zmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na sprzedaż

sortuj

znaleziono 204 ofert

notatnik
5 999 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, NIEBUSZEWO
oferta dodana 16.08.2012, zmieniona: 09.06.2017
pow.: 1666 m2
Duża hala o powierzchni użytkowej 1666m2 przeznaczona pod działalność wielkopowierzchniową-preferowana działalność branży meblowej.Obiekt jest usytuowany w atrakcyjnym miejscu Szczecina,gdzie łączą się cztery duże osiedla Szczecińskie,poza tym niebawem zostanie oddana do użytku obwodnica Szczecina która będzie przebiegała w niedalekiej odległości od hali.Hala jest murowana,posiada nowoczesny system ogrzewania nadmuchowego,poza tym jest jeszcze ogrzewanie elektryczne -panele grzewcze lub też możliwość ogrzewania gazowego. Powierzchnia handlowa hali jest podzielona następująco: 1150m2 - główna powierzchnia handlowa w tym 200m2 wydzielonej pow.magazynowej 100m2 - antresola z pow. magazynowa na pietrze,z możliwością samodzielnego wejścia 100m2- antresola na piętrze od strony frontu 100m2 - antresola na drugim piętrze od strony frontu do każdej antresoli przynależą pow. 50m2 w skos(piętro 1 i 2) Na poziomie parteru poza główną pow.handlową są też dostępne boksy sprzedażowe o pow.całkowitej 100m2,każdy z własnym wejściem z poziomu parteru z możliwością łączenia poszczególnych boksów.Wydzielone miejsca parkingowe znajdują się zarówno od frontu hali jak i za halą z wygodnym dojazdem dla dużych pojazdów dostawczych. POLECAMY ten obiekt ze względu na atrakcyjność lokalizacyjną .Cena do negocjacji!!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

  

notatnik
950 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, GUMIEŃCE
oferta dodana 04.10.2017, zmieniona: 21.06.2018
pow.: 296 m2 piętro: Parter/1

950 tys. zł Warsztat samochodowy na Gumieńcach!

Budynek obecnie pełniący funkcje warsztatu samochodowego. Lokalizacja Gumieńce i pełna infrastruktura. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Niedaleko przystanek komunikacji miejskiej (idealnie dla Klientów, którzy pozostawiając swoje auto bez problemu dojada do domu). Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej. Dach płaski. Kształt działki regularny. Nieruchomość ogrodzona. Możliwość prowadzenia tej samej działalności, lub też innej także o dużej uciążliwości. Nieruchomość w podziale na dwie odrębne części. Pierwsza to warsztat samochodowy murowany o powierzchni 137 m2, częściowo podpiwniczony, z miejscem na biuro, zaplecze socjalne dla pracowników, zaplecze sanitarne, szatnię. Wysokość 3,90 m do 4,30 m w najwyższym miejscu. Jeden kanał służący do napraw, podnośnik plus miejsce na kolejne auto i drobne naprawy. Drugą część stanowi zadaszone miejsce na tyłach budynku połączone z budynkiem o lekkiej konstrukcji łącza powierzchnia w tej części 159 m2, gdzie znajduje się miejsce na przygotowanie aut do dalszej naprawy. Dodatkowo obok również komora lakierniczo-piecowa. Dobra komunikacja na całym obiekcie. Ogrzewanie gazowe. Siła. Kanalizacja i woda miejska. Obecny najemca działa prężnie i można obiekt również traktować inwestycyjne i po sprzedaży dalej kontynuować trwającą umowę najmu. Cena do rozmów. Zapraszam i polecam.
notatnik
1 995 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN
oferta dodana 24.02.2014, zmieniona: 04.10.2017
Liczba pokoi: 7 pow.: 300 m2
Na sprzedaż bardzo atrakcyjna kamienica na podzamczu. Cztero pietrowy biurowy budynek oddany do uzytku w 2011 roku. Powierzchnia 300 m2. Budynek zlokalizowany w pierwszej linii zabudowan, 100 m od rzeki i bulwaru przebiegajacej wzdłuz nowoczesnego nabrzeza z pełna infrastruktura niezbedna do postoju jachtow, łodzi motorowych itp. (przystan w samym Centrum Miasta). Z kazdego pietra bardzo ładny widok na rzeke i bulwar. Budynek całkowicie przebudowany od podstaw w 2010 roku. Wszystko w budynku jest nowe. Budynek ma charakter zamkniety, wejscie dla osob z zewnatrz po wczesniejszym zgłoszeniu sie przez domofon z podziałem na lokale. Budynek został zaprojektowany i wykonany w taki sposob by stanowił jedna biurowa całosc (dla jednej firmy) lub tworzył kompleks całkowicie niezaleznych lokali biurowych (na wynajem dla kilku firm). Budynek jest dozorowany przez 24 h. Nad bezpieczenstwem budynku i jego uzytkownikow czuwa system zewnetrznego i wewnetrznego monitoringu (7 kolorowych kamer) ze stałym zapisem obrazu, system alarmowy wraz z powiadomieniem ochrony, system przeciwnapadowy z powiadomieniem ochrony, system przeciwpozarowy z powiadomieniem stacji monitorujacej. Parter: lokal biurowy / usługowy o pow. 100m2 (dwa duze pomieszczenia, toaleta, aneks kuchenny, serwerownia, magazynek) z duzymi witrynami i niezaleznym wejsciem od głownej ulicy. Lokal posiada dodatkowe wyjscie na wewnetrzna klatke schodowa i drugie wyjscie na prywatny dziedziniec z miejscami parkingowymi. I pietro: lokal biurowy o pow. 40m2 (dwa pokoje 26m2 i 10m2, toaleta, aneks kuchenny), II pietro: lokal biurowy o pow. 40m2 (dwa pokoje 26m2 i 10m2, toaleta, aneks kuchenny), III i IV pietro: II poziomowe biuro (lub mieszkanie) o pow. 85 m2 z toaleta, aneksem kuchennym, z duzym balkonem od strony rzeki i bulwaru. Wszystkie lokale dodatkowo posiadaja: Niezalezne własne liczniki elektryczne. Niezalezna klimatyzacje. Niezalezna wewnetrzna siec komputerowa. Niezalezny system alarmowy z powiadomieniem. Niezalezny system przeciwnapadowy z powiadomieniem. Niezalezny system przeciwpozarowy z powiadomieniem. Dodatkowe okablowanie ktore moze byc wykorzystane na potrzeby: wideo domofonow, zamkow magnetycznych itp. W budynku znajduje sie głowica telefoniczna TPSA. Do lokali mozna podłaczyc dowolna ilosc linii telefonicznych. W budynku jest dodatkowo automatyczna wentylacja mechaniczna. Budynek posiada dwa wejscia: od dziedzinca / podworza na klatke schodowa i wejscie frontowe od głownej ulicy. Budynek ma własna nowoczesna kotłownie wyposazona w energooszczedny piec. Do budynku przynalezy prywatne dziedziniec / podworze z miejscami parkingowymi.Zapraszam na prezentację.
notatnik
7 680 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, POGODNO
oferta dodana 23.02.2018, zmieniona: 02.10.2018
Liczba pokoi: 26 pow.: 868 m2

Reprezentacyjna willa na Pogodnie

Przebudowana i odrestaurowana reprezentacyjna willa z początku XX wieku na szczecińskim Pogodnie, przystosowana obecnie pod działalność biurową. Nieruchomość położona jest zaledwie 3 km od centrum miasta pośród zabudowań typu willowego, bardzo dobrze skomunikowana, w bliskiej odległości znajdują się przestanki autobusowe i tramwajowe a w najbliższym czasie ma zostać uruchomiona linia kolei metropolitalnej. Willa posiada cztery kondygnacje użytkowe a grunt na którym została wybudowana ma łączną powierzchnię 2075m2. Na kondygnacji piwnicznej znajdują się pomieszczenia w pełni doświetlone i obecnie wykorzystywane na sale projektowe, magazynowe, socjalne jak również znajduję się na niej kotłownia, serwerownia, łazienka oraz kuchnia. Parter to reprezentacyjne wejście na hol główny wraz z recepcją, pomieszczenia biurowe, socjalne oraz łazienka. Pierwsze piętro to gabinet, pomieszczenia biurowe oraz także łazienka. Ostatnia kondygnacja została przygotowana na potrzeby kontrachentów oraz przedstawicieli handlowych przez co urządzone zostały trzy pokoje hotelowe, pokój wypoczynkowy, sala szkoleń, kuchnia oraz łazienka. Willa w całości została wykończona wysokiej klasy materiałami, między innymi została docieplona z zewnątrz wełną mineralną i wykończona tynkiem mineralnym oraz granitem. Wewnątrz budynku wszystkie ściany zostały wykończone tynkami cementowo wapiennymi, ciągi komunikacyjne i między innymi parapety zostały wykończone granitem a cała stolarka w budynku jest drewniana nowego typu. W budynku znajdują się także rozprowadzone sieci teleinformatyczne, alarmowe oraz kontroli dostępu. Ogrzewanie i ciepła woda w budynku za pomocą własnej, nowoczesnej kotłowni gazowej firmy Viessmann. Teren dookoła nieruchomości jest w pełni ogrodzony i zagospodarowany, znajduję się na nim również siedem murowanych garaży oraz około trzydziestu miejsc postojowych naziemnych, których nawierzchnia została wyłożona kostką granitową. Bardzo istotną informacją wpływającą na wartość nieruchomości jest to, że według planu zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się między innymi: usługi wolnostojące, maksymalną zabudowę działki w 25% oraz możliwość wydzielenia nowej działki dla zabudowy wolnostojącej o powierzchni 1000m2. Na podstawie wytycznych planu zagospodarowania przestrzennego została przygotowana koncepcja architektoniczna przedstawiająca rozbudowę budynku i przearanżowanie go na usługi hotelowe. Nieruchomość położona jest w bardzo prestiżowym miejscu Szczecina, idealnie nadająca się na reprezentacyjną siedzibę firmy. Obiekt w przypadku wykorzystania na cele biurowe jest niesamowitą alternatywą dla nowopowstających biurowców. Zapraszam na prezentację.
notatnik
1 890 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚWIERCZEWO
oferta dodana 09.11.2012, zmieniona: 22.06.2018
pow.: 1123 m2

Budynki usługowe, wszystkie wynajmowane - Centrum

Budynki handlowo-magazynowe, położone w zagłębiu firm nie daleko ulicy Santockiej, na działce o powierzchni 2737m2. Pawilon handlowy składa się z trzech przylegających do siebie budynków tworzących kształt litery L, o łącznej powierzchni 1123m2 oraz portierni (11m2), a także ocieplonego kontenera o powierzchni 72m2. Aktualnie wszystkie budynki są wynajmowane. Dobra oferta dla inwestora. Powierzchnia poszczególnych budynków to: Budynek 1 o powierzchni 420m2 parterowy, ocieplony, składa się z sali sprzedaży, biura oraz pomieszczenia socjalnego i sanitarnego (wc) Budynek 2 powierzchni 341m2, dwukondygnacyjny, murowany. Parter o powierzchni 221m2: sala sprzedaży, oraz wc. Osobne wejście na piętro po schodach stalowych. Powierzchnia piętra to 107m2 znajduje się tam sala sprzedaży, biuro i łazienka. Budynek 3 o powierzchni 362m2, murowany, okna zabezpieczone kratami. Duża sala sprzedaży, magazyny, biura, pomieszczenia sanitarne. Ogrzewanie budynków z własnej kotłowni. Dobry stan techniczny. Nieruchomość ogrodzona, z zamykaną bramą, przed budynkami miejsca parkingowe. Rafał Bobowicz licencja nr 20464 tel.kom. +48 504 040 402 e-mail: rafal@horyzont.szczecin.pl ______________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/U1 70-250 Szczecin tel. (91) 431 01 82 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
notatnik
1 790 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ARKOŃSKIE
oferta dodana 16.10.2008, zmieniona: 13.08.2018
Liczba pokoi: 10 pow.: 621 m2

Atrakcyjny obiekt 650m2 Os. Arkońskie

Atrakcyjny i funkcjonalny budynek magazynowo-biurowy w pobliżu Osiedla Arkońskiego. Obiekt dwukondygnacyjny o powierzchni 621m2, położony na działce o pow. 801m2, z dostępem do parkingu na 8-9 miejsc parkingowych. W budynku znajduje się 5 lokali - każdy z własną księgą wieczystą. Na parterze 300m2 są trzy: 196m2, 70m2, 34m2. Na piętrze 321m2 są dwa - jedno o pow. 260m2 i mieszkanie o pow. 61m2. Na chwilę obecną wszystko jest wynajęte. Wszystkie pomieszczenia są połączone dużymi przejściami. Pierwsze piętro budynku jest podzielone na mniejsze pomieszczenia (obecnie biurowe oraz jedno duże magazynowe). W budynku znajduję się klatka schodowa oraz miejsce na windę towarową, szyb 2x2m. Ogrzewanie gazowe zaopatruje obydwie kondygnacje z oddzielnymi licznikami. Każdy najemca obecnie ma założone podliczniki. Wysokość pomieszczeń 3.20m2, druga kondygnacja jest wyższa. Obecnie cały budynek jest dzierżawiony prze 5 najemców gotowych do pozostania przy nowym właścicielu budynku. Dzierżawią te pomieszczenia od 12 lat. Obiekt godny polecenia ze względu na dogodne położenie blisko Centrum oraz nowo powstałą infrastrukturę. Rafał Bobowicz licencja nr 20464 tel.kom. +48 504 040 402 e-mail: rafal@horyzont.szczecin.pl ______________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/U1 70-250 Szczecin tel. (91) 431 01 82 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

nieruchomości Koszalin mieszkania Koszalin domy Koszalin działki Koszalin lokale Koszalin

nieruchomości Szczecin mieszkania Szczecin domy Szczecin działki Szczecin lokale Szczecin

mieszkania nad Morzem domy nad Morzem działki nad Morzem lokale nad Morzem

mieszkania Stargard domy Stargard działki Stargard lokale Stargard

mieszkania Kołobrzeg domy Kołobrzeg działki Kołobrzeg lokale Kołobrzeg

mieszkania Świnoujście domy Świnoujście działki Świnoujście lokale Świnoujście

DobryAdres.pl na Google Maps