REWAL OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 6 990 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Funkcjonujący ośrodek wczasowy 300m od morza!

Obiekt na sprzedaż - Rewal

oferta była przeglądana 39 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
PTR24064
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
SPORTOWO-REKREACYJNY
Rodzaj budynku
PAWILON
Powierzchnia całkowita
5 929 m2
Powierzchnia działki
5 929 m2
Rok budowy
2004
Liczba pięter
1
Cena za m2
35 920 PLN
Cena cena w innych walutach
6 990 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Ochrona
opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca funkcjomujący od 2008 roku, przynoszący zyski obiekt turystyczny.
gruntowa o powierzchni całkowitej 5929 m2 zabudowana domkami wakacyjnymi znajdująca się w Rewalu ok. 300m od plaży w linii prostej ( ok. 500m od najbliższego zejścia na plażę) .
Rewal to jedna z najbardziej obleganych miejscowości letniskowych Pomorza Zachodniego w sezonie letnim. Doskonałe warunki klimatyczne, nowa infrastruktura sportowa, szerokie piaszczyste plaże zapewniają o stale wzrastającej atrakcyjności tego terenu. Obiekt składa się z ok. kilkunastu domków drewanianych i kilkunastu murowanych domków letniskowych (łacznie ok. 30 samodzielnych sgementów mieszkalnych)

Domki murowane to 5 i 7 osobowe, ogrzewane, piętrowe "bliźniaki". Ogrzewanie zapewnia system centralnego ogrzewania zasilany własna kotłownia
Domki 5 osobowe połączone są boczną ścianą, domki 7 osobowe sąsiadują ze sobą tylnymi ścianami.
Każdy domek ma odrębne wejście, każda z części posiada balkon.
Przed wejściem do każdego domku jest ogródek z meblami ogrodowymi (stół i 2 ławki) jest on ogrodzony pergolami. Wnętrze domku wykończone jest drewnem.
Parkingi samochodowe znajdują się w różnych miejscach na terenie całego ośrodka - domek 5 osobowy ma zagwarantowane 1 miejsca parkingowe, a domek 7 osobowy 2 miejsca parkingowe.
Piętro domku to część sypialna. Znajdują się tam sypialnia zamykana z wyjściem na balkon oraz otwarta przestrzeń sypialniana przy wejściu na schody.

Domki drewniane to 6 osobowe, piętrowe "bliźniaki". Połączone tylnymi ścianami z wejściami po przeciwnych stronach, każda z części posiada balkon. Przed wejściem do każdego domku jest ogródek z meblami ogrodowymi (stół i 2 ławki) ogrodzony pergolami. Domek w całości wykonany jest z drewna.
Piętro domku to część sypialna podzielona na dwie części. Jedna z nich jest zamknięta, wyposażona w łóżka drewniane z materacami sprężynowymi. Z tej sypialni jest wyjście na balkon. Druga sypialnia to część otwarta (przy wejściu na schody), w której także znajdują się łóżka drewniane z materacami sprężynowymi oraz szafka nocna. Na terenie obiektu znajdują się także parking, plac zabaw dla dzieci, boisko mały ogródek z miejscem do grillowania na własnym grillu oraz plac zabaw z huśtawkami, drabinkami, trampoliną i piaskownicą. Znajdziemy tam zestaw do gry w koszykówkę, a także innych sportów. Dodatkowo obok boiska znajduje się stół do gry w ping-ponga
W trosce o bezpieczeństwo gości obiekt jest ogrodzony i zamykany w godzinach nocnych.Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy:

darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym
negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej

O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522.

Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Rafał Gonera
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN - 1838

tel.: 690 033 533, 91-48-86-426
email: [email protected]
Rafał Gonera
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN - 1838

tel.: 690 033 533, 91-48-86- (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie