zmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj

znaleziono 1736 ofert

notatnik
5 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 27.07.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 129 m2 piętro: Parter/4

Do wynajęcia atrakcyjny lokal na Pomorzanach.

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 129 m2, w tym duża sala sprzedaży (91 m2), pomieszczenie biurowe (7 m2), pomieszczenie socjalne (11 m2), WC (3 m2) oraz serwerownia etc. Na podłodze wykładzina, w części kafle, ściany gładzone i malowane. Toaleta w glazurze i terakocie. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem halogenowym. Pomieszczenie biurowe z dużym oknem od strony zaplecza. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową, komputerową etc. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z ulicy. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż, otoczenie osiedli mieszkaniowych. Liczne przystanki komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
7 400LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 10.08.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 74 m2 piętro: Parter/10

Atrakcyjny lokal na parterze w Centrum

Lokal użytkowy zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Szczecina, znajdujący się przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Lokal narożny, położony jest na parterze budynku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo - usługowych. Na powierzchnię lokalu 74 m2 składa się duża sala sprzedaży, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, serwerowni i WC. Wysokość lokalu ok. 3 m. Na podłogach wysokiej jakości terakota oraz wykładzina, ściany gładzone i malowane. Sufity podwieszane z oświetleniem halogenowym oraz wiszącymi lampami jarzeniowymi. W lokalu rozprowadzone instancje - alarmowa, telefoniczna, sieć komputerowa, klimatyzacja (ogrzewanie i chłodzenie) etc. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal w poziomie "0" - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. Szerokie narożne witryny z szybami antywłamaniowymi typu P4. Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowe, gastronomiczne bądź inne. Miejsca parkingowe przed lokalem - ogólnodostępne. Doskonała wizualizacja i ekspozycja, jedno z głównych skrzyżowań o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w sąsiedztwie centrum handlowego i kina. Do czynszu dla właściciela należy doliczyć VAT. Możliwe poączenie z sąsiednim lokalem o powierzchni 60 m2. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
13 680LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 17.01.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 10 pow.: 228 m2 piętro: Parter/5
Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze budynku w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 228 m2 składa się duża sala sprzedaży (ok. 100 m2), 6 pokoi biurowych (ok. 10 m2 każdy) pomieszczenie socjalne (5m2) i WC z umywalką (3m2), serwerownia (4m2), 3 mniejsze pomieszczenia (ok. 4 m2 każde) oraz korytarz. Szerokie witryny (7 m szerokości) wychodzą na ulicę o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal wykończony, w stanie bardzo dobrym, od razu do zasiedlenia. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane, oświetlenie sufitowe rastrowe i halogenowe, na podłodze kafle oraz wykładzina, toaleta kompletna w stanie dobrym. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na tyłach budynku parking opłata 100 PLN netto miesięcznie). W witrynach i na zapleczu szyby bezpieczne P4. Ogrzewanie gazowe - piec dla całego budynku, opłaty tylko w sezonie grzewczym 6,90PLN/1m2. Woda, ścieki oraz energia elektryczna wg indywidualnego zużycia. Pozostałe opłaty 3,90PLN/1m2 (w tym śmieci, opłata cywilno-prawna, odśnieżanie przed lokalem). Rozpoznawalna i prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie lokale handlowe w tym sieciowe, placówki bankowe, kawiarnie, apteki inne lokale usługowe, bliskość komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
14 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 17.01.2017, zmieniona: 03.12.2018
pow.: 400 m2 piętro: Parter/1

Powierzchnia handlowa na parterze CH

Powierzchnia handlowa w obiekcie handlowo-usługowym na terenie kompleksu sklepów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Parter 400 m2, typu open space. Wejście bezpośrednio z dużego, bezpłatnego parkingu dla klientów. Dogodny dojazd dla samochodów typu TIR. Na podłodze terakota, duże okna wystawowe. Powierzchnia do dowolnej aranżacji przez najemcę. Oferowany czynsz najmu - 35 PLN netto/1 m2 parteru. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni handlowej do 2000 m2 na I piętrze tego obiektu - czynsz ofertowy 25 PLN netto/1m2 Koszty eksploatacyjne : 5 PLN/1 m2 w okresie "letnim" zawierają : podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste, ochronę (dozór przez licencjonowaną firmę ochroniarską), sprzątanie części wspólnych i otoczenia obiektu, oświetlenie części wspólnych - proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni w obiekcie. W okresie "zimowym" dodatkowo średnio 4 PLN/ 1m2 za ogrzewanie, według wskazań licznika i proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. Energia i woda płatne według wskazań podliczników, śmieci - odrębna umowa z dostawcą usługi. Lokalizacja w sąsiedztwie bardzo dużego Centrum Handlowego, przy bardzo ruchliwej ulicy. Doskonały dojazd do granicy i drogi S3. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
4 598LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 25.11.2016, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 121 m2 piętro: 4/4
Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 121 m2 składają się 4 pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, oraz toalety - razem 6 pomieszczeń. Na podłogach wykładzina i kafle, ściany i sufity gładzone, malowane, oświetlenie rastrowe. Łazienka z WC w eleganckim stylu. Okna nowego typu, otwierane, PCV. Pokoje wyposażone w sieć komputerową, wideodomofon, sieć telefoniczną. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, elegancka klatka schodowa. Przed budynkiem i pod nim znajdują się miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie( miejskie - SEC). Kaucja 1-3 miesięczna (w zależności od najemcy, wymaganego standardu lokalu oraz okresu najmu). Atrakcyjna lokalizacja oraz doskonała wizualizacja, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Istnieje opcja kupna lokalu - cena ofertowa 6500 PLN netto/m2. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
4 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, SŁONECZNE
oferta dodana 27.04.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 73 m2 piętro: Parter/4

Wynajem, atrakcyjny lokal, os. Słoneczne

Lokal użytkowy położony na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w ciągu lokali handlowo-usługowych. Proponowany lokal posiada nowe szerokie witryny z bezpiecznymi szybami P4 . Aktualnie lokal podzielony jest na 6 pomieszczeń wydzielonych w większości ścianami działowymi, zatem po adaptacji można uzyskać dużą przestronną salę obsługi klienta. Jedno z pomieszczeń pełni funkcję serwerowni. Lokal wykończony, w stanie bardzo dobrym, od razu do zasiedlenia. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem , na podłodze kafle oraz wykładzina, toaleta kompletna w stanie dobrym. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, sieć alarmową i komputerową. Lokal posiada doświetlenie w części zapleczowej - aktualnie duże świetliki z możliwością ich powiększenia. Lokal w stanie technicznym dobrym do dowolnej aranżacji. W lokalu zamontowano nowe grzejniki. Czynsz do spółdzielni (800zł) zawiera zaliczkę na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, kanalizację, wywóz śmieci itd. Najatrakcyjniejsza lokalizacja na Prawobrzeżu miasta Szczecina. W miejscu tym od lat skupiają się zarówno handel jak i usługi całej prawobrzeżnej części miasta. W trzech wielkopowierzchniowych obiektach określanych wspólną nazwą "Centrum Handlowe Helios" oraz w murowanych, estetycznych pawilonach i lokalach usytuowanych na parterach budynków mieszkalnych funkcjonuje wiele instytucji, firm sieciowych branży spożywczej, drogeryjno-farmaceutycznej, odzieżowej i finansowej. W zasadzie miejsce to stanowi centrum handlowo-usługowe Prawobrzeża, jest deptakiem o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego, do którego zjeżdżają mieszkańcy wszystkich okolicznych osiedli, ponieważ klient może tu zaspokoić wszystkie potrzeby w jednym miejscu. Atutem tej lokalizacji jest bardzo duża liczba ogólnodostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych. Bez trudu można dojechać w to miejsce również komunikacją autobusową(wiele linii). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
6 150LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 08.09.2016, zmieniona: 03.12.2018
pow.: 205 m2 piętro: 1/4

Do wynajęcia biuro 205 m2 w Centrum

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany w ścisłym Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia 205 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Pomieszczenia wydzielone lekkimi ściankami działowymi - możliwość dowolnej aranżacji powierzchni do potrzeb najemcy. Na podłogach wykładzina biurowa, ściany gładzone malowane, sufity podwieszane z oświetleniem. Do lokalu prowadzi odrębne wejście. Ogrzewanie z własnej kotłowni, grzejniki opomiarowane. Do dyspozycji najemców pomieszczenie socjalne w glazurze i terakocie, umeblowane szafkami, stołem z krzesłami, wyposażone w lodówkę oraz toalety (w glazurze i terakocie). W lokalu rozprowadzona sieć tele - informatyczna oraz klimatyzacja. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych ( w cenie ok. 100 PLN/miejsce) na wewnętrznym parkingu - wjazd przez bramę na pilota. Czynsz najmu wynosi 30 PLN/1m2. Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni do 350m2 lub biura o powierzchni 60 m2. Koszty eksploatacji wynoszą 9 zł/m2 (ogrzewanie, woda, administracja, wywóz śmieci, podatek, fundusz remontowy); dodatkowe opłaty : energia elektryczna, telefon, Internet. Przed lokalem wiele płatnych miejsc parkingowych. Bardzo dobra lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, reprezentacyjny budynek. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
1 040 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 25.05.2016, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 160 m2 piętro: 2/3
Do sprzedaży pomieszczenia biurowe znajdujące się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 160 m2 składa się 6 pomieszczeń biurowych, zaplecze socjalne oraz toalety. Na podłogach wykładziny i kafle, ściany i sufity gładzone i malowane, oświetlenie rastrowe. Okna nowego typu, otwierane, PCV. Pokoje wyposażone w sieć komputerową (jest serwerownia), klimatyzację, wideodomofon, sieć telefoniczną. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do oferowanych pomieszczeń prowadzi prywatna winda oraz drugie wejście z klatki schodowej. W budynku nowoczesna winda, elegancka klatka schodowa. Przed budynkiem i pod nim znajdują się miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia. Cena sprzedaży jest ceną netto - do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT. Atrakcyjna lokalizacja oraz doskonała wizualizacja, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Możliwość kupna lokalu z najemcą. Istnieje również opcja sprzedaży (lub wynajęcia) innych lokali o powierzchniach 120m2, 128m2 i 155 m2, znajdujących się odpowiednio na 4, 3 i 3 piętrze tego budynku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
5 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
oferta dodana 05.05.2016, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 125 m2 piętro: 3/5
Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na trzecim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza w stylu LOFTU. Na powierzchnię 125 m2 składają się 4 pokoje biurowe o powierzchniach: 38/21/19/16 od 9 m2 do 18 m2, pomieszczenie socjalno/kuchenne ze stałą zabudową, wewnętrzna łazienka z dwiema toaletami (damską i męską), korytarz, przedsionek z zabudową meblową/szafa na garderobę. Jest możliwość zmiany aranżacji lokalu - zwiększenie lub zmniejszenie ilości pokoi. Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina - Wały Chrobrego, zaledwie o krok od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmonii, muzeum Narodowe, muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka Komenda Policji, Zamek książąt Pomorskich, liczne hotele i restauracje. Budynek, w którym znajduje się biuro ma charakter zamknięty - wejście dla osób z zewnątrz do budynku i biura po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie i jest dozorowany przez 24 h. Wszystkie lokale biurowe są dodatkowo wyposażone w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, dodatkowy kodowany zamek elektryczno-magnetyczny w drzwiach wejściowych, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową, do lokali można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych i łączy internetowych. Cena za wynajem w/w lokalu biurowego - 5000 PLN oraz opłata dodatkowa /eksploatacyjna ryczałtowa- 9 PLN/1m2 (woda/ścieki, ogrzewanie biura, wywóz śmieci, ochrona, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych) - do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT. Dodatkowo istnieje możliwość kompleksowego sprzątania biura - szczegóły do indywidualnego uzgodnienia. Kaucja gwarancyjna w wysokości dwumiesięcznej opłaty za wynajem brutto wraz z opłatą dodatkową. Lokal gotowy do natychmiastowego zasiedlenia. Najemca ma nieograniczony dostęp do lokalu biurowego przez 24h, siedem dni w tygodniu. Bezpośrednio przy samym budynku znajduje się duży ogólnodostępny parking, jest także możliwość wynajęcia miejsc parkingowych. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości