zmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na sprzedaż

sortuj

znaleziono 174 ofert

notatnik
1 450 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 24.03.2016, zmieniona: 20.07.2018
pow.: 697 m2 piętro: 1/2

obiekt handlowo-usługowy na sprzedaż 1500000 zł

Oferujemy na sprzedaż warsztat blacharsko lakierniczy z częścią biurową na piętrze o powierzchni użytkowej 697m2 . Obiekt znajduje się na terenie miasteczka rzemieślniczego,przy drodze wylotowej ze Szczecina , w rejonie basenu Górniczego . Na parterze znajduje się obecnie warsztat blacharsko lakierniczy o powierzchni 350m2, z czterema bramami -320x300cm wjazdowymi poziom 0 .Ponadto kabina lakiernicza ,kompleksowa instalacja pneumatyczna , kompresor śrubowy, podnośnik ,instalacja ogrzewania nadmuchowego.Posadzki bezpyłowe, duża ilość okien. Moc energii elektrycznej 20 KW . Piętro składa się z 8 pomieszczeń biurowych plus części socjalnej z kuchnią, szatni, WC, łazienki z brodzikiem. Stan nieruchomości dobry , po remoncie , dach dwuspadowy papowany , plac manewrowy 300m2 , obiekt ogrodzony płotem metalowym , monitorowany, z alarmem i kamerami .Okna PCV, ściany gładzone i malowane, do odświeżenia,na posadzce w korytarzu terakota. W pokojach terakota przykryta wykładziną. W części sekretariatu gustowny i wydajny piec zasypywany pelletem .Dostępne woda i prąd, gazu brak . Media płatne wg liczników . Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację . Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
4 307 300OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
oferta dodana 04.08.2017, zmieniona: 04.09.2018
Liczba pokoi: 40 pow.: 1050 m2

Szczecin Śródmieście willa 1050m2 z terenem inwest

Z wyjątkowym potencjałem zabytkowa 3 kondygnacyjna zabytkowa willa położona w sercu miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Szczecina. Na 3 kondygnacjach: podziemie, parter w stylowym wykończeniu, piętro stan developerski można prowadzić działalność biurową, medyczną, wellness, hotelową, gastronomiczną, czy inną związaną z usługami. Aktualnie trwają prace remontowe i na tym etapie nieruchomość może zostać przystosowana do potrzeb nabywcy. Przy nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe przynależne do obiektu, jak i dodatkowo ogólnie dostępne Szczecińskiej Strefy Parkowania oraz dwa garaże. W bliskim sąsiedztwie znajduje się cała niezbędna infrastruktura społeczna. W przeciągu kilku tygodni zostanie rozpoczęty remont elewacji budynku, na który uzyskano wszystkie niezbędne pozwolenia. Dostępna jest wizualizacja obiektu po remoncie. Na parterze do którego prowadzi główne wejście zlokalizowanych jest 5 sal z pokojem plus 2 wc, łazienka pomieszczenie techniczne, pom. socjalne. Na piętrze mamy do dyspozycji 10 pokoi, wc, pom. pomocnicze. W podziemiu pomieszczenia które mogą być pokojami, salami, czy gabinetami ( część w glazurze) w liczbie 13 plus zaplecze kuchenne, i wc oraz łazienkowe. całość do adaptacji wg potrzeb nabywcy. W dyspozycji biura pośrednictwa są rzuty poszczególnych kondygnacji. zapraszam do tej wyjątkowej nieruchomości w sercu Szczecina. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
1 290 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 29.01.2018, zmieniona: 24.10.2018
pow.: 784 m2

Obiekt handlowo-usługowy na sprzedaż Szczecin

Na sprzedaż obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 783,90 m2. Jest to nieruchomość budynkowa położona w Szczecinie na działkach o łącznej powierzchni 706 m2, z dojazdem do nieruchomości drogą utwardzoną, działka z pełnym dostępem do uzbrojenia w postaci sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Budynek oddany do użytkowania w 2011 roku (etapami), ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych, ocieplenie styropianem, tynk mineralny na podkładzie cementowo-wapiennym, okna PCV, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachowe - blachodachówka. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie, dla którego obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego pod usługi produkcyjne, rzemiosło, biurowe, obiekty składowania, warsztaty (dopuszcza się mieszkania funkcyjne). Budynek posiada 3-kondygnacje: 1) cztery duże pomieszczenia (hale) usługowe z oddzielnymi bramami wjazdowymi (każda brama o wymiarach 3x3m) 2) pomieszczenia biurowe, kuchnia, pracownie oraz WC 3) pomieszczenia biurowe, łazienka oraz WC Obiekt wykończony w dobrym standardzie, z dogodnym dojazdem z przeznaczeniem na prowadzenie dowolnej działalności usługowo-biurowej. Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości oraz własną weryfikację. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .
notatnik
4 500 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN
oferta dodana 26.10.2015, zmieniona: 22.10.2018
pow.: 1180 m2 piętro: Parter
Przedmiotem sprzedaży jest hala produkcyjno - magazynowa z przynależnym budynkiem handlowo-biurowym o łącznej powierzchni 1180 m2, całość posadowiona na działce o pow. 1908 m2 przy drodze wjazdowej do Szczecina od strony Poznania czy Świnoujścia. Do dyspozycji utwardzony plac 600 m2, ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi 6 i 11 mb oraz furtka z domofonem. Hala magazynowa o pow. 680 m2 wykonana w systemie blacha-wata szklana- blacha ze świetlikami w dachu. System ten zapewnia dobra izolację termiczną. Wjazd do hali zapewniają dwie podnoszone do góry bramy 3x4 z drzwiami. wysokość od 4 do 8 m. Posadzka betonowa, bezpyłowa pokryta żywicą o nośności 3t/m2. Hala ogrzewana systemem nadmuchowym. Klimatyzacja. Przyległy budynek handlowo-magazynowo-biurowy posiada powierzchnię 500 m2 i składa się z dwóch kondygnacji. PARTER: 2 pokoje, węzeł sanitarny z prysznicem, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie 180 m2 o wys. 3,50 m obecnie służące jako magazyn. Ta część połączona jest z halą zarówno drzwiami jak i przejazdem o wymiarach 5X3 m. Posadzki wyłożone gresem, okna zabezpieczone roletami i kratami. PIĘTRO: sala konferencyjna (50 m2), hol 40m2 z którego sa oddzielne wejścia do pozostałych pomieszczeń : pokój "Prezesa" z niezależnym węzłem sanitarnym, 4 pokoje biurowe (12-20 m2), pokój socjalny, szatnia, węzeł sanitarny z kabina prysznicową, pomieszczenie gospodarcze oraz serwerownia. Podłogi wykończone panelami i terakotą, na ścianach farba natryskowa. Obiekt posiada własne ogrzewanie gazowe , oddzielnie na pom. biurowe gdzie mamy instalację grzejnikową i oddzielnie na halę z wykorzystaniem systemu nadmuchowego. Kompletna instalacja alarmowa i przeciwpożarowa z monitoringiem. Poza tym obiekt wyposażony w instalację sieci komputerowej, telefonicznej oraz kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń. Dojazd dla tirów. Cena sprzedaży- 4 500 000 zł. netto. Zapraszam na prezentację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps