zmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj

znaleziono 2827 ofert

notatnik
336 700LOKAL na SPRZEDAŻ
Koszalin, Rokosowo, Zwycięstwa
oferta dodana 14.06.2018
pow.: 52 m2
Nowa oferta w Koszalinie - OSIEDLE ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań i lokali deweloperskich w Koszalinie, inwestycja realizowana przez uznanego na rynku dewelopera. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Ceny metra kwadratowego u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o pow.51,80 m2, w tym pomieszczenie socjalne 20,67 m2, komunikacja 9,50 m2 i łazienka 6,13 m2. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej (pow. od 3,5 m2 do 8,3 m2) w cenie 2000 zł/m2, komórki lokatorskie na kondygnacjach naziemnych (pow. od 1,5 m2 do 4,00 m2) w cenie 4.000 zł/m2. Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierają należny podatek VAT, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%. Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie to doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia.Lokale usługowe są położone od strony ul. Zwycięstwa. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe. Każda klatka w budynku ABC będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod całym budynkiem planowana jest hala garażowa, w której będzie 48 miejsc parkingowych. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.
notatnik
1 430 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Mielno, Przyjaciół
oferta dodana 25.06.2018
Liczba pokoi: 26 pow.: 650 m2
OFERTA BEZPOŚREDNIA-KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY ! Pensjonat w Mielnie, położony na działce o powierzchni 598 m2 w otoczeniu domów wczasowych i pensjonatów. Nieruchomość położona przy ulicy Przyjaciół, około 300 m od plaży i morza oraz 50 m od Jeziora Jamno. Budynek murowany 4-kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 650 m2 w której znajdują się 26 pokoi, co daje około 70 miejsc noclegowych. Parter-lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej około 60 m2, składający się z sali głównej na 50 miejsc konsumpcyjnych, kuchni, pełnego zaplecza kuchennego niezbędnego do funkcjonowania lokalu, dwóch łazienek oraz pomieszczeń gospodarczych. I Piętro: 1x2 osobowy pokój, mieszkanie 3 pokojowe właściciela+ łazienka, kuchnia, WC; II Piętro: 8 pokoi ze wspólnymi łazienkami (2x3 osobowe, 1x4 osobowe, 4x2 osobowe); III Piętro: 7 pokoi ze wspólnymi łazienkami (1x4 osobowe, 2x3 osobowe, 4x2 osobowe ); Na posesji drugi budynek w którym znajduje się 7 pokoi z łazienkami (5x4 osobowe, 2x3 osobowe). Konstrukcja budynku: -budynek z cegły, -dach pokryty papą, -ogrzewanie i ciepła woda z pieców gazowych dwufunkcyjnych, -okna częściowo PCV i drewniane. W cenie zawarte pełne wyposażenie pensjonatu wraz z kompletnym sprzętem kuchennym znajdującym się w lokalu. Nieruchomość jest w pełni dobrze prosperującym obiektem z wieloletnią bazą stałych klientów. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem.
notatnik
939 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Koszalin, Wenedów
oferta dodana 09.07.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 630 m2
Obiekt magazynowy - hala magazynowa z pełnym zapleczem socjalno biurowym położona w Koszalinie przy ul. Wenedów. LOKALIZACJA Nieruchomość położona w Koszalinie przy ul. Wenedów, w sąsiedztwie innych obiektów magazynowych, z bardzo dobrym dostępem do obwodnicy śródmiejskiej Koszalina. dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą trelinkową, która stanowi współwłasność sprzedającego. OPIS NIERUCHOMOŚCI: - hala magazynowa o powierzchni całkowitej 630m2, powierzchnia użytkowa 602,10m2; - wysokość hali 3,60m; - cała hala posiada nowoczesną bezsłupową konstrukcję, z doświetleniem świetlikiem od góry; - boczne wrota wjazdowe; - powierzchnia działki: 3.457m2; powierzchnia działki oraz obecne usytuowanie hali pozwala na rozbudowę/dobudowanie hali; hala położona na działce stanowiącej własność, - pełne zaplecze socjalno - biurowe; - pełne uzbrojenie nieruchomości: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz, wentylacja grawitacyjna; - ogrzewanie: część socjalno biurowa ogrzewana jest z pieca gazowego; - dach: konstrukcja stalowa, przedłużenie dachu nad magazynem; PROGRAM UŻYTKOWY: - magazyn 527,30m2; - biuro 28,30m2: wiatrołap, korytarz, pokój, wc; - powierzchnia socjalna 50,50m2: szatnia, umywalnia z natryskiem, pokój śniadań, korytarz, wc. PRZEZNACZENIE TERENU: Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie zgodnie z Uchwałą nr XL/580/2018 Rady Miejskiej w Koszalinie: zabudowa produkcyjna, składy i magazyny lub zabudowa usługowa. CENA: Cena: 939.000,- zł, brak możliwości odliczenia podatku Vat (sprzedaje osoba fizyczna). Obecnie obiekt jest wynajmowany firmie instalatorskiej, a w części pod warsztat samochodowy. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI: Prezentacja nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z biurem.
notatnik
3 995 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Mielno, Unieście Pas nadmorski, 6 Marca
oferta dodana 13.07.2018
Liczba pokoi: 40 pow.: 1524 m2
OPIS NIERUCHOMOŚCI i LOKALIZACJA. Na sprzedaż kompleks hotelarsko - gastronomiczny, usytuowany w odległości 200m od morza i 150m od Jeziora Jamno, bardzo dobrze znany wszystkim turystom Mielna i Unieścia, działający nieprzerwanie od 1992 roku - Pensjonat Opty. W skład nieruchomości wchodzą: PENSJONAT z miejscami noclegowymi na około 61 osób (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), RESTAURACJA z dużą mieszczącą 100 osób salą konsumpcyjną i z częścią dyskotekową, KUCHNIA w pełni wyposażona z niezbędnymi pomieszczeniami gospodarczymi, SKLEP SPOŻYWCZY z pełnym zapleczem, APARTAMENT 4 osobowy, PUNKT MAŁEJ GASTRONOMII (grill bar, kebab, fast-food), DOM dla właścicieli obiektu (5 pokoi, kuchnia, łazienka, taras, garderoba), POKOJE DLA PERSONELU - 4 pokoje, ZAPLECZE MAGAZYNOWE, 2 GARAŻE I PARKING dla gości, MIEJSCE REKREACYJNE dla gości obiektu. Budynek pensjonatu usytuowany jest na działce o obszarze 1.376m2 POWIERZCHNIE: Całkowita powierzchnia budynku - obiektu wynosi około 1600m2. Część pensjonatowa - 760m2, część gastronomiczna - 380m2, budynek mieszkalny dla właścicieli z pokojami dla personelu obiektu- 300m2, sklep - 42m2, apartament - 42m2. PARAMETRY TECHNICZNE. Liczba kondygnacji - 3; Konstrukcja budynku - murowana (cegła kratówka); Ogrzewanie - gazowe i etażowe; Droga dojazdowa - asfaltowa; Miejsca parkingowe dla gości - bezpośrednio przy budynku oraz na zapleczu obiektu. Obiekt posiada pełne uzbrojenie: woda, energia, kanalizacja, gaz. Pensjonat OPTY do duży kompleks hotelarsko - gastronomiczny. Jego bardzo atrakcyjne położenie przy głównej ulicy w Mielnie, gwarantuje klientów - gości hotelowych i restauracyjnych przez cały sezon. Prowadząc ten obiekt nie ograniczasz się tylko i wyłącznie do prowadzenia hotelu. Dobry zysk zapewni również duża restauracja z częścią dyskotekową, bar obsługujący restaurację, jak również prężnie działający sklep spożywczy oraz część barowa obiektu typu fast-food. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

mieszkania Koszalin domy Koszalin działki Koszalin lokale Koszalin

mieszkania Szczecin domy Szczecin działki Szczecin lokale Szczecin

mieszkania Pas Nadmorski domy Pas Nadmorski działki Pas Nadmorski lokale Pas Nadmorski

mieszkania Stargard domy Stargard działki Stargard lokale Stargard

mieszkania Kołobrzeg domy Kołobrzeg działki Kołobrzeg lokale Kołobrzeg

mieszkania Świnoujście domy Świnoujście działki Świnoujście lokale Świnoujście