DARŁOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 36 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Budowlana, leśna, 1,100 m2, Darłowo Gmina Darłowo

Działka na sprzedaż - Darłowo, Gmina Darłowo

oferta była przeglądana 21 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
ZAG04463
Powierzchnia działki
1 100 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA, LEŚNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
33 PLN
Cena cena w innych walutach
36 000 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
40
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
opis oferty
Modne teraz inwestowanie w mieszkania nad morzem, więc dlaczego nie "drugi dom" nad morzem. Dla siebie, dla rodziny i przyjaciół?
Gmina Darłowo, Sulimice, na malowniczym wzniesieniu działka o pow. 1100m, o zróżnicowanym oznaczeniu w MPZP: MU-1, RZ oraz częściowo w granicach oznaczenia symbolem ZL.
To świetne miejsce na posadowienie domu zarówno do zamieszkania na stałe, jak i domu w celu przyjazdów na lato. Żadne odludzie! W bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowany dom jednorodzinny, po przeciwnej stronie ulicy drugi, nieco dalej rozpoczęta budowa następnego.
Działka graniczy z wąwozem, którym w dni deszczowe przepływa strumyk oraz ze zarośniętym starodrzewiem terenem w okolicach wąwozu. Z tego miejsca rozciąga się piękny widok na starorzecze Wieprzy.
Zarówno w samych Sulimicach, jak i pobliskich miejscowościach z powodzeniem funkcjonują obiekty turystyki indywidualnej. Świeże powietrze, czysta woda, bliskość przyrody, świergot ptaków, szum drzew zachęcają do wyjazdu z aglomeracji miejskich.
Wieś położona jest na zboczu Góry Barzowickiej 72m n.p.m, a oferowana działka na samym wjeździe do kompleksu działek, co jest niewątpliwie atutem.
W gminie znajdują się 2 duże nadmorskie jeziora: Bukowo i Kopań, przepływają dwie rzeki dostępne dla kajaków: Wieprza i Grabowa, które uchodzą do morza w Darłowie. Przez gminę prowadzą szlaki turystyczne: czerwony Nadmorski wzdłuż całego wybrzeża i niebieski z Darłowa do Sławna. Miejscowość Sulimice leży 9 km od Darłowa (przy trasie Słupsk-Darłowo, trasa nr 203), ok. 6-7 km od morza, 5 km od jeziora Kopań i w odległości 1 km do rzeki Wieprzy.
Z tego miejsca można dojechać utwardzoną drogą około kilometra do miejscowości Barzowice i dalej około 4 km do plaży w Wiciu.
Na wjeździe przy działce, na drodze wewnętrznej słup energetyczny i nieco dalej wodociąg miejski. Polecam z uwagi na doskonałe położenie i sąsiedztwo uroczego, porośniętego drzewami wąwozu.
PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.
HANNA SENGEBUSCH
(ŻAGIEL Nieruchomości)
nr licencji: 1036

tel.: 943145031, 691479051
email: [email protected]
HANNA SENGEBUSCH
(ŻAGIEL Nieruchomości)
nr licencji: 1036

tel.: 943145031, 691479 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie