60m2 z kominkiem i wyjściem na taras. Na piętrze znajdują się; 5 pokoi dla gości,2 łazienki z toaletami, wc, pomieszczenie gospodarcze, holl z wyjściem na taras. Dom częściowo podpiwniczony; kotłownia, pralnia,pomieszczenie piwniczne. II Budynek mieszkalno-gospodarczy. Parter budynku podzielony jest na III części 1. Mieszkanie 2 pokoje, łazienka z toaletą. 2. Garaż, warsztat i pomieszczenie gospodarcze. 3. Stajnia z czterema boksami dla koni. Nad boksami pomieszczenie na siano. Piętro domu to samodzielne 4 pokoje z łazienkami i toaletami dla gości. Budynki połączone są sytemem grzewczym.Jest możliwość ogrzewania z pieca na olej opałowy o pojemności 3 tyś litrów, ogrzewaniem z pieca na paliwa stałe o mocy 75 kw. Ciepła woda z elektryczynych podgrzewaczy wody lub z solarów które zamontowane są na obu budynkach. Dodatkowo budynek gospodarczy i wiata. Teren działki zagospodarowany, ogrodzony i zadbany. Nieruchomość może być przeznaczona pod dziłalność; rodzinny dom dziecka, dom pomocy społecznej, dom seniora, pensjonat, agroturystyka. Dogodne warunki pod hodowlę zwierząt. Jednoczśnie z miejsc noclegowych może skorzystać 21 osób. Zapraszam do kontaktu i prezentacji.
850 000 PLN
60900 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DARŁOWO, DARŁÓWKO
849 000 PLN 4830 m2
Działka inwestycyjna blisko morza-650m!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DARŁOWO, DARŁÓWKO
Mamy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 4830 m2, w odległości ok. 650 m od morza! Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie obiektów hotelowych, domów wczasowych oraz Parku Wodnego ,,Jan" z basenami z wodą morską, jako atrakcją regionu. Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest jej częściowe zadrzewienie, które doskonale może się wkomponować w nowo powstałe domki letniskowe. W ten sposób możesz osiągnąć optymalne warunki dla swoich wczasowiczów, uzyskując nieco cienia w upalne, letnie dni oraz miejsce na zawieszenie hamaków dla jeszcze lepszego wypoczynku ;) Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa, iż jest to teren zabudowy obiektami hotelarskimi, apartamentowe domy rekreacyjne, pensjonaty, domki wczasowe, koncentracja usług turystycznych. Istnieje możliwość wybudowania hotelu bądź apartamentowca do trzech kondygnacji naziemnych, lub można postawić kilkadziesiąt domków letniskowych. Ile pomysłów, tyle możliwości :) Powierzchnia zabudowy: - do 45% pow. działki, - ilość kondygnacji nadziemnych- max. trzy, (trzecia w poddaszu) do wysokości 12,5 m, - dachy wielospadowe o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni. Media (prąd, woda, gaz i kanalizacja) zlokalizowane są przy Al. Jana Pawła II- około 250 m od działki. Zapraszamy do zakupu i realizacji opłacalnej inwestycji! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koszalinie, ul. Odrodzenia 2B/1, 75-306 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
849 000 PLN
4830 m2 Zobacz ofertę