notatnik

Lokal, 40 m2, Szczecin Centrum

Lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

oferta była przeglądana 29 razy

informacje ogólne
Numer oferty
4KAT-LS-21871
Pow. całkowita
40 m2
Cena cena w innych walutach
299 000 PLN
opis oferty

UWAGA ! Zapytaj o Szczecińską Mapę Powierzchni Biurowej , Usługowej i Magazynowej do Wynajęcia ! Do Państwa dyspozycji mamy najlepsze i najkorzystniejsze lokalizacje oraz ceny. Mamy najlepszą ofertę biur, lokali i magazynów do wynajęcia w Szczecinie. Specjalizujemy się wyłącznie w Nieruchomościach Komercyjnych na terenie całego miasta. Dzwoń po więcej dopasowanych dla Ciebie ofert ( również niepublikowanych ).
Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy Szczecin Centrum. Lokal umiejscowiony przy trakcie handlowym, duże natężenie ruchu pieszego. Duże witryny okienne, w lokalu monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Ogrzewanie elektryczne, rolety antywłamaniowe. Lokal obecnie podzielony ścianką na dwa mniejsze. Niskie koszty eksploatacyjne. Zobacz więcej na: 3katykomercja.plWysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer:
Nr oferty: LS - 21871Czy masz już poważnego, z wieloletnim doświadczeniem, Osobistego Agenta Nieruchomości, który dla Ciebie pracuje i dba wyłącznie o Twoje interesy ? Jeśli jeszcze nie, to zapraszam na spotkanie ze mną, przy kawie, do Naszego Biura.Anna Słota-Pilarczyk - Specjalista ds. Nieruchomości KomercyjnychNr licencji pośrednika 5071 Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń, więc nie stanowią "oferty" w rozumieniu przepisów prawa.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Więckowski Jacek (licencja nr: 23567/23656)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Ilona Wojcieszczuk
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI )

tel.: 662206128
email: ilona@4katyszczecin.pl
Ilona Wojcieszczuk
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI )

tel.: 662206 (pokaż)

ilona@4katyszczecin.pl

telefon

email

zapytanie