notatnik

Funkcjonujący ośrodek wczasowy 300m od morza!

Obiekt na sprzedaż - Rewal

oferta była przeglądana 7 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Numer oferty
PTR24064
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
SPORTOWO-REKREACYJNY
Rodzaj budynku
PAWILON
Pow. całkowita
5 929 m2
Powierzchnia działki (m2)
5 929 m2
Rok budowy
2004
Liczba pięter
1
cena/m2
35 920 PLN
Cena cena w innych walutach
6 990 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w budynku
OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Energia elektryczna
Gaz
Wodociąg
Kanalizacja
Ochrona
opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca funkcjomujący od 2008 roku, przynoszący zyski obiekt turystyczny.
gruntowa o powierzchni całkowitej 5929 m2 zabudowana domkami wakacyjnymi znajdująca się w Rewalu ok. 300m od plaży w linii prostej ( ok. 500m od najbliższego zejścia na plażę) .
Rewal to jedna z najbardziej obleganych miejscowości letniskowych Pomorza Zachodniego w sezonie letnim. Doskonałe warunki klimatyczne, nowa infrastruktura sportowa, szerokie piaszczyste plaże zapewniają o stale wzrastającej atrakcyjności tego terenu. Obiekt składa się z ok. kilkunastu domków drewanianych i kilkunastu murowanych domków letniskowych (łacznie ok. 30 samodzielnych sgementów mieszkalnych)

Domki murowane to 5 i 7 osobowe, ogrzewane, piętrowe "bliźniaki". Ogrzewanie zapewnia system centralnego ogrzewania zasilany własna kotłownia
Domki 5 osobowe połączone są boczną ścianą, domki 7 osobowe sąsiadują ze sobą tylnymi ścianami.
Każdy domek ma odrębne wejście, każda z części posiada balkon.
Przed wejściem do każdego domku jest ogródek z meblami ogrodowymi (stół i 2 ławki) jest on ogrodzony pergolami. Wnętrze domku wykończone jest drewnem.
Parkingi samochodowe znajdują się w różnych miejscach na terenie całego ośrodka - domek 5 osobowy ma zagwarantowane 1 miejsca parkingowe, a domek 7 osobowy 2 miejsca parkingowe.
Piętro domku to część sypialna. Znajdują się tam sypialnia zamykana z wyjściem na balkon oraz otwarta przestrzeń sypialniana przy wejściu na schody.

Domki drewniane to 6 osobowe, piętrowe "bliźniaki". Połączone tylnymi ścianami z wejściami po przeciwnych stronach, każda z części posiada balkon. Przed wejściem do każdego domku jest ogródek z meblami ogrodowymi (stół i 2 ławki) ogrodzony pergolami. Domek w całości wykonany jest z drewna.
Piętro domku to część sypialna podzielona na dwie części. Jedna z nich jest zamknięta, wyposażona w łóżka drewniane z materacami sprężynowymi. Z tej sypialni jest wyjście na balkon. Druga sypialnia to część otwarta (przy wejściu na schody), w której także znajdują się łóżka drewniane z materacami sprężynowymi oraz szafka nocna. Na terenie obiektu znajdują się także parking, plac zabaw dla dzieci, boisko mały ogródek z miejscem do grillowania na własnym grillu oraz plac zabaw z huśtawkami, drabinkami, trampoliną i piaskownicą. Znajdziemy tam zestaw do gry w koszykówkę, a także innych sportów. Dodatkowo obok boiska znajduje się stół do gry w ping-ponga
W trosce o bezpieczeństwo gości obiekt jest ogrodzony i zamykany w godzinach nocnych.Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy:

darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym
negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej

O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522.

Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Rafał Gonera
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN - 1838

tel.: 690 033 533, 91-48-86-426
email: [email protected]
Rafał Gonera
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN - 1838

tel.: 690 033 533, 91-48-86- (pokaż)

[email protected]

telefon

email

zapytanie

Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126