GĄSIERZYNO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 89 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Działka w pobliżu Zalewu Szczecińskiego

Działka na sprzedaż - Gąsierzyno

oferta była przeglądana 17 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
3205/7376/OGS
Powierzchnia działki
3 116 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena za m2
29 PLN
Cena cena w innych walutach
89 000 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
opis oferty
Oferujemy Państwu ładną, dużą działkę usytuowana w środku wsi. Działka ustawna , idealna do podzielenia na dwie mniejsze. Położona jest miedzy budynkami przy drodze wiodącej przez wieś.Działka dolegająca do dwóch dróg dojazdowych, a więc z możliwością wjazdu na działkę z obu stron. Kształt działki - litera L-oraz dwa wjazdy predysponuje ja do łatwego podzielenia na dwie mniejsze działki.
Bardzo cicha i spokojna okolica w otoczeniu natury i z bliskim dojazdem lub dojściem do Zalewu. Działka zlokalizowana w bliskiej odległości od miasta Stepnica- najmłodszego miasta w Polsce.
W Stepnicy natomiast oprócz szkół , urzędów i sklepów znajduje się port rybacki, piękna marina, nie tylko dla jachtów i katamaranów, ale również dla jednostek pływających o długości pow. 100 m i szerokości 10, a głębokości zanurzenia do 4 m.
Stepnica- to letni kurort z pięknie zagospodarowaną plażą, molem i restauracyjkami.
Można tu zjeść świeżo złowiona w porcie rybę i raczyć się pięknem strzeżonej plaży .
Już niedługo od Stepnicy , poprzez Gąsierzyno, Kopice aż do Czarnocina powiedzie ścieżka rowerowa, która powiększy spora ilość szlaków rowerowych wokół tego miasteczka ,otoczonego Puszczą Goleniowską.
Pragniesz spokoju i dostępu do Wody, jesteś wodniakiem - to jest to miejsce dla Ciebie!!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 503 78 33 29
email: [email protected]
Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 503 78 33 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps