MIESZKANIA NOWE 4 POKOJOWE SZCZECIN - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

mieszkania nowe 4 pokojowe Szczecin

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 13 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
SZCZECIN
479 000 PLN 85 m2
Dom W Cenie Mieszkania już od 1900 zł Miesięcznie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Grzędzice (5km tylko 10 minut do centrum Stargardu, 15 minut od Szczecina) na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie lasu. Pojedynczy dom w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch poziomów, powierzchnia całkowita 85,27 m2, powierzchnia użytkowa (liczona bez skosów) 76,08 m2 posadowiony na działce o powierzchni 280 m2. Zamknięte Osiedle Radości w Grzędzicach z 14 domami w zabudowie bliźniaczej dla 28 rodzin z prywatną drogą betonową i chodnikiem położone na ulicy Radości 1km od dworca kolejowego, przystanku autobusowego, szkoły i sklepu. Planowany odbiór budynków wiosna lato 2022. Przyjmujemy rezerwacje. Na parterze znajdziemy, przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym/miejscem na pralkę, gabinet/pokój gościnny, łazienkę dla gości (miejsce na prysznic, umywalkę i WC) oraz salon z aneksem kuchennym. Na piętrze dwie piękne sypialnie z przygotowaną wnęką pod garderobę oraz dużą łazienkę. Energooszczędność/Ekonomia- domki budowane z bloczków Solbet, docieplonych styropianem o grubości 20 cm, okna pasywne trzyszybowe w okleinie naturalnej ,,WINCHESTER firmy Wiśniowski, jednostronnej złoty dąb, białe od środka, dodatkowe docieplenie dachu pianą PUR. Ogrzewanie gazowe podłogowe z nowoczesnym piecem kondensacyjnym, w każdym pokoju możemy uzyskać niezależną temperaturę. Domy charakteryzują się bardzo niskimi kosztami ogrzewania tak jak w przypadku domów pasywnych. Dom dostępny jest w dwóch standardach: 1- Standard Deweloperski VIP- cena 479000 zł brutto -Pełna instalacja elektryczna (siła) z kontaktami i włącznikami, internetowa, telewizyjna, kanalizacyjna (zbiornik szczelny 10 m3), hydrauliczna(woda z sieci miejskiej), ogrzewanie podłogowe z Piecem dwuobiegowym kondensacyjnym(podłączenie do gazu miejskiego), dom z zewnątrz całkowicie wykończony razem z polbrukami, tarasem, wiatą na samochód, ogrodzeniem panelowym z trzech stron, wyplantowana działka, okablowanie pod oświetlenie led od frontu i tarasu , prąd i woda na ogród, -wylane posadzki, tynki gipsowe, parapety zewnętrzne ceramiczne, puc z oryginalną płytką klinkierową, dachówka ceramiczna z podbitką drewnianą. Każdy z domków posiada przygotowaną instalacje pod kominek. 2- Standard deweloperski bez kostki brukowej i wiaty garażowej w cenie 459000 zł brutto. Nasze biuro specjalizuje się również w uzyskaniu najtańszych kredytów hipotecznych oraz pomaga w sprzedaży mieszkań klientów, którzy zdecydowali się na zakup domu. Możliwość jest także rozliczenia mieszkania w cenie domu. Więcej informacji pod numerem telefonu 501548853. Pełna galeria zdjęć i wizualizacji na naszej stronie www.mojdom-nieruchomosci.pl Jesteśmy Wyłącznym Przedstawicielem Inwestora. Masz pytania. Zadzwoń. Przedstawione zdjęcia zakończonych inwestycji i wizualizacji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
479 000 PLN
4 85 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
459 000 PLN 85 m2
Dom W Cenie Mieszkania na Dom pod Szczecinem!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Nowe Osiedle Domów na wakacje 2022! Grzędzice (5km tylko 10 minut do centrum Stargardu, 15 minut od Szczecina) na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie lasu. Pojedynczy dom w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch poziomów, powierzchnia całkowita 85,27 m2, powierzchnia użytkowa (liczona bez skosów) 76,08 m2 posadowiony na działce o powierzchni 270 m2. Zamknięte Osiedle Radości w Grzędzicach dla 28 rodzin z prywatną drogą betonową i chodnikiem położone na ulicy Radości 1km od dworca kolejowego, przystanku autobusowego, szkoły i sklepu. Planowany odbiór budynków lato 2022. Przyjmujemy rezerwacje. Parter: przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym/miejscem na pralkę, gabinet/pokój gościnny, łazienkę dla gości (miejsce na prysznic, umywalkę i WC) oraz salon z aneksem kuchennym. Piętro: dwie piękne sypialnie z przygotowaną wnęką pod garderobę oraz dużą łazienkę. Energooszczędność/Ekonomia- domki budowane z bloczków Solbet, docieplonych styropianem o grubości 20 cm, okna pasywne trzyszybowe w okleinie naturalnej ,,WINCHESTER firmy Wiśniowski, jednostronnej złoty dąb, docieplenie dachu pianą PUR. Ogrzewanie gazowe podłogowe z nowoczesnym piecem kondensacyjnym, w każdym pokoju możemy uzyskać niezależną temperaturę. Domy charakteryzują się bardzo niskimi kosztami ogrzewania tak jak w przypadku domów niskoeneretycznych. Dom dostępny jest w dwóch standardach: 1- Standard Deweloperski VIP- cena 479000 zł brutto -Pełna instalacja elektryczna (siła) z kontaktami i włącznikami, internetowa, telewizyjna, kanalizacyjna (zbiornik szczelny 10 m3), hydrauliczna(woda z sieci miejskiej), ogrzewanie podłogowe z Piecem dwuobiegowym kondensacyjnym(podłączenie do gazu miejskiego), dom z zewnątrz całkowicie wykończony razem z polbrukami, tarasem, wiatą na samochód, ogrodzeniem panelowym z trzech stron, wyplantowana działka, okablowanie pod oświetlenie led od frontu i tarasu , prąd i woda na ogród, -wylane posadzki, tynki gipsowe, parapety zewnętrzne ceramiczne, puc z oryginalną płytką klinkierową, dachówka ceramiczna z podbitką drewnianą. Każdy z domków posiada przygotowaną instalacje pod kominek. 2- Standard deweloperski bez kostki brukowej i wiaty garażowej w cenie 459000 zł brutto. Nasze biuro specjalizuje się również w uzyskaniu najtańszych kredytów hipotecznych oraz pomaga w sprzedaży mieszkań klientów, którzy zdecydowali się na zakup domu. Możliwość jest także rozliczenia mieszkania w cenie domu. Więcej informacji pod numerem telefonu 501548853. Pełna galeria zdjęć i wizualizacji na naszej stronie www.mojdom-nieruchomosci.pl Jesteśmy Wyłącznym Przedstawicielem Inwestora. Masz pytania. Zadzwoń. Przedstawione zdjęcia zakończonych inwestycji i wizualizacji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
459 000 PLN
4 85 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
550 000 PLN 101 m2
Ostatnie 2Domy w cenie mieszkania!15 min od Outlet
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Piękne zamknięte osiedle domów niskoenergetycznych w zabudowie bliźniaczej, w cichej i zielonej części Grzędzic przy ulicy Radości. 15 minut od Szczecina 5 minut od Stargardu. W sąsiedztwie willowa, niska zabudowa. W okolicy dużo zieleni, ścieżki rowerowe, las, jezioro. Ostatnie dwa domy Biuro Mój Dom Nieruchomości Jest Wyłącznym Przedstawicielem Dewelopera. Dom murowany jest w systemie energooszczędnym, dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego połączonego z nowoczesnym piecem gazowym. W każdym pokoju możemy uzyskać niezależną temperaturę. Cena za Dom 101 m2 w standardzie deweloperskim plus 550000 zł brutto na działce 300 m2. Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym zakończeniem prac na I i II kwartał. 