zmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj

znaleziono 1962 ofert

notatnik
180 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 01.08.2018, zmieniona: 06.08.2018
pow.: 25 m2 piętro: Parter/3

Na sprzedaż lokal użytk.-biurowy,usługowy,handowyl

Na sprzedaż lokal użytkowy 25,24 m2 na parterze na Pomorzanach z duża witryną i żaluzją antywłamaniową .Mieści się niedaleko Szpitala Klinicznego na Pomorzanach. Na 25,24 m2 składa się sala główna oraz toaleta z umywalką. Dodatkowo w lokalu jest wybudowana antresola (wysokość ok.2 m.) ,która nie jest wliczona w metraż ,można tak zrobić magazyn lub pomieszczenie socjalne . Lokal idealnie nadaję się zarówno na działalność biurową ,usługową czy handlową. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych .Jest po remoncie ,wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne ,okna nowe ,żaluzje antywłamaniowe.Ściany gładzone i pomalowane. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (SEC). Czynsz do wspólnoty wynosi 260 zł . z funduszem remontowym. Polecam ze względu na niskie koszty eksploatacyjne i cenę. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
9 900LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 31.07.2018, zmieniona: 06.08.2018
pow.: 275 m2 piętro: Parter/4

Lokal użytkowy w ścisłym centrum Szczecina

Lokal użytkowy na działalność handlową, usługową lub gastronomiczną. Lokal usytuowany jest na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic Szczecina w ciągu lokali o zróżnicowanym przeznaczeniu: restauracje, banki, instytucje finansowe, sklepy z ekskluzywną odzieżą, wyposażeniem wnętrz itp. W przypadku działalności gastronomicznej istnieje możliwość wystawienia ogródka przed lokalem. Lokal posiada trzy wejścia z poziomu parteru - jedno od frontu lokalu i dwa od strony zaplecza. Od strony zaplecza lokal posiada duże okna doświetlające go w środku ( aktualnie większość okien jest częściowo lub całkowicie zaślepiona łącznie z trzecim wejściem ). Powierzchnia parteru wynosi 175mkw wysokość do sufitu wynosi 3,39-3,63m Pomieszczenia znajdujące się w przyziemiu o powierzchni 100 mkw są wysokie na 2,42 - 2,59m i znajdują się tam pomieszczenia: biurowe, socjalne, toaleta z prysznicem oraz pomieszczenia techniczno-magazynowe. Lokal w trakcie przygotowań do wymiany witryn ( na zdjęciu poglądowa wizualizacja witryn ) Czynsz najmu 9900 netto+ opłaty do spółdzielni 1238 ( w tym śmieci) + opłaty licznikowe prąd, woda, ogrzewanie (SEC indywidualny licznik ), złożone warunki przyłączeniowe gazu Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
7 500LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POGODNO
oferta dodana 31.07.2018, zmieniona: 06.08.2018
pow.: 305 m2 piętro: Parter/4

Lokal użytkowy na Pogodnie

Do wynajęcia lokal dwupoziomowy z przeznaczeniem na działalność biurowo-magazynową (hurtownia, centrum logistyczne itp.) Oferowany obiekt znajduje się w prestiżowej dzielnicy Szczecina- Pogodnie. Górny poziom (wysoki parter) to reprezentacyjne pomieszczenia (136 m2) z osobnym wejściem . Standard ich wykończenia podniesie prestiż każdej firmy. Dolny poziom (wysoka piwnica) składa się zarówno pomieszczenia biurowych, jak i magazynowych (169 m2) . Posiada osobne wejście do części biurowej oraz wjazd od strony ulicy przez garaż do części magazynowej. Jest możliwość adaptacji całości przestrzeni do potrzeb najemcy. Lokal jest wyposażony w internet dostarczany światłowodem (w każdej sali gniazdka internetowe), instalację alarmową (serwisowana w połowie roku), a w najbliższych miesiącach planowane jest założenie monitoringu video całego budynku. Drzwi do pomieszczeń na parterze są szklane, armatura elektryczna z nierdzewnej, szczotkowanej stali. Boczna ściana jest dobrze widoczna od ulicy. Najemca będzie miał możliwość umieszczenia na niej swojej reklamy (z podświetleniem nocnym). Czynsz najmu 7500 zł netto miesięcznie + opłaty za media według zużycia Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem