zmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj

znaleziono 5350 ofert

notatnik
115 500MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Sianów, Bajkowe Centrum handlowe, Jezioro, Las, Pas nadmor, Tylna
oferta dodana 27.02.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 31 m2
Oferta nowych mieszkań na Osiedlu Bajkowym w Sianowie w segmencie C. Mieszkanie dwupokojowe położone na I piętrze budynku. Na parterze budynku znajdą się 3 mieszkania dwupokojowe, na pierwszym i drugim piętrze będą po 2, a na ostatnim trzecim piętrze będzie 6. W powstającym budynku, którego zakończenie budowy planowane jest na czerwiec 2018 roku, w sumie znajdą się: - 4 mieszkania jednopokojowe - 13 mieszkań dwupokojowych (od 102500zł do 119000zł) - 16 mieszkań trzypokojowych - 3 mieszkania czteropokojowe Do ceny mieszkania należy doliczyć kwotę za zakup miejsca postojowego w cenie 9900zł lub garażu w cenie 33000zł. Inwestycja obejmuje zabudowę wielorodzinną trzy piętrową. Nowe osiedle zlokalizowane jest w centrum miejscowości, w otoczeniu zieleni, blisko sklepów (Biedronka, Polo Market. Czerwona Torebka), apteki, urzędu miejskiego, gastronomii. Osiedle będzie posiadać wewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Zlokalizowanie inwestycji w Sianowie to gwarancja niższych cen mieszkania oraz niewielkiej odległości od miasta. Dojazd do Koszalina (6 minut drogi samochodem) gwarantują 2 drogi krajowe, droga rowerowa oraz planowana obwodnica miasta. Oddanie do użytkowania nastąpi w 2018 roku w standardzie deweloperskim ( okna PCV, sufit i ściany pokryte tynkiem gipsowym, drzwi wejściowe,w kuchni i łazience przygotowane wyjścia pod armaturę, brak drzwi wewnętrznych i białego montażu. W wybranych mieszkaniach możliwe jest wykonanie balkonu w cenie 9 000zł. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa.
notatnik
187 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Sianów, Bajkowe Centrum handlowe, Jezioro, Las, Pas nadmor, Tylna
oferta dodana 27.02.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 51 m2 piętro: 1/3
Oferta nowych mieszkań na Osiedlu Bajkowym w Sianowie w segmencie C. Mieszkanie czteropokojowe położone na pierwszym piętrze budynku. W tym budynku znajdą się tylko 3 mieszkania czteropokojowe w cenie od 184500zł do 187000zł. W powstającym budynku, którego zakończenie budowy planowane jest na czerwiec 2018 roku, w sumie znajdą się: - 4 mieszkania jednopokojowe - 13 mieszkań dwupokojowych - 16 mieszkań trzypokojowych - 3 mieszkania czteropokojowe Do ceny mieszkania należy doliczyć kwotę za zakup miejsca postojowego w cenie 9900zł lub garażu w cenie 33000zł. Inwestycja obejmuje zabudowę wielorodzinną trzy piętrową. Nowe osiedle zlokalizowane jest w centrum miejscowości, w otoczeniu zieleni, blisko sklepów (Biedronka, Polo Market. Czerwona Torebka), apteki, urzędu miejskiego, gastronomii. Osiedle będzie posiadać wewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Zlokalizowanie inwestycji w Sianowie to gwarancja niższych cen mieszkania oraz niewielkiej odległości od miasta. Dojazd do Koszalina (6 minut drogi samochodem) gwarantują 2 drogi krajowe, droga rowerowa oraz planowana obwodnica miasta. Oddanie do użytkowania nastąpi w 2018 roku w standardzie deweloperskim ( okna PCV, sufit i ściany pokryte tynkiem gipsowym, drzwi wejściowe,w kuchni i łazience przygotowane wyjścia pod armaturę, brak drzwi wewnętrznych i białego montażu. W wybranych mieszkaniach możliwe jest wykonanie balkonu w cenie 9 000zł. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa.
notatnik
248 500MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Niekłonice, Niekłonice
oferta dodana 11.06.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 58 m2 piętro: 1/2
Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Koszalina - Osiedle Viktoria Park. Mieszkanie trzypokojowe położone na piętrze nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Nieruchomość położona jest na nowopowstającym Osiedlu Viktoria Park, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Lechickiej, tuż za przejazdem kolejowym, na terenie gminy Świeszyno, w Niekłonicach. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju (9,74m2), przestronnego salonu z aneksem kuchennym (21,47m2), dwóch pokoi (10,79m2 i 10,49m2), łazienki (5,25m2) i tarasu (7,82m2). Mieszkanie o takim układzie funkcjonalnym znajduje się również na drugim piętrze budynku. Nieruchomość będzie gotowa do zamieszkania w 2018 roku. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, żłobki, przedszkola miejskie i prywatne, szkoła podstawowa, apteki, przystanek autobusowy. Osiedle świetnie skomunikowane z Koszalinem, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Do Ratusza i Centrum Handlowego ATRIUM zaledwie 7 min jazdy autem.Osiedle Viktoria Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń. Znajdą się tam sklepy, przedszkole, place zabawa dla najmłodszych. W pierwszym etapie powstanie osiem budynków, w każdym będzie 12 mieszkań - dwupokojowych i trzypokojowych. Mieszkania posiadają przemyślany układ funkcjonalny - są idealną propozycją zarówno dla pary jak i dla rodzin z dziećmi.
notatnik
270 600MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Niekłonice, Viktoria Park Przedszkole, Przychodnia, Przystanek, Niekłonice
oferta dodana 11.06.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 63 m2
Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Koszalina - Osiedle Viktoria Park. Mieszkanie trzpokojowe położone na parterze nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Nieruchomość położona jest na nowopowstającym Osiedlu Viktoria Park, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Lechickiej, tuż za przejazdem kolejowym, na terenie gminy Świeszyno, w Niekłonicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju (9,74m2), pokoju połączonego z kuchnią (24,66m2), drugiego pokoju (12,48m2), łazienki (5,25m2) i tarasu (10,79m2). Mieszkanie o takim układzie funkcjonalnym znajduje się również na pierwszym i drugim piętrze budynku. Nieruchomość będzie gotowa do zamieszkania w 2018 roku. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, żłobki, przedszkola miejskie i prywatne, szkoła podstawowa, apteki, przystanek autobusowy. Osiedle świetnie skomunikowane z Koszalinem, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Do Ratusza i Centrum Handlowego ATRIUM zaledwie 7 min jazdy autem.Osiedle Viktoria Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń. Znajdą się tam sklepy, przedszkole, place zabawa dla najmłodszych. W pierwszym etapie powstanie osiem budynków, w każdym będzie 12 mieszkań - dwupokojowych i trzypokojowych. Mieszkania posiadają przemyślany układ funkcjonalny - są idealną propozycją zarówno dla pary jak i dla rodzin z dziećmi.
notatnik
248 300MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Niekłonice, Viktoria Park Przedszkole, Przychodnia, Przystanek, Niekłonice
oferta dodana 22.02.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 58 m2 piętro: 1/2
Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Koszalina - Osiedle Viktoria Park. Mieszkanie trzpokojowe położone na pierwszym piętrze nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Nieruchomość położona jest na nowopowstającym Osiedlu Viktoria Park, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Lechickiej, tuż za przejazdem kolejowym, na terenie gminy Świeszyno, w Niekłonicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju (6,45m2), pokoju połączonego z kuchnią (22,02m2), dwóch pokoi (12,32 i 12,02m2), łazienki (4,90m2) i loggi (7,88m2). Mieszkanie o takim układzie funkcjonalnym znajduje się również na drugim piętrze budynku. Nieruchomość będzie gotowa do zamieszkania w 2018 roku. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, żłobki, przedszkola miejskie i prywatne, szkoła podstawowa, apteki, przystanek autobusowy. Osiedle świetnie skomunikowane z Koszalinem, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Do Ratusza i Centrum Handlowego ATRIUM zaledwie 7 min jazdy autem.Osiedle Viktoria Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń. Znajdą się tam sklepy, przedszkole, place zabawa dla najmłodszych. W pierwszym etapie powstanie osiem budynków, w każdym będzie 12 mieszkań - dwupokojowych i trzypokojowych. Mieszkania posiadają przemyślany układ funkcjonalny - są idealną propozycją zarówno dla pary jak i dla rodzin z dziećmi.
notatnik
178 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Niekłonice, Viktoria Park Przedszkole, Przychodnia, Przystanek, Niekłonice
oferta dodana 22.02.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 41 m2 piętro: 1/2
Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Koszalina - Osiedle Viktoria Park. Mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Nieruchomość położona jest na nowopowstającym Osiedlu Viktoria Park, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Lechickiej, tuż za przejazdem kolejowym, na terenie gminy Świeszyno, w Niekłonicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju (4,83m2), dużego pokoju połączonego z kuchnią (21,68m2), drugiego pokoju (9,54m2), łazienki (5,32m2) i loggia (7,82m2). Mieszkanie o takim układzie funkcjonalnym znajduje się również na drugim piętrze budynku. Nieruchomość gotowa do zamieszkania w 2018 roku. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, żłobki, przedszkola miejskie i prywatne, szkoła podstawowa, apteki, przystanek autobusowy. Osiedle świetnie skomunikowane z Koszalinem, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Do Ratusza i Centrum Handlowego ATRIUM zaledwie 7 min jazdy autem.Osiedle Viktoria Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń. Znajdą się tam sklepy, przedszkole, place zabawa dla najmłodszych. W pierwszym etapie powstanie osiem budynków, w każdym będzie 12 mieszkań - dwupokojowych i trzypokojowych. Mieszkania posiadają przemyślany układ funkcjonalny - są idealną propozycją zarówno dla pary jak i dla rodzin z dziećmi.
notatnik
175 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Bukowo Morskie, Jezioro, Kościół, Las, Pas nadmorski, Plac zabaw,, Bukowo Morskie
oferta dodana 12.04.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 65 m2
Szukasz 3-pokojowego mieszkania? Chcesz samodzielnie zaaranżować swoje wnętrze? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję!!! Przedmiot sprzedaży stanowi przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 65,18m2. Nieruchomość idealnie nadaje się dla pary bądź rodziny z dzieckiem lub jako miejsce na wakacyjny odpoczynek. Dużym atutem jest lokalizacja na spokojnym osiedlu w strefie uzdrowiskowej Dąbki. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku , położonego w Bukowie Morskim. Wchodząc do środka znajdujemy się w hallu . Na lewo od wejścia mamy pierwszy pokój w którym z powodzeniem możemy urządzić salon z którego jest wyjście na dużą logię na której można zjeść śniadanie lub wypić poranną kawę z widokiem na tereny zielone . Idąc dalej również po lewo znajduje się kolejne pomieszczenie , które idealnie sprawdzi się jako bardzo słoneczne duża sypialnia. Na wprost od wejścia mamy dużą i ustawną łazienkę . Po prawej stronie znajduję się mały pokoik, który nadaje się na pokój dziecięcy lub gabinet. Tuż za tym pokoikiem znajduje się duża kuchnia w której obiady rodzinne można spożywać przy dużym stole. Z okna kuchni widać pięknie zagospodarowany ogród należący do tej nieruchomości Do mieszkania przynależy również bardzo duża piwnica o powierzchni około 22 m2 która umożliwi swobodne przechowanie rowerów czy innych sprzętów bez zbędnej utraty miejsca w mieszkaniu. Nieruchomość posiada duże możliwości aranżacyjne. Jeżeli chcesz zatem zaprojektować swoje mieszkanie według własnej i niepowtarzalnej koncepcji to jest miejsce, gdzie z pewnością możesz się wykazać ;). Budynek znajduje się w dobrym stanie technicznym, teren wkoło jest ładnie zagospodarowany. Okna o wychodzącą na dwie strony dzięki czemu mieszkanie jest doskonale doświetlone. Atutem mieszkania jest brak czynszu. Ogrzewanie wraz z wodą - etażowe. Mieszkanie położone jest w pięknej uzdrowiskowej okolicy gdzie znajdują się tereny zielone, jezioro, ścieżka rowerowa. W niedalekim sąsiedztwie prowadzona jest agroturystyka a bliskość do Dąbek i morza To 3 km . Jeżeli marzysz o ciszy, spokoju, odpoczynku i zmiany klimatu , ta oferta jest właśnie dla Cebie.
notatnik
660 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Mielno, Jezioro, Las, Park, Pas nadmorski, Plac zabaw, Prz, Piastów
oferta dodana 13.04.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 56 m2 piętro: 1/4
Szukasz miejsca do wypoczynku nad morzem? Pragniesz uciec od zgiełku i rozkoszować się morskim powietrzem i ciepłym piaskiem? W takim razie mam idealna propozycje dla Ciebie a mianowicie wykończony i wyposażony apartament w Mielnie o powierzchni 56,16 m2. Jest to inwestycja w Mielnie przy ul. Piastów 1A. Specyficzny mikroklimat Mielna i bardzo czysta, szeroka oraz bezpieczna plaża przyciągają do miasta corocznie dziesiątki tysięcy turystów. Wczasowicze, uwielbiający imprezy, z pewnością będą zachwyceni tutejszą ofertą klubów, których zagęszczenie na kilometr kwadratowy zadziwia. Elegancki budynek czteropiętrowy posadowiony jest na zagospodarowanej działce i tworzy 14 lokali. Lokal numer 3 składa się z trzech pomieszczeń (w tym jeden z aneksem kuchennym) oraz łazienkę. Pomieszczenia są niezwykle słoneczne. Apartament urządzony w sposób bardzo funkcjonalny a zarazem przytulny w charakterze morskim. Posiada bardzo przestronny taras, który pozwala rozkoszować się wieczornym relaksem a także przynależy miejsce postojowe. Dla bezpieczeństwa właścicieli jak i ich gości wejście za pomocą indywidualnych kodów. Inwestycje z apartamentami które powstały w Mielnie posiadają bardzo rozbudowaną infrastrukturę wypoczynkową. W obiektach znajdują się strefy SPA i wellnes z saunami i basenami. Z myślą o najmłodszych tworzone są strefy zabaw dla dzieci wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Mielno i jego plaża należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim wybrzeżu. Miejscowość jest malowniczo położona w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno, posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z resztą kraju (12 km od Koszalina), duże obszary leśne i atrakcyjne szlaki turystyczne. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.
notatnik
360 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Mielno, Jezioro, Las, Park, Pas nadmorski, Plac zabaw, Prz, Piastów
oferta dodana 13.04.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 31 m2 piętro: 1/4
Szukasz miejsca do wypoczynku nad morzem? Pragniesz uciec od zgiełku i rozkoszować się morskim powietrzem i ciepłym piaskiem? W takim razie mam idealna propozycje dla Ciebie a mianowicie wykończony i wyposażony apartament w Mielnie o powierzchni 31,11 m2. Jest to inwestycja w Mielnie przy ul. Piastów 1A. Specyficzny mikroklimat Mielna i bardzo czysta, szeroka oraz bezpieczna plaża przyciągają do miasta corocznie dziesiątki tysięcy turystów. Wczasowicze, uwielbiający imprezy, z pewnością będą zachwyceni tutejszą ofertą klubów, których zagęszczenie na kilometr kwadratowy zadziwia. Elegancki budynek czteropiętrowy posadowiony jest na zagospodarowanej działce i tworzy 14 lokali. Lokal numer 4 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Pomieszczenie jest niezwykle słoneczne. Apartament urządzony w sposób bardzo funkcjonalny a zarazem przytulny w charakterze morskim. Posiada bardzo przestronny taras, który pozwala rozkoszować się wieczornym relaksem a także przynależy miejsce postojowe. Dla bezpieczeństwa właścicieli jak i ich gości wejście za pomocą indywidualnych kodów. Inwestycje z apartamentami które powstały w Mielnie posiadają bardzo rozbudowaną infrastrukturę wypoczynkową. W obiektach znajdują się strefy SPA i wellnes z saunami i basenami. Z myślą o najmłodszych tworzone są strefy zabaw dla dzieci wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Mielno i jego plaża należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim wybrzeżu. Miejscowość jest malowniczo położona w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno, posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z resztą kraju (12 km od Koszalina), duże obszary leśne i atrakcyjne szlaki turystyczne. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.
notatnik
285 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Warszawa, Centrum handlowe, Przystanek autobusowy, Szkoła, U, Strumykowa
oferta dodana 13.04.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 34 m2 piętro: 3/6
Idealne dla singla lub młodej pary, świetnie nadaje się także na inwestycję. W tej chwili mieszkanie wynajmowane . Istnieje możliwość przejęcia najmu. Mieszkanie o metrażu 34,30 m2 składa się z jednego pokoju z bardzo pojemnymi szafami, z aneksem kuchennym. Z pokoju wyjście na ustawny, słoneczny balkon. W pełni wyposażona kuchnia zabudowana meblami na wymiar; łazienka oraz pokój z wygodną kanapą. W pokoju znajduje się także łóżko sypialniane. Do mieszkania jest przypisane miejsce parkingowe naziemne. Mieszkanie ciche i spokojne z widokiem na patio. Wokół bloku również sporo miejsc parkingowych. Zalety mieszkania: -mieszkanie położone na kameralnym osiedlu - osiedle z monitoringiem i całodobową ochroną. - na terenie osiedla znajduje się piękny ogród, patio, plac zabaw, wydzielone miejsce na grilla. - w budynku znajduje się winda z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego - osiedle położone przy ulicy Strumykowej 69 ("Akacje 11") w odległości 50m od pętli autobusowej i tramwajowej, do której prowadzi oddzielna furtka - piękny 11 m2 taras/loggia, z widokiem na zieleń, a w oddali na osiedle domków jednorodzinnych - w bliskiej okolicy: szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, Rossmann, bary, pizzerie, burgerownia, sushi, etc. - osiedle przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz matek z małymi dziećmi (podjazdy dla wózków) To dzielnica pierwszego wyboru dla wielu ludzi szukających pierwszego własnego mieszkania w Warszawie. Jej atutem są niskie ceny i duży wybór mieszkań. Wynajem w tej dzielnicy jest atrakcyjny dla osób rozpoczynających życie i karierę w Warszawie Podsumowując... jeśli szukacie mieszkania usytuowanego w świetnej okolicy, dobrze skomunikowanego oraz w nowym budownictwie na terenie zamkniętego, monitorowanego i chronionego osiedla, a jednocześnie bardzo dobrej inwestycji to jest to propozycja właśnie dla Was. Zainteresowałeś się naszą ofertą? Zadzwoń , zaproponuj swoją cenę!
notatnik
285 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Warszawa, Centrum handlowe, Przystanek autobusowy, Szkoła, U, Strumykowa
oferta dodana 13.04.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 35 m2 piętro: 1/6
Idealne dla singla lub młodej pary, świetnie nadaje się także na inwestycję. W tej chwili mieszkanie wynajmowane . Istnieje możliwość przejęcia najmu. Mieszkanie o metrażu 34,50 m2 składa się z jednego pokoju z bardzo pojemnymi szafami, z aneksem kuchennym. Z pokoju wyjście na ustawny, słoneczny balkon. W pełni wyposażona kuchnia zabudowana meblami na wymiar; łazienka oraz pokój z wygodną kanapą. W pokoju znajduje się także łóżko sypialniane. Do mieszkania jest przypisane miejsce parkingowe naziemne. Mieszkanie ciche i spokojne z widokiem na patio. Wokół bloku również sporo miejsc parkingowych. Zalety mieszkania: -mieszkanie położone na kameralnym osiedlu - osiedle z monitoringiem i całodobową ochroną. - na terenie osiedla znajduje się piękny ogród, patio, plac zabaw, wydzielone miejsce na grilla. - w budynku znajduje się winda z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego - osiedle położone przy ulicy Strumykowej 69 ("Akacje 11") w odległości 50m od pętli autobusowej i tramwajowej, do której prowadzi oddzielna furtka - piękny 11 m2 taras/loggia, z widokiem na zieleń, a w oddali na osiedle domków jednorodzinnych - w bliskiej okolicy: szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, Rossmann, bary, pizzerie, burgerownia, sushi, etc. - osiedle przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz matek z małymi dziećmi (podjazdy dla wózków) To dzielnica pierwszego wyboru dla wielu ludzi szukających pierwszego własnego mieszkania w Warszawie. Jej atutem są niskie ceny i duży wybór mieszkań. Wynajem w tej dzielnicy jest atrakcyjny dla osób rozpoczynających życie i karierę w Warszawie Podsumowując... jeśli szukacie mieszkania usytuowanego w świetnej okolicy, dobrze skomunikowanego oraz w nowym budownictwie na terenie zamkniętego, monitorowanego i chronionego osiedla, a jednocześnie bardzo dobrej inwestycji to jest to propozycja właśnie dla Was. Zainteresowałeś się naszą ofertą? Zadzwoń , zaproponuj swoją cenę!
notatnik
799 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Warszawa, Centrum handlowe, Plac zabaw, Przystanek autobusow, Jana Kazimierza
oferta dodana 20.04.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 80 m2 piętro: 1/6
Piękne i nowocześnie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej dzielnicy Wola w bardzo nowoczesnym bloku z 2008 r. usytuowanym na terenie zamkniętego, strzeżonego i monitorowanego całodobowo osiedla. Powierzchnia mieszkania wynosi 80,40 m2. Usytuowane jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Na wewnętrznym terenie zamkniętym znajduje się patio z ławeczkami oraz wydzielone miejsce zabaw dla dzieci. Apartament składa się z trzech nieprzechodnich pokoi. Pierwszym z nich jest piękny i bardzo gustownie wykończony salon o powierzchni 26,5 m2. Kuchnia o powierzchni 9,1 m2 wykończona pięknymi meblami częściowo otwarta na salon i hol. Na wyposażeniu znajduje się lodówka, zabudowana zmywarka, piekarnik oraz płyta indukcyjna. Bezpośrednio z salonu można wyjść na balkon o powierzchni 5,9 m2 na którym śmiało można się zrelaksować lub w towarzystwie przyjaciół napić kawy. Dwa pozostałe pokoje to sypialnie o powierzchniach 15,00 m2 oraz 11,2 m2. W mieszkaniu znajduje się także bardzo nowocześnie wykończona łazienka o powierzchni 4,9 m2 z bardzo dużą kabiną prysznicową, umywalką i wc. Dodatkowo jest także garderoba o powierzchni 1,9 m2. Wszystkie pokoje łączy obszerny hol z szafą wnękową typu komandor. Lokalizacja pozwala na szybkie przemieszczanie się do różnych centrów, handlowych, rozrywkowych, leczniczych. Masz blisko do Reduty, Blue City, do dworca Zachodniego. Do Centralnego tez nie masz daleko. Kino, teatr, kręgielnia - wszystko w odległości 10 minut. Sklepy, szkoły, przedszkola. I parki...Sowińskiego, latem mnóstwo atrakcji, w tym koncerty znanych gwiazd. Park Szymańskiego z rolkowiskiem. Jest szansa mieszkać wygodnie i wygodnie odpoczywać. Najbliższa okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, w promieniu 250 m przystanki autobusowe linii 105, 197, N42, przystanek tramwajowy linii 10, 11, 13, 26, 27. Ważną informacją, jaka niedawno została ustalona jest lokalizacja pod samym blokiem przystanku autobusowego nr. 255, który ma jechać do stacji metra Rondo Dmowskiego Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 1,9 m2 której cena jest uwzględniona w cenie mieszkania. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 31.000 zł - płatne dodatkowo. Czynsz administracyjny wynosi jedynie 570 zł i uwzględnia opłaty za ciepła i zimną wodę oraz centralne ogrzewanie. Zapraszam do kontaktu.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

mieszkania Koszalin domy Koszalin działki Koszalin lokale Koszalin

mieszkania Szczecin domy Szczecin działki Szczecin lokale Szczecin

mieszkania Pas Nadmorski domy Pas Nadmorski działki Pas Nadmorski lokale Pas Nadmorski

mieszkania Stargard domy Stargard działki Stargard lokale Stargard

mieszkania Kołobrzeg domy Kołobrzeg działki Kołobrzeg lokale Kołobrzeg

mieszkania Świnoujście domy Świnoujście działki Świnoujście lokale Świnoujście