2022 roku. Architektura domów została tak zaprojektowana, aby każdy z mieszkańców mógł dokonać wewnętrznej aranżacji pomieszczeń zgodnie ze swoimi potrzebami. Każdy z domów posiada funkcjonalny i dogodny układ komunikacyjno-przestrzenny, dobrze doświetloną powierzchnię mieszkalną oraz ogród. Na parterze znajdują się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu, łazienka dla gości, pokój gościnny oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się: dwie sypialnie (jedna z wnęką na garderobę) oraz łazienka. Standard Deweloperski VIP w cenie 570000 zł Brutto na działce 290 m2 - pełne instalacje :elektryczna z gniazdkami i włącznikami, internetowa, komputerowa, rtv bez osprzętu, przygotowanie pod ,,inteligentny dom gdzie wszystkimi instalacjami możemy sterować zdalnie ogrzewanie podłogowe na dwóch poziomach z piecem gazowym, tynki, posadzki, wiata na samochód (opcja garaż), wybrukowany podjazd, taras, opaska i dojście do budynku, woda miejska, gaz miejski, prąd, zbiornik szczelny 10 m3 (szambo) ogrodzenie z trzech stron bez frontu, prywatna droga betonowa z chodnikiem. Nasi doradcy z przygotują dla Państwa ofertę najkorzystniejszego kredytowania z oferty wszystkich banków i będą czuwać nad całym procesem uzyskania kredytu całkowicie bezpłatnie. Dla osób posiadających swoje mieszkanie przygotowaliśmy możliwość rozliczenia mieszkania w cenie domu lub pomoc w sprzedaży. Więcej informacji pod numerem telefonu 501548853. Pełna galeria zdjęć i wizualizacji na naszej stronie www.mojdom-nieruchomosci.pl Przedstawione wizualizacje i zdjęcia zakończonych inwestycji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
550 000 PLN
4 101 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
570 000 PLN 101 m2
Nowe Domy na Wiosnę Lato 2022! 15 min od Otletu
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Piękne zamknięte osiedle domów niskoenergetycznych w zabudowie bliźniaczej, w cichej i zielonej części Grzędzic przy ulicy Radości. 15 minut od Szczecina 5 minut od Stargardu. W sąsiedztwie willowa, niska zabudowa. W okolicy dużo zieleni, ścieżki rowerowe, las, jezioro. Ostatnie dwa domy Biuro Mój Dom Nieruchomości Jest Wyłącznym Przedstawicielem Dewelopera. Dom murowany jest w systemie energooszczędnym, dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego połączonego z nowoczesnym piecem gazowym. W każdym pokoju możemy uzyskać niezależną temperaturę. Cena za Dom 101 m2 w standardzie deweloperskim VIP 570000 zł brutto na działce 300 m2. Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym zakończeniem prac na I i II kwartał. 2022 roku. Architektura domów została tak zaprojektowana, aby każdy z mieszkańców mógł dokonać wewnętrznej aranżacji pomieszczeń zgodnie ze swoimi potrzebami. Każdy z domów posiada funkcjonalny i dogodny układ komunikacyjno-przestrzenny, dobrze doświetloną powierzchnię mieszkalną oraz ogród. Na parterze znajdują się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu, łazienka dla gości, pokój gościnny oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się: dwie sypialnie (jedna z wnęką na garderobę) oraz łazienka. Standard Deweloperski VIP w cenie 570000 zł Brutto na działce 290 m2 - pełne instalacje :elektryczna z gniazdkami i włącznikami, internetowa, komputerowa, rtv bez osprzętu, przygotowanie pod ,,inteligentny dom gdzie wszystkimi instalacjami możemy sterować zdalnie ogrzewanie podłogowe na dwóch poziomach z piecem gazowym, tynki, posadzki, wiata na samochód (opcja garaż), wybrukowany podjazd, taras, opaska i dojście do budynku, woda miejska, gaz miejski, prąd, zbiornik szczelny 10 m3 (szambo) ogrodzenie z trzech stron bez frontu, prywatna droga betonowa z chodnikiem. Nasi doradcy z przygotują dla Państwa ofertę najkorzystniejszego kredytowania z oferty wszystkich banków i będą czuwać nad całym procesem uzyskania kredytu całkowicie bezpłatnie. Dla osób posiadających swoje mieszkanie przygotowaliśmy możliwość rozliczenia mieszkania w cenie domu lub pomoc w sprzedaży. Więcej informacji pod numerem telefonu 501548853. Pełna galeria zdjęć i wizualizacji na naszej stronie www.mojdom-nieruchomosci.pl Przedstawione wizualizacje i zdjęcia zakończonych inwestycji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
570 000 PLN
4 101 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 67 m2
Zamieszkaj w Szczecinie nad jeziorem, 4 pokoje, duży balkon
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 67 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 69 m2
4 pokojowy apartament w Szczecinie nad jeziorem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 69 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 67 m2
Zamieszkaj w Szczecinie nad jeziorem, 4 pokoje, duży balkon
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 67 m2 3/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 66 m2
4 pokoje, duży balkon, zamieszkaj w Szczecinie nad jeziorem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 66 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 68 m2
3/4 pokojowy apartament w Szczecinie z widokiem na jezioro
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 68 m2 4/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 66 m2
4 pokoje, duży balkon, zamieszkaj w Szczecinie nad jeziorem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 66 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
0 PLN 67 m2
Zamieszkaj w Szczecinie nad jeziorem, 4 pokoje, duży balkon
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
10 W SKALI KOMFORTU W Szczecinie tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to inwestycja w standardzie premium, pierwsza taka w Szczecinie Dąbiu. Położona przy nabrzeżu, spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje apartamentu w wyjątkowym miejscu - pasjonata sportów wodnych, pary, która chce mieć swoje miejsce blisko zieleni czy rodziny szukającej własnej przestrzeni. APARTAMENTY DEWELOPERSKIE W JAKOŚCI PREMIUM Victoria Apartments oferuje 83 apartamenty oraz 2 lokale handlowo-usługowe. Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. Inwestycję tworzą 4 budynki, w każdym będą 4 piętra, na które dostaniemy się cichobieżną windą. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,87 i sięgają 70,19 m2. Dobrze zaprojektowane apartamenty odpowiadają różnym potrzebom - w ofercie Victorii do wyboru są funkcjonalne układy: 2-, 3-, 4-pokojowe. Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały rok. NOWA JAKOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA Komfortowe apartamenty Victoria powstają we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie - czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce. Wierzymy, że spokój najprościej czerpać z natury, dlatego zaprojektowaliśmy inwestycję tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, skąd mieszkańcy będą mogli obserwować bieliki i żurawie. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Świetna lokalizacja Victorii pozwala pogodzić dogodny dojazd do kluczowych miejsc w Szczecinie z mieszkaniem w luksusowym apartamencie z dala od zgiełku miasta, z brzegiem jeziora zaledwie 10 metrów od balkonu. SMART HOME W STANDARDZIE Projektując Victorię postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę, dlatego apartamenty zostaną wzbogacone o system smart - inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dodatkowo zaprojektowane wnętrza apartamentów będą posiadać ogrzewanie podłogowe oraz wentylację hybrydową. APARTAMENT `POD KLUCZ` Każdy z apartamentów Victorii może zostać wykończone `pod klucz`, wedle potrzeb i oczekiwań przyszłych lokatorów. Dzięki współpracy z renomowanym biurem projektowym, zyskają Państwo oryginalny projekt, pewność wykonania dzięki koordynacji prac fachowców oraz materiały najwyższej jakości. Słowem - mogą być Państwo spokojni i oczekiwać finalnego efektu, jakim będzie wymarzone wnętrze. Budynek: rozwiązania SMART, ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, cichobieżna winda Teren: miejsca parkingowe Komunikacja: przystanek autobusowy Przyroda: jezioro, las, rzeka, widok na jezioro Salon Sprzedaży PCG 735 200 002 [email protected] ul. Panieńska 17 70-535 Szczecin www.pcg.pl
4 67 m2 2/4 Zobacz ofertę