Osieki DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 78 755 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Osieki Jezioro, Kościół, Las, Park, Pas Nadmorski, Przyst

Działka na sprzedaż - Osieki, Jezioro, Kościół, Las, Park, Pas Nadmorski, Przyst, ul. Sianowska

oferta była przeglądana 715 razy

78 755 PLN notatnik

cena za m2 95 PLN

  • ZDJĘCIA
Informacje ogólne
informacje ogólne
Symbol
1904352
Cena cena w innych walutach
78 755, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Jezioro, Kościół, Las, Park, Pas nadmorski, Przystanek autobusow
Szerokość działki (mb.)
20, 00
Długość działki (mb.)
46, 00
Opis oferty


Na sprzedaż, działki 4km od morza.

Oferujemy dla naszych klientów działki zlokalizowane w miejscowości Osieki, gm. Sianów. Lokalizacja - 500 m od jez. Jamno, 4 km od plaży w Łazach , 16 km od Koszalina.

Komunikacja - dojazd do działek drogą publiczną Koszalin-Łazy bezpośrednio lub z drogi wewnętrznej. Wraz z działkami sprzedawany będzie udział w drodze wewnętrznej. Bezpośrednio przy działce znajduje się droga rowerowa, która prowadzi nad samo morze.

Przeznaczenie - oznaczenie w MPZ symbolem 39MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Uzbrojenie - prąd, woda, kanalizacja w drodze publicznej. Zgodnie z uchwałą rady gminy zatwierdzono projekt sieci gazowej, która doprowadzona ma być w najbliższych latach.
Adam Jaremko
(INVEST Nieruchomości)
nr licencji: 1875

tel.: 602 632 151
email: [email protected]
Adam Jaremko
(INVEST Nieruchomości)
nr licencji: 1875

602 632 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŻAROWO
75 000 PLN 1002 m2
Atrakcyjna działka budowlana w Żarowie.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ŻAROWO,
Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z pięknym widokiem na panoramę miasta, znajdującą się w spokojnej okolicy Żarowa. Powierzchnia oferowanej nieruchomości to 1002 m2. W sąsiedztwie nowo powstałe wybudowane zabudowania jednorodzinne. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Budynek mieszkalny: - dach dwuspadowy lub wielospadowy, symetryczny, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min.35 stopni, - szerokość elewacji frontowej 12,0 -18,0 m, - powierzchni zabudowy - max 0,12. Media: Nieruchomość posiada następujące urządzenia infrastruktury technicznej (dostęp): - zaopatrzenie w wodę - z ujęcia własnego (studni głębinowej)., - odprowadzenie ścieków - dopuszcza się odprowadzenie ścieków do przydomowej oczyszczalni ścieków lub szczelnego zbiornika bezodpływowego, - zasilenie w energię elektryczną - sieć w drodze przy działce. Dojazd: - do nieruchomości prowadzi droga utwardzona- żużlowa. Natomiast do centrum miasta 3 minuty - samochodem. W okolicy przystanek komunikacji miejskiej, oraz ścieżka rowerowa prowadząca z Żarowa do Stargardu. Spokojna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój, wokół tereny zielone. W ofercie tej jest jeszcze kilka działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!!! ATRAKCYJNA CENA!! Przy zakupie nieruchomości na kredyt zapewniamy Państwu obsługę finansową transakcji z ofertą kilku banków. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
75 000 PLN
1002 m2 Zobacz ofertę