notatnik

Lokal z rampą, parkingiem strzeżonym w Szczecinie

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

oferta była przeglądana 60 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Numer oferty
ATL01315
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
BIUROWY
Rodzaj budynku
MAGAZYNOWO-BIUROWY
Pow. całkowita
104 m2
Pow. działki
3 806 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
4
cena/m2
3 221 PLN
Cena cena w innych walutach
335 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Winda w nieruchomości
Instalacje w budynku
INTERNETOWA, ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA, WINDA
Energia elektryczna
Kanalizacja
Internet
Alarm
Ochrona
Monitoring
opis oferty
W naszej ofercie chcielibyśmy przedstawić ofertę piętra w biurowcu z 1970 roku. Biurowiec położony jest w centralnej części Szczecina blisko Wałów Chrobrego, Teatru Polskiego - Sceny na Łasztowni. Doskonale skomunikowany, zarówno autobusy jak i tramwaje, a samochodem bezpośredni dojazd przez Most Długi. Na sprzedaż jest parter w biurowcu o powierzchni 104 m2, który ma charakter magazynowy z rampą do rozładunku samochodów ciężarowych. Koszty utrzymania wynoszą około 1500 zł/m-c. Cena parteru jest w wysokości 3200zł/m2 brutto (w cenie nie jest wliczony podatek VAT).
Do budynku przynależą dwa place parkingowe, jeden ogrodzony dla pracowników, a drugi otwarty dla potencjalnych klientów. Budynek wyposażony jest w nową windę, chroniony całodobowo (monitoring, stróż). Biurowiec leży na działce o wielkości 3806 m2, udział właściciela tej nieruchomości wynosi 15% w gruncie.
Na dzień dzisiejszy budynek funkcjonuje jako typowy biurowiec, dzięki dobrej widoczności i lokalizacji jest dobrze rozpoznawalny w Szczecinie. Obecnie wszystkie powierzchnie mają długoletnich najemców - więc jest to atrakcyjna oferta dla inwestora - kupna biurowca wraz z najemcami.

W ofercie jest też na sprzedaż dodatkowo I piętro o powierzchni 360 m2 o charakterze biurowym. Koszty utrzymania w okresie letnim - 3000zł, zimowym - 4500zł. Cena I piętra jest w wysokości 3600 zł/m2 brutto (w cenie nie jest wliczony podatek VAT)
Zapraszam do kontaktu.

Parter z rampą oraz I piętro na sprzedaż w biurowcu w topowym miejscu Szczecina -- YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=dU0rGJycsx0


Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty.Monika Lewandowska
(ATELIA Agnieszka Zalewska)
nr licencji: 6836

tel.: +48 502 915 826
email: monica@atelianieruchomosci.pl
Monika Lewandowska
(ATELIA Agnieszka Zalewska)
nr licencji: 6836

tel.: +48 502 915 (pokaż)

monica@atelianieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126