notatnik

Mieszkanie, 3 pok., 48 m2, Sarbinowo Jezioro, Las, Pas Nadmorski, Tereny Rekreacyjne

Mieszkanie na sprzedaż - Sarbinowo, Jezioro, Las, Pas Nadmorski, Tereny Rekreacyjne, ul. Sarbinowo

oferta była przeglądana 70 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Numer oferty
3501694
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
3
Pow. całkowita
48 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
2018
Cena cena w innych walutach
385 722 PLN
opis oferty


!!!OFERTA BEZPOŚREDNIA- WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI DEVELOPER!!!

DRUGI ETAP INWESTYCJI!!!

CENY APARTAMENTÓW OD 220 000ZŁ

Teren inwestycji jest oddalony około 450 metrów od plaży, co daje odległość ok. 5 min. spacerem i nie posiada bezpośredniego widoku na morze. Kompleks znajduje się w centralnej części Sarbinowa

Inwestycja obejmuje realizację wielofunkcyjnego kompleksu apartamentowego z pełną infrastrukturą towarzyszącą składającego się z czterech oddzielnych budynków.Na I etap inwestycji składa się budowa budynku mieszkalno-usługowego z 46 lokalami mieszkalnymi oraz lokalem usługowym, parkingu, basenu zewnętrznego i placu zabaw dla dzieci. Tę część planujemy oddać do dyspozycji Gości w maju 2019 roku. Na terenie inwestycji powstanie także całoroczny basen wewnętrzny ze zjeżdżalniami dla dzieci, część SPA i wellness, siłownia, całoroczna restauracja, rowerownia i kids club. Docelowo projekt zakłada budowę 170 apartamentów na sprzdaż z opcją zarządzania najmem.

Budynek jest murowany z cegieł Porotherm, a warstwa ocieplenia wynosi aż 20 cm. Wewnątrz budynku znajduje się własna kotłownia gazowa, na korytarzach przewidzieliśmy wykładzinę hotelową, pełny monitoring w ciągach komunikacyjnych i system otwierania drzwi za pomocą kart magnetycznych. Każdy apartament posiada ręcznie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Podstawowa wersja zakupu obejmuje stan deweloperski lokalu. Przy zakupie inwestycyjnym opierającym się na zarządzaniu najmem przez operatora należy dokupić kompletne wyposażenie apartamentu, które posiada jednakowy standard (każdy apartament posiada dostęp na karty magnetyczne oraz możliwość zakupu kompletnego umeblowania z telewizorem z płaskim ekranem, wykładziną hotelową w sypialniach, aneksem kuchennym z płytą elektryczną, lodówką i zmywarką oraz eleganckimi dodatkami.

Indywidualne miejsce parkingowe 12300zł

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA UMOWY NAJMU LOKALU NAWET NA 10 LAT!!! W PIERWSZYM ROKU GWARANCJA ZYSKU 8% OD CENY NETTO APARTAMENTU JUŻ W PIERWSZYM ROKU!!!
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA!!! NASZE BIURO POMAGA BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI!!!
Marcin Snoch
(EVER Nieruchomości)
nr licencji: 17252

tel.: 518067466
email: [email protected]
Marcin Snoch
(EVER Nieruchomości)
nr licencji: 17252

tel.: 518067 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126