zmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj

znaleziono 1814 ofert

notatnik
1 050 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH
oferta dodana 05.09.2018, zmieniona: 19.09.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 161 m2 piętro: Parter/3

Na sprzedaż lokal z najemcą bankowym.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal (z najemcą bankowym) o powierzchni 119,2m2 i z użytkowym przyziemiem o powierzchni 41,4m2. Zlokalizowany i dobrze widoczny u zbiegu ulic Warcisława i Przyjaciół Żołnierza, o dużym natężeniu ruchu samochodowego i dużej intensywności ruchu pieszego. Nieruchomość umiejscowiona w budynku mieszkalno - usługowym z 2006r., w ciągu lokali usługowych, m.in. spożywczych, bankowych, gastronomicznych, w bliskiej odległości od Starej Cegielni. Przed lokalem parking (bez strefy), bezproblemowa możliwość parkowania i dobry dojazd dla aut dostawczych. Nieruchomość do wszechstronnego wykorzystania, posiada: - duże witryny - przestrzeń magazynową - open-space - przestrzeń biurową - toaletę - dwa osobne wejścia - alarm - monitoring - wejście do lokalu z ulicy (przystosowane dla niepełnosprawnych), - ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej, - okna pancerne i rolety przeciwwłamaniowe, - możliwość prowadzenia działalności handlowo - usługowej, biurowej, medycznej, kosmetycznej, gastronomicznej i in. Większa część lokalu o powierzchni 119,2m2 usytuowana jest na parterze oraz 3 pomieszczenia przynależne o łącznej powierzchni 41,4m2 w jego części piwnicznej, połączone klatką schodową z lokalem (dostęp do powyższych pomieszczeń możliwy jest również poprzez zewnętrzne wejście usytuowane na elewacji tylnej budynku). CENA LOKALU ZWOLNIONA Z PODATKU VAT. Polecamy. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!

                            

notatnik
4 400LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 04.09.2018, zmieniona: 17.09.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 110 m2 piętro: Parter

Lokal handlowy 110 m2 , bardzo dobra lokalizacja

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 110 m2. Lokal położony na parterze. Do lokalu wejście bezpośrednio z chodnika, przed lokalem liczne przynależne miejsca parkingowe. Lokal to jedna powierzchnia handlowa z wydzielonym niewielkim zapleczem socjalnym. Lokal w trakcie remontu i wykańczania oddany zostanie gotowy do użytkowania w dobrym standardzie. Możliwe dostosowanie lokalu do potrzeb klienta - wydanie lokalu miesiąc od podpisania umowy . Lokal ogrzewany lub nie wg wymagań klienta . Ogrzewanie SEC - do ustalenia możliwość zamontowania nagrzewnicy Lokal położony na terenie ogrodzonym, oświetlonym, strzeżonym. Lokal położony na typowo handlowym terenie w śródmieściu Szczecina z bardzo dobrym dojazdem do ścisłego centrum, granicy oraz wyjazdu na autostradę. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Na terenie liczne bezpłatne miejsca parkingowe dostępne zarówno dla najemców jak i klientów. Cena najmu lokalu to 4 400 zł netto, dodatkowe opłaty to ogrzewanie ( opcjonalnie ) ,prąd i woda płatne wg zużycia. Kaucja dwumiesięczna. Lokal idealny na prowadzenie działalności handlowej branży wyposażenia i wykończenia wnętrz, motoryzacyjnej itp. oraz wszelkich usług. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
notatnik
8 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 04.09.2018, zmieniona: 17.09.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 180 m2 piętro: Parter

Piękny lokal 180 m2 dla firm dekoratorskich

Do wynajęcia pięknie wykończony, elegancki lokal handlowo usługowy o powierzchni 180 m2. Lokal położony na parterze. Do lokalu wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny , przed lokalem liczne przynależne miejsca parkingowe. Lokal to duża powierzchnia ekspozycyjna lub handlowa , wydzielone dodatkowo biuro , 2 toalety . Możliwość odkupienia od obecnego najemcy wyposażenie i umeblowania ( do uzgodnienia ) . Lokal ogrzewany zainstalowane dwa klimakonwektory ( funkcja grzewcza i chłodząca ) Lokal położony na terenie ogrodzonym, oświetlonym, strzeżonym. Lokal położony na typowo handlowym terenie w śródmieściu Szczecina z bardzo dobrym dojazdem do ścisłego centrum, granicy oraz wyjazdu na autostradę. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Na terenie liczne bezpłatne miejsca parkingowe dostępne zarówno dla najemców jak i klientów. Cena najmu lokalu to 8000 zł netto, dodatkowe opłaty to prąd i woda płatne wg zużycia. Kaucja dwumiesięczna. Lokal ze względu na wykończenie i położenie idealny dla firm dekoratorskich , architektonicznych itp a także na prowadzenie działalności handlowej branży wyposażenia i wykończenia wnętrz, motoryzacyjnej itp. oraz wszelkich usług. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
notatnik
6 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 04.09.2018, zmieniona: 17.09.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 90 m2 piętro: Parter

Lokal handlowy 90 m2 przy ruchliwej ulicy

Do wynajęcia ładnie wykończony lokal handlowo usługowy o powierzchni 90 m2. Lokal położony na parterze przy bardzo ruchliwej ulicy w pobliżu przystanków autobusowych. Do lokalu wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny na całą szerokość lokalu , przed lokalem liczne przynależne miejsca parkingowe. Lokal to duża powierzchnia handlowa , wydzielone dodatkowo niewielkie pomieszczenie magazynowe , zaplecze socjalne z toaletą . Lokal ogrzewany zainstalowany klimakonwektor ( funkcja grzewcza i chłodząca ) Lokal położony na typowo handlowym terenie w śródmieściu Szczecina z bardzo dobrym dojazdem do ścisłego centrum, granicy oraz wyjazdu na autostradę. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Przed lokalem bezpłatne miejsca parkingowe dostępne zarówno dla najemców jak i klientów. Cena najmu lokalu to 6000 zł netto, dodatkowe opłaty to prąd i woda płatne wg zużycia. Kaucja dwumiesięczna. Lokal ze względu na wykończenie i położenie idealny na prowadzenie każdej działalności handlowej w szczególności branży wyposażenia i wykończenia wnętrz, motoryzacyjnej itp. oraz wszelkich usług. Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
notatnik
2 135LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, JASNE BŁONIA
oferta dodana 05.09.2018, zmieniona: 21.09.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 43 m2 piętro: 1/3

Lokal biurowy 2 pokoje Jasne Błonia

BIURO: Lokal biurowy 2-pokojowy o powierzchni 42,64m kw. na 1-piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni i Ronda Giedroycia. Pokoje w układzie przechodnim: z pokoju 28,82m kw. w prawo jest wejście do pokoju 13,82mkw. Na oknach żaluzje. Okna od strony zachodniej. Umeblowanie widoczne na zdjęciach - biurka, szafy, krzesła. BUDYNEK: Budynek 3-kondygnacyjny, typowy biurowy ładnie wyglądający, położony w willowej prestiżowej części miasta, w spokojnym położeniu przy bocznej uliczce. Idealna lokalizacja na potrzeby np. firm z branży informatycznej, doradczej, konsultingowej, szkoleniowej, projektowej itp. Przy budynku - w ramach wolnych dostępnych miejsc można parkować auto. Budynek otwarty poniedziałek - piątek w godz. 8-21, w soboty od godz. 8 do 14, potem jest objęty alarmem i dozorem firmy ochroniarskiej. Zadbane WC na tym samym piętrze. OPŁATY: Comiesięczny czynsz najmu wynosi tylko 2135zł + VAT (23%), w tym już jest ogrzewanie, dozór budynku przez firmę ochroniarską, woda, prąd (przy zwykłym użytkowaniu biurowym), korzystanie z części wspólnych. Dodatkowo miesięcznie tylko internet/telefon na podstawie odrębnej umowy z dostawcą sygnału ( w obiekcie jest ORANGE ). Wymagana jest kaucja 2-miesięczna brutto oraz prowizja biura nieruchomości zgodnie z cennikiem zawartym na stronie biura. UMOWA NAJMU ( PODNAJMU ) NA MINIMUM 6-MIESIĘCY Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA. Świetna oferta z uwagi na wyborną lokalizację w cichym miejscu blisko Jasnych Błoni. Stan biura jak na zdjęciach oraz na załączonym rzucie. Zapraszamy ! .......................................................................................... KUP I SPRZEDAJ BEZPIECZNIE Z "KONTRAKT" NIERUCHOMOŚCI ! Rodzinna marka KONTRAKT NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN - rok założenia 2004 Nasza misja-BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI Doświadczenie zawodowe GWARANCJĄ POWODZENIA TRANSAKCJI SPRAWDŹ NAS, OPINIE O NAS, INNE OFERTY ORAZ CENNIK USŁUGI POŚREDNICTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
notatnik
2 396LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, JASNE BŁONIA
oferta dodana 04.09.2018, zmieniona: 21.09.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 48 m2 piętro: 1/3

Lokal biurowy 3 pokoje Jasne Błonia

BIURO: Lokal biurowy 3-pokojowy o powierzchni 48,26m kw. na 1-piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni i Ronda Giedroycia. Pokoje w układzie przechodnim: z pokoju 11,28m kw. w lewo jest wejście do pokoju 14,38mkw., w prawo jest wejście do pokoju 22,6m kw. Na oknach żaluzje. Okna od strony zachodniej. Umeblowanie widoczne na zdjęciach - biurka, szafy, krzesła. BUDYNEK: Budynek 3-kondygnacyjny, typowy biurowy ładnie wyglądający, położony w willowej prestiżowej części miasta, w spokojnym położeniu przy bocznej uliczce. Idealna lokalizacja na potrzeby np. firm z branży informatycznej, doradczej, konsultingowej, szkoleniowej, projektowej itp. Przy budynku - w ramach wolnych dostępnych miejsc można parkować auto. Budynek otwarty poniedziałek - piątek w godz. 8-21, w soboty od godz. 8 do 14, potem jest objęty alarmem i dozorem firmy ochroniarskiej. Zadbane WC na tym samym piętrze. OPŁATY: Comiesięczny czynsz najmu wynosi tylko 2396zł + VAT (23%), w tym już jest ogrzewanie, dozór budynku przez firmę ochroniarską, woda, prąd (przy zwykłym użytkowaniu biurowym), korzystanie z części wspólnych. Dodatkowo miesięcznie tylko internet/telefon na podstawie odrębnej umowy z dostawcą sygnału ( w obiekcie jest ORANGE ). Wymagana jest kaucja 2-miesięczna brutto oraz prowizja biura nieruchomości zgodnie z cennikiem zawartym na stronie biura. UMOWA NAJMU (PODNAJMU ) NA MINIMUM 6-MIESIĘCY Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA. Świetna oferta z uwagi na wyborną lokalizację w cichym miejscu blisko Jasnych Błoni. Stan biura jak na zdjęciach oraz na załączonym rzucie. Zapraszamy ! .......................................................................................... KUP I SPRZEDAJ BEZPIECZNIE Z "KONTRAKT" NIERUCHOMOŚCI ! Rodzinna marka KONTRAKT NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN - rok założenia 2004 Nasza misja-BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI Doświadczenie zawodowe GWARANCJĄ POWODZENIA TRANSAKCJI SPRAWDŹ NAS, OPINIE O NAS, INNE OFERTY ORAZ CENNIK USŁUGI POŚREDNICTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
notatnik
6 000LOKAL na WYNAJEM
Szczecin, Centrum, Edmunda Bałuki
oferta dodana 04.09.2018
pow.: 90 m2
Chcesz wypromować Twoją markę - ten lokal musi być Twój! Lokal idealny na każdą działalność! Ścisłe centrum, ul. Bałuki przy samym wejściu do Kaskady! Top lokalizacja zapewniająca maksymalny przepływ klientów, również turystów oraz gwarantująca prestiż marki. Duże witryny, wygodny trotuar, granitowa elewacja, bezpośrednia widoczność z Galerii Handlowej Kaskada oraz bezpośrednia bliskość wszelkich obiektów użyteczności publicznej, atrakcji turystycznych oraz nowoczesnych biurowców. Powierzchnia około 90m2, w tym ok. 30 m2 w przyziemiu (gabinet, zaplecze socjalne, toaleta). Wysoki standard wykończenia wnętrza, możliwość najmu wraz z wyposażeniem (do uzgodnienia). Ogrzewanie miejskie, czynsz wraz z ogrzewaniem ok.500zł. Wewnętrzna instalacja komputerowa i telefoniczna. Lokal klimatyzowany. Cena 6000 zł miesięcznie netto plus opłaty. Kaucja jednomiesięczna. Nie przegap okazji, ten lokal jest gwarancją sukcesu Twojej marki! Więcej informacji u właściciela oferty: Jarosław 509 316 992. Zapraszam na prezentację! Wysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer: Nr oferty: LW-5005 Nr licencji pośrednika 5071 Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń, więc nie stanowią quot;ofertyquot; w rozumieniu przepisów prawa. Lokal jasny, wysoki, przestronny; możliwość aranżacji typu open space przy wieloletniej umowie najmu; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jarosław Mazurek (licencja nr: 5071) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
notatnik
555LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, JASNE BŁONIA
oferta dodana 04.09.2018, zmieniona: 21.09.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 12 m2 piętro: 1/2

Lokal biurowy jeden pokój Jasne Błonia

REWELACJA. Lokal biurowy o powierzchni 11,89m kw. ( =12m kw ) na 1-piętrze w okolicach Jasnych Błoni. Na podłodze nowe panele, ściany świeżo odmalowane po ostatnim najemcy. Na oknach rolety słoneczne. okna na stronę wschodnią. WIDOCZNE NA ZDJĘCIU DRZWI NA LEWEJ ŚCIANIE SĄ TRWALE ZAMKNIĘTE. LOKAL JEST CAŁKOWICIE NIEZALEŻNY, NIEPRZEJŚCIOWY. Na półpiętrze dostępne jest zadbane WC oraz wspólna kuchnio-jadalnia, z której można korzystać. Budynek 3-kondygnacyjny, typowy biurowy ładnie wyglądający, położony w willowej prestiżowej części miasta. Idealna lokalizacja na potrzeby np. firm z branży informatycznej, doradczej, konsultingowej, szkoleniowej, projektowej itp. Przy budynku - w ramach wolnych dostępnych miejsc można parkować auto. Budynek otwarty poniedziałek - piątek w godz. 8-21, w soboty od godz. 8 do 14, potem jest objęty alarmem i dozorem firmy ochroniarskiej. Czynsz wynajmu wynosi tylko 555zł + VAT (23%), w tym już jest ogrzewanie, dozór budynku przez firmę ochroniarską, woda, prąd (przy zwykłym użytkowaniu biurowym). Dodatkowo tylko internet/telefon na podstawie odrębnej umowy z dostawcą sygnału ( w obiekcie jest ORANGE ). Wymagana jest kaucja 1-miesięczna oraz prowizja biura nieruchomości zgodnie z cennikiem zawartym na stronie biura. UMOWA NAJMU NA MINIMUM 12-MIESIĘCY Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA. Świetna oferta z uwagi na wyborną lokalizację w cichym miejscu blisko Jasnych Błoni. LOKAL AKTUALNY. Stan jak na zdjęciach oraz na załączonym rzucie. .......................................................................................... KUP I SPRZEDAJ BEZPIECZNIE Z "KONTRAKT" NIERUCHOMOŚCI ! Rodzinna marka KONTRAKT NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN - rok założenia 2004 Nasza misja-BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI Doświadczenie zawodowe GWARANCJĄ POWODZENIA TRANSAKCJI SPRAWDŹ NAS, OPINIE O NAS, INNE OFERTY ORAZ CENNIK USŁUGI POŚREDNICTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
notatnik
7 450LOKAL na WYNAJEM
Szczecin, Żelechowa
oferta dodana 03.09.2018
pow.: 324 m2 piętro: 1/1
Oferta wynajmu lokalu biurowo-handlowego znajdującego się w dzielnicy Żelechowa. Na powierzchnię 324 m 2 składają się: 5 pomieszczeń o powierzchni od 15 m 2 do 100 m 2 kuchnia 2 pomieszczenia sanitarne z WC, umywalką i prysznicem Lokal w sierpniu 2018 roku przeszedł gruntowny remont. Ściany wybiałkowano, podłogę wyłożono terakotą. Ogrzewanie pochodzi z pieca gazowego dwufunkcyjnego, lokal jest klimatyzowany. OPŁATY: Czynsz najmu 7450 zł/miesiąc netto Opłaty według liczników (gaz i prąd) Kaucja 7450 zł Jednorazowa opłata dla biura 7450 zł Zdjęcia przedstawiają lokal jeszcze przed końcem remontu ***Polecam i zapraszam na prezentację*** ::KONTAKT DO AGENTA Magda Wasilewska 609504006 magda@kingnieruchomosci.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Małgorzata Maciejewska (licencja nr: 16168) -------------------------- PROSIMY O PODAWANIE NUMERÓW TELEFONÓW DO KONTAKT - NIE ODPOWIADAMY NA ZAPYTANIA BEZ NUMERÓW TELEFONÓW ********************************************************************* SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ - jeśli masz obciążenie komornicze - postępowanie spadkowe - problemy z windykacją - gwarantujemy pomoc prawną -------------ZADZWOŃ 500 400 855 lub 91 820 26 26------------------ ******************************************************************** *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem