DALESZEWO OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 4 500 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Obiekt, 1,613 m2, Daleszewo

Obiekt na sprzedaż - Daleszewo

oferta była przeglądana 38 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
CEN21053
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynku
HALA
Powierzchnia całkowita
1 613 m2
Powierzchnia działki
9 745 m2
Rok budowy
2008
Liczba pięter
1
Cena za m2
3 038 PLN
Cena cena w innych walutach
4 500 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Alarm
Monitoring
opis oferty
Oferujemy na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy z dużym zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1612,95 m2 w miejscowości Daleszewo. Obiekt składa się z trzech budynków stanowiących jedną całość wybudowany na przestrzenni 2008-2016 roku , położny na trzech działkach o łącznej powierzchni 9.745 m2. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od drogi krajowej nr 31, do przejścia granicznego w Kołbaskowie ok 10 km , do strefy przemysłowej w Gardnie ok 14 km. Dla obszaru, na którym znajdują się oferowane nieruchomości brak jest planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze studium nieruchomości te położone są terenie, dla którego przewidziano funkcję - Tereny obiektów produkcyjnych.
Nieruchomości z możliwością rozbudowy, dla działek wydana został decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie kolejnej hali produkcyjno-magazynowej, w formie budynku wolnostojącego, o maksymalnej szerokości 38 m i długości 65 metrów, z dachem wielospadowym o kącie nachylenia od 10 do 20 stopni z maksymalną wysokością kalenicy 11,5 m. Planowana przez obecnego właściciela inwestycja rozbudowy obiektu pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni działki .
Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, droga dojazdowa po zjeździe z drogi krajowej- gminna, asfaltowa.
Całość ogrodzona, z kompletą infrastrukturą techniczną (wszystkie media poza gazem), centralne ogrzewanie z pieca olejowego i na paliwo stałe. Większa część nieruchomości utwardzona płytami betonowymi, na posesji plac manewrowy i rampa rozładunkowa, duży parking.
Opis techniczny budynków. Na ww. powierzchnię składają się trzy budynki :
BUDYNEK NR 1
- hala magazynowa o pow.557,60 m2 , jednokondygnacyjna, murowana z dachem dwuspadowym, nieogrzewana, wysokość hali 5,5 metra, posadzki betonowe, instalacja wodno- kanalizacyjna, elektryczna , alarmowa, wzdłuż ściany bocznej hali znajduje się wiata o pow.ok 220 m2.
BUDYNEK NR 2
- hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 385 , 02 m2, jednokondygnacyjna, murowana z dachem dwuspadowym, ogrzewana, wysokość 4,5 metra, posadzki terakota, stolarka okienna i drzwiowa pcv, instalacja wodno- kanalizacyjna, elektryczna , alarmowa, c.o. i c.w. piec olejowy, powierzchnia hali wynosi 244, 80 m 2, powierzchnia pomieszczeń gospodarczych i technicznych 140 m 2 (składa się na nią 7 pomieszczeń gospodarczych i 6 socjalnych)
BUDYNEK NR 3
- hala produkcyjno- magazynowa z częścią sanitarno -gospodarczą - łączna pow. 669, 53 m2, w większej części jednokondygnacyjna, murowana, z dachem dwuspadowym, ogrzewana, wysokość 6,5 m, posadzki betonowe , w części sanitarnej- terakota, stolarka okienna pcv drzwiowa drewniana, instalacja wodno- kanalizacyjna, elektryczna , alarmowa, c.o. i c.w. piec na paliwo stałe, niezależne od pozostałych budynków ogrzewanie, a także odrębne wejście , powierzchnią hali wynosi 563, 30 m2, 2 pomieszczenia sanitarno- gospodarcze, pomieszczenie biurowe na piętrze , które może pełnić również funkcję mieszkalną- o łącznej powierzchni ok 106 m2.
Obiekt posiada dwie zadaszone wiaty o pow.220 i 81 m2. Każdy z obiektów w dobrym stanie technicznym w ciągłej eksploatacji. Obiekt może być przeznaczony pod produkcję, idealny na dużą hurtownię, magazyn, inne usługi. Cena 4.500.000 zł netto.
Zapraszam do obejrzenia i złożenia swojej oferty.
*powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Edyta Różak-Bienicewicz
(Centrum Nieruchomości)
nr licencji: 5016

tel.: 500000074
email: [email protected]
Edyta Różak-Bienicewicz
(Centrum Nieruchomości)
nr licencji: 5016

tel.: 500000 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps