notatnik

Działka rolna Marszewo

Działka na sprzedaż - Marszewo

oferta była przeglądana 2 razy

informacje ogólne
Numer oferty
UBR21608
Pow. działki
11 700 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
cena/m2
3 PLN
Cena cena w innych walutach
39 000 PLN
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
opis oferty
Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki rolnej w Marszewie o powierzchni 1,17 ha, uroczo położonej przy ścianie lasu, ok. 450 m od drogi asfaltowej. Zgodnie z postanowieniami uchwały dot. studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów teren ten jest przewidziany jako strefa rozwoju osadnictwa.

Zainteresowanych klientów zapraszamy na prezentację.
OFERTA BEZPOŚREDNIA - Koszty pośrednictwa pokrywa Sprzedający!
Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON.

Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat.
Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami.
Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
Edyta Wysocka-Kaluga
(Centrum Obsługi Nieruchomości Beata Uberna)
nr licencji: 2080

tel.: +48 510057807
email: edyta.wk@uberna.pl
Edyta Wysocka-Kaluga
(Centrum Obsługi Nieruchomości Beata Uberna)
nr licencji: 2080

tel.: +48 510057 (pokaż)

edyta.wk@uberna.pl

telefon

email

zapytanie

Sprawdź ofertę
biur nieruchomości